Dit zijn de voorlopige (tussen) uitslagen. Nacontroles vinden nog plaats!


Ring 1 DR 1 Pa ZZ en 1 Po ZZ
Ring 2 DR 1 Pa Z en 1 Po Z
Ring 3 DR 1 Po M en 2 PO M/Z/ZZ in handicap
Ring 4 DR 1 Pa M
Ring 5 DR 1 Po L
Ring 6 DR 1 Pa L
Ring 7 DR 1 Po B
Ring 8 DR 1 Pa B
Ring 9 DR 2 Po B/L in handicapen 2 PA B/L/M/Z/ZZ in handicap
Ring 1 Finale 1 PA Z 1 PO Z
Ring 2 Finale 1 PA ZZ 1 PO ZZ 2 PA B/L/M/ZZ
Ring 3 Finale 1 PA M 2 PO B/L
Ring 4 Finale 1 PO M 2 PO M/Z/ZZ
Ring 5 Finale 1 PA L 1 PO B
Ring 6 Finale 1 PO L 1 PA B
Ring 1a VRD 1 PO/PA M/Z/ZZ, 2 PA L/M/Z/ZZ en 2 PO M/Z/ZZ
Ring 1b VRD 1 Po L, 1 POs L/M/Z/ZZ in handicap, 2 Po L en 1 PA L

Enkelspan paarden klasse ZZ  sponsored by Pikeur
 
Enkelspan pony's klasse ZZ  sponsored by Hartog



Ring 1

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Reijenga, P.

ZZ/1sp-pa, proef 85 (13 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
12Hans OuwerslootCocoZZ1-paMO65,917196,5 (7)199 (1)
29Mirjam Vinke - DeenEversZZ1-paMW65,833208,5 (1)186,5 (5)
315Paul VersluisBombarieZZ1-paMN65,000201,5 (4)188,5 (4)
41Klazien KleermakerHeroZZ1-paMO64,417194,5 (9)192 (3)
 
55Lysanne de JongVDB's MyZZ1-paMN64,333207 (2)179 (8)
67Jikke TangeVrouckZZ1-paMN63,917205 (3)178,5 (10)
73Koerina DijkstraLutske Bernou fan 'e IesZZ1-paMN63,667189 (12)193 (2)
84Huib GoetheerGina-gZZ1-paMO63,167197 (6)182 (7)
911Tessa JanninkCoenZZ1-paMZ63,083199,5 (5)179 (9)
1018Janneke Den HartogAnke Van De Lage LandenZZ1-paMO63,000192,5 (10)185,5 (6)
118Geeske RoyingaEdjeZZ1-paMN61,417195,5 (8)173 (13)
1217Jacques PoppenHorses2fly AnniekZZ1-paMN61,083190 (11)176,5 (11)
136Melissa LangezaalTabeZZ1-paMW59,917184,5 (13)175 (12)

ZZ/1sp-po, proef 85 (4 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
110Tonnie CazemierRans Coca ColaZZ1-poMN66,167196,5 (2)200,5 (1)
 
216Klazien KleermakerFleurZZ1-poMO65,833198,5 (1)196,5 (2)
312Hette JellemaVrijzicht`s AngelZZ1-poMN63,167193,5 (3)185,5 (3)
414Manoek Van EwijkDarlincaZZ1-poMO61,167191 (4)176 (4)

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan paarden klasse ZZ: 4
Enkelspan pony's klasse ZZ: 3



Terug naar de top

Enkelspan paarden klasse Z  sponsored by Hartog
 
Enkelspan pony's klasse Z  sponsored by Horka



Ring 2

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Mark - Kabel, Y.C. Van der

Z/1sp-pa, proef 81 (11 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
132Renate RolingOukje fan it Hiem DLZ1-paMW67,917198,5 (1)209 (1)
221Judith Olsman - HansGentleZ1-paMO65,833195 (2)200 (2)
330Saskia Van HeeschSir DartanoZ1-paMZ64,000186,5 (4)197,5 (3)
 
425Annelies ThielenZhondalZ1-paMZ63,417183 (6)197,5 (4)
533Marjet Westerhoff - FeunekesHerculesZ1-paMN63,417191,5 (3)189 (6)
628Peter ZeegersCanitaZ1-paMZ62,333177 (8)197 (5)
723Eva Poppen - PlenterPPZ1-paMN61,750184 (5)186,5 (7)
822Albert HooyerByouxZ1-paMO60,250177,5 (7)184 (8)
929Elzelien RenssenVeere fan Wylgster PragtZ1-paMN58,250174,5 (10)175 (9)
1026Fia Tubben - Van der StoepTjeerd van de BijschuurZ1-paMN57,917176 (9)171,5 (11)
1127John HolWantedZ1-paMO57,583172,5 (11)173 (10)

