Dit zijn de (tussen) uitslagen.

Eventuele correctie kunnen volgen.


Springring 1b Klasse 1.20 paarden 1e manche
Springring 1b Klasse 1.10 cat. D/E pony's 1e manche
Springring 1b Klasse 1.20 cat. D/E pony's 1e manche
Springring 1b Klasse 1.30 cat. D/E pony's 1e manche
Springring 1b Klasse 0.50 cat. A/B pony's
Springring 1b Klasse 0.60 cat. A/B pony's
Springring 1b Klasse 0.70 cat. C pony's
Springring 1b Klasse 0.80 cat. D/E pony's

Klasse 1.20 paarden 1e manche

Sponsored by: PAVO



Springring 1b
Datum: 24-08-2023
Aanvang: 14:15

Jury: Wes, J.H.A.
Jury: Graaf, L. Van de
Jury: Compagner, H.

1.20/P (55 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1749Miranda Spronk - RientiesWezenberg`s Balou de RegorBalou Du RouetP1.20Deltaruiters, RV.IJsselmuiden077,99063,7077,99043,02
2303Kim GudmundssonMichael Jackson WDiamant De SemillyP1.20Hanzeruiters, RV.Bolsward079,28069,9079,28044,4
3631Laura BakkerFiestaIndoctroP1.20Voornruiters, RV. DeDe Meern072,33060,43072,33440,05
4514Rens SpreuwenbergDouble R Black DiamondCornet ObolenskyP1.20Maasruiters, RV.Kessel078,29065,11078,29446,61
5659Michelle CuppenMauritius Vd ToarnwerterleaneZirocco BlueP1.20Bucephalus, RV. HV.Sevenum077,59065,42077,59447,68
6677Willem VerdonkMikeyIl est BalouP1.20Boekweitruiters, RV.Dalerveen076,2064,11076,2653,19
7850Maren BlankKenjiroDantosP1.20Veendam e.o., RV.Veendam075,07060,25075,07842,95
8351Jenny Van den BurgJessierijkeCaramboleP1.20Neuderuiters, RV.Nijkerk078,75062,49078,75844,76
9980Dyanne Van 't HulNavarres Zabelle ZZidane van LandzichtP1.20Heuvelruiters, RV.Wezep074,34460,17474,34  
10671Marian LunscheMega-ImpressiveImpressive VDLP1.20Norg, RV.Norg074,9459,55474,9  
11855Merel Murris - SchreurDjango Beer MIlmeoP1.20Ceres, RV.De Wolden476,11060,9476,11  
12922Kirsten van den BergMaylotte DdhEmerald Van't RuytershofP1.20Heuvelruiters, RV.Wezep076,14462,76476,14  
13709Noor KuilboerCorexstra ZCornet ObolenskyP1.20Schermeer Ruiters, RV.Stompetoren476,15063,58476,15  
14796Eva van DuinLook At Me SocietyHarley VdlP1.20Voornruiters, RV. DeDe Meern476,47064,89476,47  
 
