Definitieve startlijst indoorkampioenschappen springen 25 & 26 maart 2022.

Alle deelnemers veel succes gewenst!!


Springen Klasse Z - 2e Manche 23 combinaties

Ring 1
Datum: 26-03-2022
Aanvang: 14:10

Jury: Wedzinga, R.
Jury: Reuvers, H.
Jury: Bosman, P.

nr.HnrRuiterPaardVaderWoonplaats
1146Nina SmidVan Dijk Roofs CoronaIndoctroONSTWEDDE
2140Yfke PriemKessel HxCardentoMENAAM
3150Amber ThaensFloriteAzteca VDLSOMEREN
4160Joelle HellebrekersQuanta CostaCorlandEINIGHAUSEN
5148Peter HokseJowel HBCAction BreakerROUVEEN
6154Sytze Van DellenIbalia EHTygoOPENDE
7205Joey AlbertiCorona ZComilfo Plus ZEINIGHAUSEN
8142Guusje Van den BrakenDamos GJBVaillantRIJKEVOORT
9132Sven PetersIzaroEscudoENSCHEDE
10158Linn KvernesHermanticoComme Il FautSCHIJNDEL
11230Rens SpreuwenbergChloe ZClintissimo Z 
12156Franklin PosmusGarola h.k.Arezzo VDLZUIDOOSTBEEMSTER
13207Bart Van der MaatKwik OneF-One USAHOUTEN
14145Gert Van den HofKaylinn RockConnectSLAGHAREN
15143Terry Van de WeteringSCENORRADO VD HUNTERS ZScendroDE MORTEL
16141Frank Van der SlootKapital Girl llDon DiabloTILBURG
17165Edwin KlokmanKardinaal De SpanFarfan MBARCHEM
18233Corne Van ZantenKind Of CooperConnect 
19152Gerben MorsinkCalida ZCornet ObolenskyENSCHEDE
20166Daniëlle HoltermanIbizaDallas VDLSTAPHORST
21169Niels JonkersKylana VHarley VdlLUNTEREN
22147Tom van SchipstalHilton sInshallah De MuzeSINT HUBERT
23167Anke - marije De VriesIconycDexter RKOARNJUM
24     
25     
26     
27144Brian MartensIndiana JonesIndoctroETTEN-LEUR
28153Anne Van VulpenJefferson RockEtoulonVLEUTEN
29136Sem HuizenaarKatórose HvZirocco BlueVENLO
30208Gaby Van der BruggenArgo ZAsca ZVUGHT
31206Cristel KalfJourdain VDLZapatero VDLHATTEM
32173Lotte HermansBella Garanta ZBig Star JR KZKESSEL LB
33168John Van ZantenIni Mini CooperCardentoLELYSTAD
34171Maikel SchenninkDiva EquigenneArmitageZELHEM
35162Teun VestjensKynushi SI'm Special de MuzeSEVENUM
36163Twan van der WalFletcherCanturanoLANGEVEEN
37139Kimberly LoosIzzytimes VDPCorlandBEEK EN DONK
38172Klaas MostertGeneral darcoDarcoNIJKERKERVEEN
39137Stephanie GogDolandoVaillantVLAARDINGEN
40155Maikel PosmusJoy HNumero UnoZUIDOOSTBEEMSTER
41157Siebe LeemansPlopsa Blue ZPlot BlueOOST WEST EN MIDDELBEERS
42151Liz MeenhuisJ.KilermoAction BreakerWEERSELO
43134Anniek Van der LindeJorezzo OArezzo VDLHEINKENSZAND
44138Lodewijk KooistraKyrinaQuasimodo ZDRACHTSTERCOMPAGNIE
45159Anouk ElshofJikkeIndoradoWIJHE
46170Nienke van RoekelKanjer Van De BlauwendraadO'brienEDE GLD
47164Sanne VermeulenIcarus LHEtoulonLAREN GLD
48131Ilse TolboomJacquart SGDiamant De SemillyBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
49135Miranda Spronk - Rientieswezenberg`s panama van`t roosakkerEcho van t SpieveldIJSSELMUIDEN

18:00 uur         2e manche klasse Z




Springen Klasse ZZ 2e Manche 17 combinaties

Ring 1
Datum: 26-03-2022
Aanvang: 16:15

Jury: Wedzinga, R.
Jury: Reuvers, H.
Jury: Bosman, P.

nr.HnrRuiterPaardVaderWoonplaats
1197Tamara Van ManenIntensely MbfQuasimodo Vd MolendreefSTROE
2177Chantal WindstraFoberlinaAdvanceBOERAKKER
3196Renee HazelegerQuint vh Maarlo ZQuidam De RevelOOSTERBEEK
4194Folkert KeldermanJalvernaBaltic VDLRINSUMAGEAST
5180Rutger GieskeZy-ZentoZentoNIEUWLEUSEN
6212Joni VollenbergAndiamo van de Eykhof ZAndiamoMELDERSLO
7211Marleen Van der BurgJancoulavsco FortunaCanabisNEEDE
8175Noa JansenZembla V ZZirocco BlueAMSTERDAM
9181Brian KommersTwist Her ZTwistherHOOGERHEIDE
10199Marco SasCukutaCarthago 2100219 87SCHOORL
11195Jorrit martijn AltaLuimstra's IdorinaQuasimodo Vd MolendreefHEERENVEEN
12179Martine Dimmendaal - KempkesAlandria ZAndiamoPUTTEN
13191Lisa BroekertI Am ElriteHarley VdlSTAPHORST
14184Monique AartsIzabella LEntertainerTILBURG
15187Bert-jan ZuidemaJuventusGlasgow-w Vh MerelsnestZUIDWOLDE DR
16200Maikel SchenninkGlamour esVader OnbekendZELHEM
17201Bart Van der MaatJe Happy LinaKannan X-6261 SbsHOUTEN
18     
19     
20     
21209Elke van den BroekEly BlueChacco BlueZEELAND
22185Tom van SchipstalIvanhoe SINT HUBERT
23198Sonja van der BergHelios VelvetCardentoBANT
24210Cejay JoostenAshes and SnowDiamant de SemillyZEVENAAR
25182Desiree Van der VeekHiltonMermus RLISSERBROEK
26176Rana Feiken - DalenoordWaligra HDiamant De SemillyNIEUWE PEKELA
27228Kristy SnepvangersMillstream's InsperationEtoulon 
28183Elke GeraedtsUtopia ZUstinovBAEXEM
29189Henri RuiterHialita BEmerald Van't RuytershofWARMENHUIZEN
30174Olivia PleysierDiadorDiaradoBILTHOVEN
31213Julia TitulaerGrace Van De WerfQuerlybet HeroVENLO
32188Weite OldenzielIrescoVerdiGROLLOO
33186Jorinde DolfijnJustiqueBustiqueBUITENPOST
34190Rens SpreuwenbergHüpen's Chin ChampChin-ChinKESSEL LB
35193Elike MorsinkChalina ZChaqui ZDE LUTTE
36192Claudia MorsinkNarthino ZNamelus RDE LUTTE

19:35 uur         2e manche klasse ZZ