Z/1sp-po, proef 81 (4 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
136Daisy Kempenaar - KolDayaZ1-poMO64,667198 (1)190 (3)
 
235HindriŽtta LameinKastanjehof JipZ1-poMN62,500185 (2)190 (4)
334Carla DenissenOrlandoZ1-poMZ62,167181,5 (3)191,5 (2)
437Linda VoskampTwickels JolieZ1-poMO61,917178 (4)193,5 (1)

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan paarden klasse Z: 3
Enkelspan pony's klasse Z: 3


Terug naar de top

Enkelspan pony's klasse M  sponsored by Koopmans Geluid

Tweespan pony's klasse M/Z/ZZ in handicap  sponsored by Horseware



Ring 3

Jury bij C: Vos, N.
Jury bij H: Woudstra, L.

M/1sp-po, proef 77 (17 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.Kringprc.CH
156Pieter VersteegeAmigo 1387M1-poMW71,500210,5 (1)218,5 (1)
244Ellen WijdenesWrentnall Red FoxM1-poMW67,500204,5 (2)200,5 (4)
341Melanie van de BuntZuidhoeve's HenzelM1-poMO66,167195,5 (3)201,5 (3)
443Sjanne UittenbogertGuusM1-poMO65,250182,5 (9)209 (2)
551Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenM1-poMN62,000189,5 (5)182,5 (9)
 
652Petra Meulman - KlinkhamerSuarezM1-poMN62,000183 (8)189 (5)
747Geert Van DijkWoldberg's PassadenaM1-poMO60,750176 (12)188,5 (6)
849Marieke Witteveen - VersluisDiamondM1-poMO60,500174,5 (14)188,5 (7)
950Remmy Bron - Van DamWindhoek's CosmoM1-poMN60,333191 (4)171 (15)
1063Marleen KempersCiaraM1-poMO60,000187,5 (6)172,5 (14)
1153Pauline de JongH.e.c. ArkoM1-poMW60,000186 (7)174 (12)
1245Gijs Van VeluwSamM1-poMO59,917178,5 (10)181 (10)
1346Eline van AssenElferink's PedroM1-poMO59,833172,5 (15)186,5 (8)
1442Ruud DonkerOlfreedaM1-poMO59,083175,5 (13)179 (11)
1554Manon Van EchtenKamiM1-poMW58,583178 (11)173,5 (13)
1648Yvonne RomanLarsM1-poMO55,667168,5 (16)165,5 (16)
1755Mark BoersmaHF BlitzM1-poMZ54,583165,5 (17)162 (17)
x64Merel TielenDonnieM1-poMZNG  

M/2sp-po en Z/2sp-po en ZZ/2sp-po, proef 87/79 (6 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.Kringprc.CH
162Melanie van de BuntStorm, TumtumZZ2-poMO65,667195 (2)199 (1)
258Jeannette RijpkemaVikarienís Coldplay, 't Koetshuis HamishM2-poMN63,000191,5 (1)186,5 (3)
 
360Irma TeunissenSaga, CarlosM2-poMZ62,833185 (3)192 (2)
459Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-poMW59,417172,5 (5)184 (4)
557Ischa VinkSam, StormM2-poMO58,583178 (4)173,5 (5)
661Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyZZ2-poMZ54,000165 (6)159 (6)

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan pony's klasse M: 5
Tweespan pony's klasse M/Z/ZZ: 3


Terug naar de top

Enkelspan paarden klasse M  sponsored by Witte van Moort



Ring 4

Jury bij C: Amerongen, H.P. Van
Jury bij H: Doelen, F.A.S. van der

M/1sp-pa, proef 77 (12 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.Kringprc.CH
169Jan BijemanIareskaM1-paMW69,083216 (1)198,5 (2)
274Ria HettingaStal Hettinga's AllureM1-paMN66,583205 (2)194,5 (4)
372Wim Ter HeddePabloM1-paMN66,083197 (4)199,5 (1)
 
473Jan TonnaerKasperM1-paMZ65,833199 (3)196 (3)
575Marleen Bergamin - BakkerGelbrich-MartsjeM1-paMW64,583195 (5)192,5 (6)
666Wienik LokhorstIdoolM1-paMO64,417193 (7)193,5 (5)
771Udo De HaanIts Fan de KressersM1-paMN63,833192 (9)191 (7)
865Renate RolingWijtske DLM1-paMW63,000188 (12)190 (8)
967Mellanie BertelkampJilldriniM1-paMO62,583194 (6)181,5 (10)
1076Angela HoekmanBlomke Fan NylanzateM1-paMN62,417188 (11)186,5 (9)
1170Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofM1-paMN61,750193 (8)177,5 (11)
1268Marco DelfgouZanzibarM1-paMW60,417190 (10)172,5 (12)

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan paarden klasse M: 3


Terug naar de top

Enkelspan pony's klasse L  sponsored by Witte van Moort



Ring 5

Jury bij C: Nijenhuis - Kooman, H.M.
Jury bij H: Liesker, T.