15252Yazmina WahlenFirebirdIndoctroP1.20Prins, RV.Delft076,53463,83476,53  
16995Linda EdefallNadouch ZNelson ZP1.20Heideruiters, RV.Deurne-West076,9462,36476,9  
17916Ilvy SchippersHuro's Lennard van de Donk RBalpar de Trebox ZP1.20Cowboys Berlicum, RV. DeBerlicum081,83466,39481,83  
18657Kim SpronkChristienVaillantP1.20Deltaruiters, RV.IJsselmuiden473,23462,93873,23  
19567Eveline Van der LooijKahlua-FomiaSpartacusP1.20Rooyse Ruiters En Ponyruiters, RV.Sint-Oedenrode074,4862,73874,4  
20841Evi de BruijnMaylindeHeart TouchP1.20Door Eenheid Sterk, RV.Rijsbergen474,87462,86874,87  
21113Sef Van MontfortClaire ZOnbekendP1.20Paarden Vrienden, RV.Echt-Susteren476,63468,4876,63  
22182Nanne Van den BoomCorlensky DeeCorlensky GP1.20Liemers (PV.), RV.Beek477,53467,57877,53  
23339Senna BeckersEcclestoneCicero van Paemel ZP1.20Horn '75, RV.Horn079,12861,97879,12  
24937Laura HendriksKarona BlueZirocco BlueP1.20Heer Jan's Ruiters, RV.Oud Gastel474,72584,61974,72  
25198Fleur JongejansBeauvaisDollar De La PierreP1.20Duinridders, RV.Schoorl076,591274,61276,59  
26569Joyce KleinsmanHeraclesCharismaP1.20Hagmolenruiters, RV.Ambt Delden477,781264,321677,78  
27799Suze BosLove ItClasse HSP1.20Schalm, HC. DeRenswoude472,9NG  72,9  
28341Bart HartmanDotte ZDallas VDLP1.20Wise Stables (RV.)Kootwijkerbroek473,81NG  73,81  
29133Sanne van Westerneng - JonkersIlavsca VStarpowerP1.20Voorwaarts, RV.Essen478,04   78,04  
30003Johan van SchipstalMisterAction BreakerP1.20Hippos Langenboom, RV. PSV.Langenboom478,56   78,56  
31738Isa TripDomingoIndoradoP1.20Zilfia's Hoeve, RV.Houten479,24   79,24  
32022Iris De RechterRavissante van 't Recht EindLavallino Ter KlompP1.20Weelruiters, RV.Borsele479,66   79,66  
33119John Van ZantenDark CooperDominator ZP1.20Flevoruiters, RV.Dronten480,27   80,27  
34697Rens GrootelaarCourageousIndoctroP1.20Sint Joris, RV.Geesteren480,66   80,66  
35294Roos LouwersBCC van www.olland.bizBalpar de Trebox ZP1.20Oirschots Rijvereniging, RV.Oirschot870,99   70,99  
36615Odile van der GragtBaloucaNamelus RP1.20Schermeer Ruiters, RV.Stompetoren873,87   73,87  
37720Esmee OosterlooMarolaMalibu ZP1.20Barneveld e.o., RV. RSV.Barneveld875,36   75,36  
38369Lex GijsenHarrividecci FD ZHotspotP1.20Eendracht Pey, RV.Pey876,39   76,39  
39646Juus BankersVera La Douche ZVerdiP1.20Heideruiters, RV.Deurne-West877,51   77,51  
40644Gert Van den HofAvenger ZAganix du SeigneurP1.20Ceres, RV.De Wolden878,31   78,31  
41168Jennifer HiddingNiobe VJacadelloP1.20Boekweitruiters, RV.Dalerveen882,17   82,17  
42769Sanne VermeulenGravin B.Z.Nabab de ReveP1.20Steffenrijders, RV. St.Laren GLD898,06   98,06  
43085Djura EringaWBS EpkeEmir RP1.20Radboudruiters, RV.Drachten984,02   84,02  
44253Inge Kurvink - BiemoltFabian BBossP1.20Eschruiters, RV.Wierden984,58   84,58  
45580Vera AbbinkLantosTangelo Van De ZuuthoeveP1.20Molenruiters, RV.Rekken1193,38   93,38  
46773Jo - ann TroostMiss PerfectHarley VdlP1.20Staphorst e.o., RV.Staphorst1273,79   73,79  
47498Sander NaberNuages Vd KalevalleiIt's Highlander van de KalevalleiP1.20Exloo, RV.Exloo1278,1   78,1  
48908Floor SchippersEstinovUstinovP1.20Cowboys Berlicum, RV. DeBerlicum1282,57   82,57  
49702Britt HengeveldLeejantienMylord CarthagoP1.20Avereest e.o., RV.Balkbrug17100,48   100,48  
x511Jasmein De BoerLook At MeEmir RP1.20Caprilli, RV. DeWolvegaUit18       
 449Max WillemsenIncredibleOpiumP1.20Rossruiters, RV.Rossum (OV)Uit1       
 490Jonne Ter HaarLivioHermanticoP1.20Twentse Ros (LR.), RV. HetLonnekerUit1       
 095Veronique van BeekLa LunaHotspotP1.20Door Eenheid Sterk, RV.RijsbergenUit11       
 267Ivan van der VoortLevi Van De MiddenhofEldorado van de ZeshoekP1.20Lickebaert, RV.MaassluisUit1       
 290Geline MellemaIppo UnoNumero UnoP1.20Veendam e.o., RV.VeendamUit1       
 398Georgina MaasHalandria r P1.20Bosrakkers, RV. DeNederwettenNG       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val, Uit18 = N.a.v. rapportage

Terug naar de top

Klasse 1.10 cat. D/E pony's

Sponsored by: AJ BEDRIJFSDIENSTEN



Springring 1b
Datum: 25-08-2023
Aanvang: 10:15

Jury: Angenent, E.C.
Jury: Compagner, H.
Jury: Buiskool Leeuwma, S.

1.10/DE (30 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1421Kyra KlopmanGruyter's Bruno MarsMelle BrunoD1.10Bosruiters, PC. DeApeldoorn072,08062,95072,08030,66
2048Stella HeijligersThistje JuniorKantje's AmethistD1.10't Gulden Spoor, PC.Asten070,67064,02070,67031,2
3578Amanda VosSmall-brook's Unknown LegendBrummerhoeve's Levi HD1.10V.V.V. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst071,18061,12071,18031,23
4353Lieselot KooremansPixie BCap Nord d'HyrencourtD1.10Trouwe Kameraden, PC. DeChaam067,98059,78067,98031,58
5256Rene CaersZion II VDKZeppe Van De IjsseldijkD1.10Trouwe Kameraden, PC. DeChaam072,64067,36072,64035,39
6307Michelle SchenkelMhoeve E.t.ToulonE1.10Midland (PV.), RV.Utrecht068,24062,82068,24428,69
7614Fleur HubertGroenendaal's LadyfanoryIbab GroenendaalE1.10Groenendaal BV, StalBunschoten070,5059,06070,5431,85
8538Neel van der VeldenSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobD1.10Vorstenbosch RSV., PC.Vorstenbosch076,18063,09076,18834,48
 
9055Los WilschutMinerva For PlayFor Next GenerationD1.10Lunaruiters, PC. DeLunteren464,49061,16464,49  
10372Wim VosLegends RockCheeky Bobby SparrowD1.10Heuvelruiters, PC. DeWezep468,46058,69468,46  
11011Silke Van RielQuinn De L'equillePriory FirelightD1.10Flevoruiters, PC.Dronten068,55461,79468,55  
12896Jules BodenCala Luna ZCalvino ZE1.10Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel070,68457,07470,68  
13604Maurie SlagmanRobin HoodOosterbroek FrancoisD1.10Achter 'n Bos, PC.Rijssen-Holten071,99465,23471,99  
14360Lily LeeuwKodjo van Orchid'sKanshebberD1.10Goghruiters, PC. VanZundert075,44466,81475,44  
15050Emmeline HenDiamond StarBrouwershaven's Diamond HitD1.10Grensstreek (PC), Pension- en Handelsstal DeBelfeld465,81Vrijw  65,81  
16051Eva TwiskIdaia HpContendro ID1.10Flevoruiters, PC.Dronten473,07   73,07  
17757Cindy KosseKSH UTAHKarlosD1.10Rossruiters, PC. DeRossum (OV)474,47   74,47  
18047Joy NeumanKash van Orchid'sKanshebberD1.10Voorwaarts, PC.Essen474,91   74,91  
19548Jip OttesCorMylord CarthagoD1.10Hertruiters, PC.Hellendoorn475,32   75,32  
20136Lotte BorgersDaisy D1.10Voorwaarts, RV.Essen865,71   65,71  
21381Femke HoekstraRoza's MarissaKinou des MarronniersD1.10Caprilli, PC. DeWolvega871,37   71,37  
22800Justin VosTrs JolieHeidehof's Don DiegoD1.10Boekweitruiters, PC.Dalerveen872,89   72,89  
x071Feline van HeldenWizardWhetuE1.10Helden (PC), Stal VanSoestUit2       
 070Nienke OskamMellowMermus RE1.10Killesteynruiters, PC. DeLexmondUit2       
 009Jasmijn van de KreekeElectric's LomaMarlonE1.10Veerse Ruiters, PC.VeereUit15       
 861Nynke MoormannLevitus HDakar VDLE1.10Kleppertjes, PC.TexelUit15       
 461Jaimy van KaathovenFlintMolenaar's Golden KingD1.10Jan van Amstel, PC.SchyndelUit15       
 074Senna BeckersLucy D1.10Baexem, PC.BaexemUit2       
 531Tyara VerheijenSudden D1.10Baexem, PC.BaexemVrijw       
 115Liz MulCasanova BoyLeandros SirikD1.10Heerhugowaard, PC.HeerhugowaardVrijw       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit15 = 20 strafpunten