L/1sp-po, proef 75 (18 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.Kringprc.CH
187Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-poMN69,417199,5 (4)217 (1)
294Johan Van VeluwJolyL1-poMO68,667204 (2)208 (2)
381Jeannette RijpkemaVikarienís ColdplayL1-poMN66,417195,5 (7)203 (3)
485Larissa ReintsVerdiL1-poMO66,250198,5 (5)199 (4)
597Marije Van der Graaff - BrenkKenwoodL1-poMO66,083204,5 (1)192 (9)
 
683Janneke Den HartogSunshineL1-poMO65,750201,5 (3)193 (8)
782HindriŽtta LameinHighlightL1-poMN65,250196 (6)195,5 (7)
898Jolanda Schimmel - GaasbeekToppieL1-poMO65,167195 (8)196 (6)
996Mirjan StadmanRooys FrodoL1-poMN65,167192,5 (10)198,5 (5)
1086Jacky Scheer - LeytingLisaL1-poMW63,750195 (9)187,5 (13)
1191Lonneke de KruifSpikkelL1-poMW63,500191 (13)190 (11)
1293Ilse SteijversTessL1-poMZ63,333189,5 (15)190,5 (10)
1392Richtsje SamploniusBingoL1-poMW63,250191,5 (11)188 (12)
1489Esmee KramerLensvikL1-poMW62,750190,5 (14)186 (14)
1584Petra HoeksemaNassauL1-poMN62,250188,5 (16)185 (16)
1695Lobke WeijersPico BelloL1-poMO61,583191 (12)178,5 (17)
1788Trientje RaatjesNiqueL1-poMO60,500177,5 (17)185,5 (15)
1890Christ Van DongenFellend SantanaL1-poMZ57,167172,5 (18)170,5 (18)

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan pony's klasse L: 5


Terug naar de top

Enkelspan paarden klasse L  sponsored by Horka



Ring 6

Jury bij C: Bast - Nieuwenburg, G.B.M.
Jury bij H: Schrale, N.L.

L/1sp-pa, proef 75 (18 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.Kringprc.CH
1108Cindy BenschopLibertyL1-paMW68,833208 (1)205 (3)
2118Ingmar VenemanSiglavy LinadaL1-paMN68,083201,5 (4)207 (1)
3119Ria HettingaWybe VWL1-paMN67,750202,5 (3)204 (4)
4116Koen WilhelmMariskaL1-paMO66,167204 (2)193 (8)
5105Jean-pierre JacobsDoede fan 'e YpehoeveL1-paMN65,500187 (10)206 (2)
 
6103Wilco WassinkIcoletL1-paMO65,083188 (8)202,5 (5)
7109Edwin Van ZuilenBoeff JCL1-paMW64,333191 (6)195 (7)
8110Robin Van der WeidenIsadoraL1-paMW63,833186,5 (12)196,5 (6)
9101Pieter VersteegeGriffierL1-paMW63,333191 (5)189 (9)
10112Lysbeth De Boer - HettingaBrechtL1-paMN62,250187 (11)186,5 (10)
11106Paskal de GraafLolane-VL1-paMN62,083187,5 (9)185 (12)
12114Gerda GrijpstraClaus 'fan Panhuys'L1-paMN61,833185 (13)186 (11)
13115Adrie De GrootLitolaneL1-paMZ61,833191 (7)180 (14)
14111Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeL1-paMW60,750184,5 (14)180 (13)
15117Annelies ThielenLapazL1-paMZ59,500178,5 (17)178,5 (15)
16102Melissa WiemerGucciL1-paMO59,417180 (15)176,5 (16)
17107Ingeborg BoersMary-Lou de la PourcaudL1-paMZ58,833179 (16)174 (17)
18104Kimberley RunhaarWanko AL1-paMO56,083167,5 (18)169 (18)

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan paarden klasse L: 5


Terug naar de top

Enkelspan pony's klasse B  sponsored by Horseware



Ring 7

Jury bij C: Nijmeijer, F.
Jury bij H: Bokx, B. de

B/1sp-po, proef 73 (19 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.Kringprc.CH
1121Oniek van OlstShyra Silver ShadowB1-poMO70,000212,5 (1)207,5 (2)
2138Patrick WormgoorNewchallenge RhoswenB1-poMO68,750197 (2)215,5 (1)
3132Purdy Van der SalmKing LionheartB1-poMW65,167186,5 (9)204,5 (3)
4137Nienke van der BurghIncredibles JobB1-poMW64,667189 (3)199 (5)
5130Annika van den HoutLokiB1-poMZ64,667187,5 (7)200,5 (4)
 