Terug naar de top

Klasse 1.20 cat. D/E pony's

Sponsored by: AGRADI



Springring 1b
Datum: 25-08-2023
Aanvang: 13:25

Jury: Angenent, E.C.
Jury: Compagner, H.
Jury: Buiskool Leeuwma, S.

1.20/DE (17 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1434Guusje GaasbeekEmilindaJacordeE1.20PC. PrinsDelft069,16062,83069,16030,68
2991Tessy van der Velden jonkersZilhouette's CashpointFs Champion De LuxeD1.20Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC.Sint-Oedenrode070,24063,44070,24032,22
3073Joyce WiegersmaAldancerRash RE1.20Wieringermeerruiters, RV.Wieringermeer075,35065,26075,35035,01
4418Los WilschutCogitoLeadershipD1.20Lunaruiters, PC. DeLunteren065,14064,69065,14035,12
5072Nanke MartiniInternikiSam RE1.20Nienoord, PC.Leek070,89461,99470,89  
 
6107Femke SchoemanPolsbury PerryFox Ferry Des MarronniersD1.20Voornruiters, PC. DeDe Meern067,82865,21867,82  
7851Mariana KarssenQuick ElianeKanshebberD1.20Bosruiters, PC. DeApeldoorn068,09858,96868,09  
8488Bethany VosLittle Gun SLEVISTANOD1.20Heuvelruiters, PC. DeWezep073,84864,6873,84  
9058Hannah HoeksmaRingersheim's AdineKantje's AppartD1.20Scheeneruiters, PC.Oldeholtpade582,52464,22982,52  
10093Sieuwke HftenMake my dayStakkatoE1.20Molenruiters, PC. DeTubbergen871,78   71,78  
11075Lisa Sta van UiterL'EsperanzaLudwigs ASE1.20Beemster Ruiters, PC. DeBeemster1275,7   75,7  
12060Leonie VosOrchid's JolaKanshebberD1.20V.V.V. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst1667,94   67,94  
x939Sophie KramerKamille P.S.F-One USAE1.20Hondsrug, PC. DeBorger-OdoornUit11       
 598Joy NeumanJe T'aimeMatchelloD1.20Voorwaarts, PC.EssenUit1       
 257Ella WolleswinkelStar D1.20Karwats Blerick, PC. DeBlerick / VenloUit11       
 417Fleur VernooyMylo D1.20Gele Rijdertjes, PC. DeBemmelUit1       
 057Alisha KorfKannan van Orchid'sKanshebberD1.20HorseteamUrkUit1       
 056Vera SpijkersFenna van de MaasduinenFergieD1.20Toekomst, PC. DeOirschotNG       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val

Terug naar de top

Klasse 1.30 cat. D/E pony's

Sponsored by: HARTOG



Springring 1b
Datum: 25-08-2023
Aanvang: 14:40

Jury: Angenent, E.C.
Jury: Compagner, H.
Jury: Buiskool Leeuwma, S.