6125Karlijn ConijnDjangoB1-poMW64,250189 (4)196,5 (7)
7126Ilse SteijversBoB1-poMZ64,000189 (5)195 (8)
8122Marit ReintsRavelB1-poMO62,417189 (6)185,5 (16)
9135Gerlinda Vrijhof - van den BergBaileyB1-poMO62,333184,5 (11)189,5 (10)
10124Kees KroonElcon His MajestyB1-poMW62,333185 (10)189 (12)
11136Marianne WijdenesPolhaar Golden GemmaB1-poMN62,250187 (8)186,5 (15)
12139Maaike StoopBeautyB1-poMZ62,083175,5 (17)197 (6)
13131Tara TeelkenJo JoB1-poMN62,083182,5 (12)190 (9)
14128Maaike CombeeAfan MathewB1-poMN61,667180,5 (13)189,5 (11)
15123Mary Bakker - Van BijnenRianwyn ArmaniB1-poMO61,167179 (15)188 (14)
 134Dieke SlingerlandBlue Dyfa's JaimyB1-poMN61,167178,5 (16)188,5 (13)
17133Anissa BlasťMurphyB1-poMO59,500179,5 (14)177,5 (18)
18127Hanneke vd HeidenSitsings Claire's DestinyB1-poMN58,083167,5 (19)181 (17)
19129Magda BoumaOne of a kind JardoB1-poMN57,500168 (18)177 (19)

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan pony's klasse B: 5


Terug naar de top

Enkelspan paarden klasse B  sponsored by Pavo



Ring 8

Jury bij C: Wal, L.J. van der
Jury bij H: Jutting, M.G.

B/1sp-pa, proef 73 (18 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.Kringprc.CH
1144Marjet Westerhoff - FeunekesMerlijnB1-paMN70,417205 (1)217,5 (1)
2155Ymke Slump - van der SpoelIron LadyB1-paMO67,917203,5 (2)204 (2)
3141Chantal Hekkert - OginkBaukje AB1-paMO65,250198 (3)193,5 (6)
4147Ronald BeuvingNozem BB1-paMN65,083187,5 (10)203 (3)
5151Jolanda KoekkoekWimaja van SteenbergenB1-paMN64,750192,5 (5)196 (4)
 
6149Leslie AgricolaHidde fan SkarrenB1-paMN63,500195,5 (4)185,5 (13)
7160John SmeetsdanuB1-paMZ63,333191 (7)189 (8)
8158Kim van WijkElkupke-HB1-paMW63,333192 (6)188 (10)
9159Edwin Van TurnhoutGentle BoyB1-paMO63,250185,5 (12)194 (5)
10154Joost van SoestForever SpecialB1-paMO63,000184,5 (13)193,5 (7)
11156Ekelien Van 't HoogYolo uit d'n DuylB1-paMW62,833188,5 (8)188,5 (9)
12145Pascal Van GastelDeijeB1-paMZ62,333188 (9)186 (12)
13146Sonja Van Wijk - BroekhuizenLilly-MarleenB1-paMW62,250186,5 (11)187 (11)
14143Nico jr. CalisNoortjeB1-paMN60,667180,5 (15)183,5 (15)
15148Denise van den BrinkSuper StarB1-paMO59,917183,5 (14)176 (17)
16152Sylvia HaerkensMaestoso RemenyB1-paMZ58,667167,5 (18)184,5 (14)
17157Imke van KerkhofVlekB1-paMO57,750171 (16)175,5 (18)
18150Henri HoeveSierd fan de OpperhaudmareB1-paMN57,583169,5 (17)176 (16)
x153Bea Griffioen - BenschopKyana G.B1-paMWNG  

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Enkelspan paarden klasse B: 5


Terug naar de top

Tweespan pony's klasse B/L in handicap  sponsored by Eskadron

Tweespan paarden klasse B/L/M/Z/ZZ in handicap  sponsored by Agradi



Ring 9

Jury bij C: Bernaards, T.J.P.
Jury bij H: Schellekens, W.A.M.

B/2sp-po en L/2sp-po, proef 73/75 (14 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
1161Daniella SmitHSP Dinky, HSP DannahB2-poMN67,417204,5 (1)200 (2)
2167Kelly Bellefroidluuk, BoykeB2-poMZ66,833198,5 (2)202,5 (1)
3173Jelle Lelivelddave, SamL2-poMW65,167192 (5)199 (3)
4171Esther BuddeZuidhoeve's Henzel, MatchoB2-poMO65,167195,5 (3)195,5 (6)
 
5172Peter Van der HamFrits, Duffelt's ZZ-topL2-poMW64,333190 (8)196 (5)
6169Tetske DoumaRuja's Roel, Weidehoek's EsliL2-poMN64,250192 (4)193,5 (9)
7164Laure NijenkampBlackblaze Capriking, MurphyB2-poMO64,167190 (7)195 (7)
8170Ciska van der Putten - KoomenDeedee van stal Denci, Ebony v. Stal DenciL2-poMW64,167187,5 (12)197,5 (4)
9168Geert BerenschotZorro, ZodiacL2-poMO64,083190 (10)194,5 (8)
10163Wim Van den BrinkBarry, SjaakieB2-poMO63,833190 (9)193 (10)
11174Isabelle LangezaalVerona, ZorahL2-poMW63,333187,5 (11)192,5 (11)
12165Kimberley LangezaalOmega Casanova Lights the Sky, BlitzB2-poMW63,333190,5 (6)189,5 (13)
13166Maaike StoopBeauty, Tamme V. ArchŗngelB2-poMZ62,250181,5 (13)192 (12)
14162Marlou PostmaThunder's Renz, Tyfry SolomanL2-poMO51,917161,5 (14)150 (14)

B/2sp-pa en L/2sp-pa en M/2sp-pa en Z/2sp-pa en ZZ/2sp-pa, proef 75/87/73 (4 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
1178Udo De HaanHSP Milan, HSP MarkantL2-paMN69,583209,5 (2)208 (1)
 
2179Ito WerkmanMarjet, Sofie NZZ2-paMN69,083209,5 (1)205 (2)
3176Harry StreutkerTopspeed Damian, Ra'Id JWL2-paMN64,417193 (3)193,5 (3)
4180Jan GeerseCarbo, ButtZZ2-paMO62,167182 (4)191 (4)
x175MariŽtte De FouwTeske V.d. Haffriehoeve, Jannes M 421B2-paMONG  
 177Henk van der WeerdBlakt's Django, RomanL2-paMONG  

Finale voor de hoogst geplaatste deelnemers na de 1e proef:

Tweespan pony's klasse B/L: 4
Tweespan paarde  klasse B/L/M/ZZ: 3


Terug naar de top

Finale Enkelspan paarden klasse Z  sponsored by Hartog

Finale Enkelspan pony's klasse Z sponsored by Horka



Ring 1

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Reijenga, P.

Z/1sp-pa, proef 82 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
121Judith Olsman - HansGentleZ1-paMO70,083215 (2)205,5 (1)
 
232Renate RolingOukje fan it Hiem DLZ1-paMW69,083217,5 (1)197 (3)
330Saskia Van HeeschSir DartanoZ1-paMZ68,333207,5 (3)202,5 (2)

Z/1sp-po, proef 82 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
134Carla DenissenOrlandoZ1-poMZ66,000201 (1)195 (2)
 
236Daisy Kempenaar - KolDayaZ1-poMO65,667197 (3)197 (1)
335HindriŽtta LameinKastanjehof JipZ1-poMN64,917199 (2)190,5 (3)

Terug naar de top

Finale Enkelspan paarden klasse ZZ  sponsored iby Pikeur

Finale Enkelspan pony's klasse ZZ sponsored by Hartog

Finale Tweespan paarden B/L/M/Z/ZZ (in handicap)  sponsored by Agradi



Ring 2

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Mark - Kabel, Y.C. Van der

ZZ/1sp-pa, proef 86 (4 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
12Hans OuwerslootCocoZZ1-paMO67,500200,5 (2)204,5 (1)
 
29Mirjam Vinke - DeenEversZZ1-paMW66,917199,5 (3)202 (2)
315Paul VersluisBombarieZZ1-paMN65,917207 (1)188,5 (4)
41Klazien KleermakerHeroZZ1-paMO64,417192 (4)194,5 (3)

B/2sp-pa en L/2sp-pa en M/2sp-pa en Z/2sp-pa en ZZ/2sp-pa, proef 88/76 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
1179Ito WerkmanMarjet, Sofie NZZ2-paMN69,167205 (1)210 (1)
 
2178Udo De HaanHSP Milan, HSP MarkantL2-paMN67,750200 (2)206,5 (2)
3176Harry StreutkerTopspeed Damian, Ra'Id JWL2-paMN63,917191,5 (3)192 (3)

ZZ/1sp-po, proef 86 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
116Klazien KleermakerFleurZZ1-poMO65,750197,5 (1)197 (2)
 
210Tonnie CazemierRans Coca ColaZZ1-poMN65,583194,5 (2)199 (1)
312Hette JellemaVrijzicht`s AngelZZ1-poMN64,250190,5 (3)195 (3)

Terug naar de top

Finale Enkelspan paarden klasse M  sponsored by Witte van Moort

Finale Tweespan pony's klasse B/L  sponsored by Eskadron



Ring 3

Jury bij C: Vos, N.
Jury bij H: Woudstra, L.