1.30/DE (5 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1224Bethany VosNashville BNibelungenheldD1.30Heuvelruiters, PC. DeWezep068,19062,21068,19032,25
2068Noa FransenPjotr van de Groenheuvel D1.30Jagers te Paard Graetheide e.o., PC.Limbricht068,22061,83068,22032,43
 
3063Renske van MiddendorpDollar Boy IIOnbekendD1.30Waaghalsjes, PC. DeHoevelaken068,32060,8068,32433,84
4067Mariesa VeenstraJackpot-PZavall VdlD1.30Heuvelruiters, PC. DeWezep477,75   77,75  
5285Anouchka MarinissenKanoa van Orchid'sKanshebberD1.30S-ros, PC.Veere1666,53   66,53  

Terug naar de top

Klasse 0.50 cat. A/B pony's

Sponsored by: HORKA



Springring 1b
Datum: 26-08-2023
Aanvang: 09:15

Jury: Angenent, E.C.
Jury: Buiskool Leeuwma, S.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Groen, T.P.R.

0.50/AB (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1079Suus BoerenOlSkellorn BenedictB0.50Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum083,08,5083,08,5
2895Fenne KnopjesSilverstarTelynau OcyavianB0.50Trouwe Kameraden, PC. DeChaam072,57,0077,58,0
3046Febe van der VeldenVanity B0.50Pikeurtjes, PC. DeGemonde080,58,0077,57,5
4245Isa NeijmanMaster B0.50Groenendaal BV, StalBunschoten079,58,0077,07,5
5969Joany PriemisSjors B0.50Avereest En Omstreken, PC.Balkbrug075,57,5076,57,5
 
6936Nicole de BooijReni B0.50't Haske, PC.Rotsterhaule075,57,5076,07,5
7078Emma Lynn VriesSuper Buffalo Bill A0.50Menterwolderuiters, PC. DeGemeente Oldambt070,57,0075,58,0
8585Lauren CeelenBadhoeve SuzyVechtzicht's HarmonyA0.50't Gulden Spoor, PC.Asten073,07,0075,57,5
9561Vince VanleerbergheSultanNandoB0.50Kleppertjes, PC.Axel070,57,0075,07,5
10076Julina ScheltingaBlijVampireA0.50Bosruiters, PC. DeApeldoorn073,07,5073,07,5
11836Mick van HeckJessyYsselvliedt's Barny's OwnB0.50Valom, PC. DeHuissen072,57,0072,57,5
12946Quinn SlotmanZomerdijk's Willie WortelRowfant SaulB0.50Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.Groenlo072,07,0072,57,0
13575Sofia Van de WateringHaifield v.d. MegchelshofTravis v. Stal de LangeweiA0.50Hitland, ManegeNieuwerkerk aan de IJssel066,06,5070,57,0
14065Bink van der MeerRed DevilYaverland CarouselA0.50Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel070,07,0070,07,0
15080Zara ten VoordeZippa SKNilantshoeve's ZippoB0.50Hagmolenruiters, PC. DeAmbt Delden065,06,5067,06,5
16911Lune BlaauwgeersMonaDouble p"'s Ballistite"A0.50Twentse Ros Albergen (PV.), PC. HetAlbergen061,06,0064,06,5
17467Livv SchoppinkAl CaponyDiego de AlmagroA0.50Hertruiters, PC.Hellendoorn080,58,0480,58,0
18081Mila MartensAxlePenboeth AxleB0.50Ponyrakkers, PC. DeNederweert476,07,5   
19386Lou ScholtenMeladelle's Bona DeaFrairs SupermanB0.50Wennekers, PC.Aalsmeer765,56,5   
20993Lizz WijnholdsAmy A0.50Kloosterruiters, PC. DeTer Apel (GM Vlagtwedde)1563,06,0   

Terug naar de top

Klasse 0.60 cat. A/B pony's

Sponsored by: HARRY'S HORSE



Springring 1b
Datum: 26-08-2023
Aanvang: 11:05

Jury: Angenent, E.C.
Jury: Buiskool Leeuwma, S.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Groen, T.P.R.

0.60/AB (18 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1954Noah Van de VenDreamer B0.60St. Willibrordus, PC.Waalre080,08,0081,08,0
2349Julia BoschSpiritBaledon Hy-societyB0.60Noordoostpolder, PC.Emmeloord081,58,0080,08,0
3088Bo HompesBelle B0.60Ravensbosch, PC.Hulsberg078,08,0078,58,0
4084Guus van HeerebeekBambiniJacodi's Bo's BarclayB0.60Beerse Ruiters, PC. DeOostelbeers (gem. Oirschot)075,57,5078,08,0
5497Feline HagemeijerVaianaCoedbach SophisticationB0.60WWNA, PC.Apeldoorn073,07,5075,58,0
 
6964Annabella BlanksmaPowys Fflur-BachPowys SiarlB0.60Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker072,57,5075,57,5
7432Bink van der MeerKimVechtzicht's Hy-BinderA0.60Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel073,07,5073,07,5
8280Larissa AaldersBlue Forest ButterflyComm's Forest DragonB0.60Abdijruiters, PC. DeAduard070,07,0067,56,5
9321Fenne KnopjesManjara B0.60Trouwe Kameraden, PC. DeChaam085,58,5485,58,5
10536Vince VanleerbergheCootjeCeulan CariadogB0.60Kleppertjes, PC.Axel074,57,0474,57,0
11251Bo BronkSmartyVechtzicht's HylanderB0.60Margrietruiters, PC. DeBuren073,07,5473,07,5
12707Elizebeth VroklageDe Evertshoeve's EnduranceVechtzicht's Hy-BinderB0.60Meiden van HaarmanLaren072,57,0472,57,0
13083Tess SnijdersBonny B0.60Sint Joris, PC.Geesteren067,56,5467,56,5
14628Femke WesterbeekSterresingelwoud's nassauA0.60Stroomruiters, PC. DeBeilen070,07,01870,07,0
15992Sofie KalterDanteStougjeshoeve CarousselA0.60Heino, PC. PSV.Heino467,06,5   
16082Sem van DiepenGreat ExpectationsTempledruid WelshmanB0.60Noorderkoggenruiters, PC. DeBenningbroek1360,06,0   
x898Selin van VlietButleigh PicassoKenwoods ShowmanB0.60Horsecenter PirouetteBergschenhoekUit2     
 089Quinty de BruijnCooperColne HeartseaseB0.60Fevior (RSV.), PC.MoergestelVrijw     

Uitsluitingsredenen: Uit2 = 3e ongehoorzaamheid

Terug naar de top

Klasse 0.70 cat. C pony's

Sponsored by: HORKA



Springring 1b
Datum: 26-08-2023
Aanvang: 12:44

Jury: Angenent, E.C.
Jury: Buiskool Leeuwma, S.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Groen, T.P.R.

0.70/C (23 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1777Linn GeysenHoge Linthorst Ali BAlexC0.70Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel080,08,0083,08,5
2054Imke de GrootZwavo's Coupe de CoeurMake My WorldC0.70Bosruiterkes, PC. DeOverloon080,08,0080,08,0
3663Nina StegemanWhoopyKenafC0.70Eschruiters, PC. DeWierden079,57,5079,57,5
4094Milly VosKSH GUCCIOnbekendC0.70Bosruiters, PC. DeApeldoorn076,07,5078,08,0
5551Lisa HornChupa ChupVivienne's Vision Of FreedomC0.70Sint Joris, PC.Geesteren070,57,0077,58,0
6804Noa MakkenMiss AlindaAladinC0.70Stroomruiters, PC. DeBeilen075,57,5076,07,5
 