B/2sp-po en L/2sp-po, proef 74/76 (4 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
1167Kelly Bellefroidluuk, BoykeB2-poMZ69,250210 (1)205,5 (1)
 
2161Daniella SmitHSP Dinky, HSP DannahB2-poMN68,250207 (2)202,5 (2)
3171Esther BuddeZuidhoeve's Henzel, MatchoB2-poMO67,917206,5 (3)201 (3)
4173Jelle Lelivelddave, SamL2-poMW62,083184,5 (4)188 (4)

M/1sp-pa, proef 78 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
172Wim Ter HeddePabloM1-paMN69,667210 (2)208 (1)
 
269Jan BijemanIareskaM1-paMW69,500211 (1)206 (2)
374Ria HettingaStal Hettinga's AllureM1-paMN67,667205,5 (3)200,5 (3)

Terug naar de top

Finale Enkelspan pony's klasse M   sponsored by Koopmans Geluid

Finale Tweespan pony's klasse M/Z/ZZ (in handicap)  sponsored by Horseware



Ring 4

Jury bij C: Amerongen, H.P. Van
Jury bij H: Doelen, F.A.S. van der

M/1sp-po, proef 78 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.Kringprc.CH
141Melanie van de BuntZuidhoeve's HenzelM1-poMO72,583218 (1)217,5 (1)
256Pieter VersteegeAmigo 1387M1-poMW68,667204 (2)208 (3)
 
344Ellen WijdenesWrentnall Red FoxM1-poMW68,417202 (3)208,5 (2)
443Sjanne UittenbogertGuusM1-poMO65,333191 (5)201 (4)
551Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenM1-poMN64,583194 (4)193,5 (5)
x52Petra Meulman - KlinkhamerSuarezM1-poMNNG  

M/2sp-po en Z/2sp-po en ZZ/2sp-po, proef 88/80 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.Kringprc.CH
162Melanie van de BuntStorm, TumtumZZ2-poMO72,167217 (1)216 (1)
 
258Jeannette RijpkemaVikarienís Coldplay, 't Koetshuis HamishM2-poMN66,417200 (2)198,5 (2)
360Irma TeunissenSaga, CarlosM2-poMZ62,750190 (3)186,5 (3)

Terug naar de top

Finale Enkelspan paarden klasse L  sponsored by Horka

Finale Enkelspan pony's klasse B   sponsored by Horseware



Ring 5

Jury bij C: Nijenhuis - Kooman, H.M.
Jury bij H: Liesker, T.

B/1sp-po, proef 74 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
1138Patrick WormgoorNewchallenge RhoswenB1-poMO69,583205,5 (1)212 (1)
2121Oniek van OlstShyra Silver ShadowB1-poMO69,167205 (2)210 (2)
 
3130Annika van den HoutLokiB1-poMZ67,583197 (3)208,5 (3)
4132Purdy Van der SalmKing LionheartB1-poMW66,833197 (4)204 (4)
5137Nienke van der BurghIncredibles JobB1-poMW62,917185 (5)192,5 (5)

L/1sp-pa, proef 76 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
1108Cindy BenschopLibertyL1-paMW67,250202 (2)201,5 (2)
2118Ingmar VenemanSiglavy LinadaL1-paMN66,750199 (3)201,5 (1)
 
3116Koen WilhelmMariskaL1-paMO66,667204,5 (1)195,5 (5)
4119Ria HettingaWybe VWL1-paMN65,583193,5 (4)200 (3)
5105Jean-pierre JacobsDoede fan 'e YpehoeveL1-paMN64,583191 (5)196,5 (4)

Terug naar de top

Finale Enkelspan pony's klasse L  sponsored by Witte van Moort

Finale Enkelspan paarden klasse B  sponsored by Pavo



Ring 6

Jury bij C: Bast - Nieuwenburg, G.B.M.
Jury bij H: Schrale, N.L.

B/1sp-pa, proef 74 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
1155Ymke Slump - van der SpoelIron LadyB1-paMO69,583211,5 (1)206 (2)
2147Ronald BeuvingNozem BB1-paMN67,583198 (5)207,5 (1)
 
3151Jolanda KoekkoekWimaja van SteenbergenB1-paMN67,333209,5 (2)194,5 (4)
4144Marjet Westerhoff - FeunekesMerlijnB1-paMN66,417200 (4)198,5 (3)
5141Chantal Hekkert - OginkBaukje AB1-paMO66,250206 (3)191,5 (5)

L/1sp-po, proef 76 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringprc.CH
187Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-poMN68,667205 (2)207 (1)
281Jeannette RijpkemaVikarienís ColdplayL1-poMN67,250202 (3)201,5 (2)
 
385Larissa ReintsVerdiL1-poMO66,917212 (1)189,5 (4)
494Johan Van VeluwJolyL1-poMO64,833201,5 (4)187,5 (5)
597Marije Van der Graaff - BrenkKenwoodL1-poMO64,417195 (5)191,5 (3)