7225Niesje TrompetterAublesseSkywalker van het KlavertjeC0.70Woldruiters, PC. DeRuinerwold072,07,0075,57,5
8433Sofie MantinghJodyOleanderC0.70Exloo, PC.Exloo075,07,5075,07,5
 853Twan van DijkeFellow C0.70Hertruiters, PC.Hellendoorn070,07,0075,07,5
10466Kyara AdriaanseEyarth TenesseHeniarth Wood-WindC0.70S-ros, PC.Veere070,57,0073,57,5
11759Lynn BerendsenRoosendaal's MystiqueDen Bramel's BayeC0.70Nijgraaf, PC. DeWestervoort082,58,5482,58,5
12064Lynn HeesakkersNeroNightfever IIC0.70Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum077,58,0477,58,0
13097Wendy KooijmanRockyOnbekendC0.70Kempen (PCK Eersel), PSC. deEersel073,57,5471,07,0
14323Isabella RuardyVeralinda van NuovaFitzview DazzlerC0.70Burcht, PC. DeNoordoostpolder068,07,0466,06,5
15563Suus PfenningsJackOnbekendC0.70Swalmen, PC.Swalmen062,56,0465,06,5
16602Destiny LeendersSil`s World C0.70Leeghwater, PC.Graft-De Rijp075,57,51968,56,5
17316Mette VoortmanWhisper C0.70Barchem,PC. RSV.Lochem079,08,0Uit11  
18591Yinthe HovingLvS AbbyAnmiklage's SandorC0.70Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC.Sint-Oedenrode477,58,0   
19214Rianke MigchelsAstrid C0.70Driesporen, PC. DeOnstwedde470,57,0   
 415Livv SchoppinkMoonlight C0.70Hertruiters, PC.Hellendoorn470,57,0   
21194Livia HazebroekPrins InfinityPrins AlfredC0.70Soest, PC.Soest461,06,0   
x592Jaimy van der SluisDoortje C0.70Horsecenter PirouetteBergschenhoekUit2     
 098Fleur van KleefLente C0.70Barneveld e.o., PC. RSV.BarneveldUit11     
 181Floor LuttikhuisBinkyLet's go van het RozendaelhofC0.70Grensruiters, PC.LattropNG     

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val

Terug naar de top

Klasse 0.80 cat. D/E pony's

Sponsored by: HORKA



Springring 1b
Datum: 26-08-2023
Aanvang: 15:16

Jury: Angenent, E.C.
Jury: Buiskool Leeuwma, S.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Groen, T.P.R.

0.80/DE (44 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderCat.HoogteVerenigingVer.plaatssptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1981Eva de RoosCarnakilly Lady DorisCurrabawn MarkD0.80Stroomruiters, PC. DeBeilen083,08,5083,08,5
2792Lize van BenthemZero HSulaatik's ChopinD0.80Grensruiters, PC.Lattrop082,08,0082,08,0
3399Floor SchrderOakytwo D0.80Sint Joris, PC.Geesteren075,07,0080,58,0
4888Julie RuttenGolden Lucky BBOnbekendD0.80't Bergse Bos, PC.Rucphen080,08,0080,08,0
5146Angie PheraiOrchid's Herout VKanshebberD0.80Bentwoud, PC.Boskoop075,07,5078,08,0
6142Meike JonkerenChicoBijsterhof's Daimond DancerD0.80Ponyclub Meppel, PC.Meppel077,07,5077,57,5
7375Jolie BertramsBe Vayda HVitanoD0.80Karwats Blerick, PC. DeBlerick / Venlo076,07,5076,07,5
8525Sigrun de RidderGroenendaal's Sterre D0.80Groenendaal BV, StalBunschoten075,57,5075,57,5
9317Julia van den BroekOki DokiNucariD0.80Nijgraaf, PC. DeWestervoort077,58,0075,07,5
10191Lara van HoogstratenBeaufortCasantosE0.80Pr. Willem Alexander, PC.Nuenen076,07,5073,57,0
11138Mascha WeinansDDM DaomiDouglasD0.80Niop, PC.Nieuwe Pekela070,57,0070,57,0
 