Terug naar de top

Vaardigheid klasse L/M/Z/ZZ tweespan paarden (ingesloten barrage)  sponsored by Horka

Vaardigheid klasse M/Z/ZZ enkelspan pony's  sponsored by Witte vaan Moort

Vaardigheid klasse M/Z/ZZ enkelspan paarden  sponsored by Hartog

Vaardigheid klasse M/Z/ZZ tweespan pony's (ingesloten barrage)  sponsored by Pikeur



Ring 1a

Jury: Nawijn - Koot, H.M.
Jury: Schuiling, R.M.J.
Jury: Ven, A.J. van der

L/2sp-pa en M/2sp-pa en Z/2sp-pa en ZZ/2sp-pa (2 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1176Harry StreutkerTopspeed Damian, Ra'Id JWM2-paMN0175,87697,26
 
2180Jan GeerseCarbo, ButtM2-paMO3166,88  
x202Erwin PruimFlore M, Ouck fan HickaerdL2-paMNNG   
 177Henk van der WeerdBlakt's Django, RomanM2-paMONG   
 175MariŽtte De FouwTeske V.d. Haffriehoeve, Jannes M 421L2-paMO    

M/1sp-pa (13 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1106Paskal de GraafLolane-VM1-paMN0148,84072,89
268Marco DelfgouZanzibarM1-paMW0146,95076,1
322Albert HooyerByouxM1-paMO0137,39076,23
4108Cindy BenschopLibertyM1-paMW0140,61383,5
 
527John HolWantedM1-paMO0143,46Uit7 
6213Gerard SchenkVitoM1-paMW2,05154,05  
7216Arie DibbitsKensingtonM1-paMZ3143,43  
8214Liedewij GelderblomAbdullah-HM1-paMO3144,09  
9110Robin Van der WeidenIsadoraM1-paMW3145,32  
10103Wilco WassinkIcoletM1-paMO3,95157,87  
1170Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofM1-paMN4,5152,94  
12107Ingeborg BoersMary-Lou de la PourcaudM1-paMZ10,8159,55  
13215Sanne Van HartenLotusM1-paMO17,75163,44  

Z/1sp-pa en ZZ/1sp-pa (10 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1222Rene MarkerinkFabioZ1-paMW0143,44085,1
228Peter ZeegersCanitaZ1-paMZ0135,98382,99
3221Rini VrijhofNinaZ1-paMO3133,56  
 
415Paul VersluisBombarieZZ1-paMN3138,31  
5200Peter Van de SteegDarona EZZ1-paMO3139,32  
611Tessa JanninkCoenZZ1-paMZ6137,26  
76Melissa LangezaalTabeZ1-paMW6,2147,37  
8223Henk HansDinozzoZ1-paMO6,45147,82  
918Janneke Den HartogAnke Van De Lage LandenZZ1-paMO6,5150,98  
1027Carola TimmerHeroZ1-paMO15132,67  
x4Cornelie De Geijter - PriesKingbridge KateZ1-paMONG   

M/1sp-po (16 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
185Larissa ReintsVerdiM1-poMO0129,04070,93
2206Melanie van de BuntTumtumM1-poMO0132,31073,41
3209Henny VerspeekLirasM1-poMW0144,77084,72
4211Chantal SchenkelDianthaM1-poMZ0149,14097,15
 
584Petra HoeksemaNassauM1-poMN0134,51377,53
6212Bianca Ten Hoeve - KolEsmiralda Van 't WonderlandM1-poMN0,7151,37  
7126Ilse SteijversBoM1-poMZ1,5152,95  
883Janneke Den HartogSunshineM1-poMO1,7153,33  
9210Joan Van RijnVoswijck's MickeyM1-poMW3140,2  
10203Nienke van der BurghSurpriseM1-poMW3141,81  
11208Marlou PostmaThunder's RenzM1-poMO3142,96  
12281Onne VerheulZomerdijks LawrenceM1-poMO3149,16  
13204Margriet NijenhuisMiss Julie GuardsmanM1-poMO3,3150,51  
14207Astrid UfkesIsabelleM1-poMN4,9159,77  
15205Femmy RuardyVeralinda van NuovaM1-poMN6133,71  
1686Jacky Scheer - LeytingLisaM1-poMW6136,07  

Z/1sp-po (11 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1219Ranita JansenTiŽstoZ1-poMO0123,04075,29
248Yvonne RomanLarsZ1-poMO0139,58077,86
347Geert Van DijkWoldberg's PassadenaZ1-poMO0141,54078,82
 