12149Emma van ZantenReigershoeve DirkHoppenhof's ShardonD0.80Jeanne d'Arc (Ponyruiters van), PC.Zeeland065,56,5065,56,5
13247Tim BekkersIce van Equi CenterIrakionD0.80Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC.Sint-Oedenrode066,06,5865,56,5
14140Mika BeckersRodyKantje's Ronaldo /keur Ps.d.h.D0.80Baexem, PC.Baexem482,08,0   
15428Suus van den BergStarlight Texass van de GoorhoeveCyklon TexassD0.80Bergakkerruiters, PC. DeEst477,57,5   
 127Ize HerwersMolenberg's QuinProdise's FenderD0.80Hummelo, PC.Bronckhorst477,57,5   
 196Lieke BlaauwCasanovaCyrellE0.80Skansruterkes, PC. DeGorredijk477,57,5   
18367Melissa EshuisJoyHolthausen ElessarD0.80Hertruiters, PC.Hellendoorn475,07,5   
19982Valerie van den EijkenOrchid's ZodiacOrchid's ToniiE0.80Delflandruiters, PC.Wateringen474,57,5   
20139Fleur DrosteSilverCaherlistrane BayD0.80Sint Joris, PC.Geesteren470,07,0   
 141Suze DouvenBiancaVitanoD0.80Wittenhorst, PC.Horst470,07,0   
 053Jo-Ann MartensSTW EveieGwynfaes CulhwchD0.80Lichtenvoorde (HV.), PC.Lichtenvoorde470,07,0   
23131Julia AkkermansLuminahof's Lauren D0.80Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel468,07,0   
24126Yasmijn De GalanWenums Veldzicht Fido-DidoDimmans EdwardD0.80Hooglandertjes, PC. DeHoogland467,56,5   
25132Bindi RijnenFrenkieBorgerhof's OrionD0.80Toekomst, PC. DeOirschot466,06,5   
26427Sietske HampsinkPepper D0.80Kanaalruitertjes, PC. DeDenekamp465,56,5   
 169Amy de WildtGolden PowerBrummerhoeve's Levi HD0.80Heuvelruiters, PC. DeBergharen465,56,5   
 326Fay HoflandKoetsiershoeve Fit for FunBovenheigraaf's CamilloD0.80Op De Berg, PC.Hingen465,56,5   
29129Robine SminkLady StarDreidimensional ATD0.80Waaghalsjes, PC. DeHoevelaken465,06,5   
 761Lauren NoltesNick v.h. SmallelandNightfever IID0.80Eschruiters, PC. DeWierden465,06,5   
31135Julia JansenRonaldoOrchid's TygoD0.80Nijnselse Ponyruiters, PC. DeNijnsel460,06,0   
32802Cindy BouwkampJohnny Bravo D0.80PC. CeresZuidwolde DR870,07,0   
33137Daan de BruijnFerroBerkzichts FerrieD0.80Fevior (RSV.), PC.Moergestel867,56,5   
34190Ilse MolMellaer's New Kid In Town E0.80Klein Maar Dapper, PC.Nunspeet865,56,5   
35189Rory RigterVelvet's WoodrowWoodrow CarisbrookeE0.80Beukers Hippix, PC. RV.Alkmaar963,06,5   
36839Berber FrankenaLarry AndyCusackD0.80Welleruters (HSF), PC. DeWjelsryp1365,56,5   
x903Guusje Van SchiltOrlando D0.80Varus, PC.VarsseveldUit2     
 350Kyra ZwaanGroenendaal's LizzyHattrick VoqueD0.80SRJV. Groenendaal, PC.BunschotenUit15     
 305Jinthe SchijvenThiru's VeronaSpoekedammetje's NickD0.80Heerjansruitertjes, PC. DeOud GastelUit2     
 589Renate VosItaly de L`EguillePRIORY FIRELIGHT IID0.80Kennemerland, PC.BergenUit2     
 193Lynn BerendsenKastanjehoeves ValentinaKwaliteit van Orchid'sD0.80Nijgraaf, PC. DeWestervoortUit2     
 793Maud van der HolstWesterveld's BeaudineSulaatik`s VainqueurD0.80Lilliputters (HVP.), PC. De PPC. DePuttenUit2     
 192Nikky DollenComtessa MariaCesano IIE0.80Hertruiters, PC.HellendoornUit11     
 144Fay HuiszoonMake My Dream's Queenmabeline's DelanoD0.80S-ros, PC.VeereVrijw     
 262Roos OttenhofGino D0.80Avereest En Omstreken, PC.BalkbrugNG     

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val, Uit15 = 20 strafpunten

Terug naar de top