4220Henny VerspeekGabriellaZ1-poMW0141,83080,27
535HindriŽtta LameinKastanjehof JipZ1-poMN0140,74082,16
693Ilse SteijversTessZ1-poMZ0139,84678,53
7218Jeanine BenschopNickZ1-poMW0,15144,3  
849Marieke Witteveen - VersluisDiamondZ1-poMO0,6145,19  
9217Wim Van BruggenKompas EsmeeZ1-poMW6136,56  
1012Hette JellemaVrijzicht`s AngelZ1-poMN8,2154,36  
1154Manon Van EchtenKamiZ1-poMW8,5148,91  

ZZ/1sp-po (9 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1228Leon VorenholtMevisto LvZZ1-poMN0133,26078,43
2282Onne VerheulMiracle's Easy YsabellaZZ1-poMO0137,89085,19
3229Willemien OdinkOdinkie Toys MoonlightZZ1-poMN0131,54377,78
 
4227Geert Van DijkLady LunaZZ1-poMO0136,9679,79
5230Denise WassinkJoepZZ1-poMO0130,66Uit10 
6231Irene KnelangePietjeZZ1-poMW3123,43  
716Klazien KleermakerFleurZZ1-poMO3125,7  
8226Natasja Verheul - ZegelKompas GerwinZZ1-poMO3,95140,86  
9225Marjo Van WezelJinteZZ1-poMO6130,18  

M/2sp-po en Z/2sp-po en ZZ/2sp-po (11 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
157Ischa VinkSam, StormZ2-poMO0136,36084,44
2238Annemarie KuenenHanneke, JannekeM2-poMZ0144,67094,74
359Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-poMW0134,36381,22
 
4162Marlou PostmaThunder's Renz, Tyfry SolomanM2-poMO0145,96381,9
5237Manon Van EchtenOmega Casanova Lights the Sky, Big MacM2-poMW0138,3Uit10 
6234Eveline Roseboom - MeelSpoorzichts Magic, Shamrocklake Mr. Horatio (NL)M2-poMO0,6151,15  
7235Wim Van BruggenWaterland's Iggi, Kompas EsmeeM2-poMW0,7151,37  
8233Petra HoeksemaBob, NassauM2-poMN1,1152,14  
9236Willem FixRicks, MaestroM2-poMO9155,93  
1061Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyM2-poMZ14,45172,82  
11232Nathalie RuardyRoosje, ZorroM2-poMN17136,72  

Terug naar de top

Vaardigheid klasse L pony's enkelspan  sponsored by Hartog

Vaardigheid enkelspan pony's sulky L/M/Z/ZZ  sponsored by Agradi

Vaardigheid tweespan pony's klasse L  sponsored by Pavo

Vaardigheid enkelspan paarden klasse L  sponsored by Witte van Moort



Ring 1b

Jury: Boom, J.
Jury: Koning, H.L. de
Jury: Maas, J.H.E.G.

L/1sp-po (30 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
142Ruud DonkerOlfreedaL1-poMO0128,41064,11
2256Joris LauwersCasanova TgL1-poMZ0132,58064,37
3124Kees KroonElcon His MajestyL1-poMW0142,56070,32
4260Melanie DekkerKastanjehof CrystalL1-poMN0138,61070,84
582HindriŽtta LameinHighlightL1-poMN0141,59071,9
6252Anouk VersluisRaphaelL1-poMN0132,63072,1
7250Marius MontaubanLeandrosL1-poMO0139,82364,16
8257Denise WassinkRicoL1-poMO0139,44Uit10 
 
9259Reno ten HoeveMiss GoldstarL1-poMN0,05143,03  
1043Sjanne UittenbogertGuusL1-poMO0,4143,77  
11255Ronald PrakSitsings Claire's DestinyL1-poMN0,7144,32  
12121Oniek van OlstShyra Silver ShadowL1-poMO0,75144,49  
1389Esmee KramerLensvikL1-poMW1,15145,24  
14263Ellen WijdenesPolhaar Golden GemmaL1-poMW1,15145,26  
1588Trientje RaatjesNiqueL1-poMO1,8146,51  
1651Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenL1-poMN2,25147,41  
17122Marit ReintsRavelL1-poMO2,65148,21  
1898Jolanda Schimmel - GaasbeekToppieL1-poMO2,7148,38  
1946Eline van AssenElferink's PedroL1-poMO3140,07  
20251Barry StoopPokerfaceL1-poMW3141,56  
21246Ger VerstegenCalypsoL1-poMZ3,45149,86  
22248Ilse HoogendoornSnuitjeL1-poMW4,9152,71  
23262Femmy RuardyYeadi van de WaddenkustL1-poMN6141,34  
24254Gijs Van VeluwLexL1-poMO6,4143,73  
25253Kim Zuidemafrisiaís sarah goldL1-poMZ6,75150,46  
26137Nienke van der BurghIncredibles JobL1-poMW7,55158,07  
27249Elise BorgstijnNijebertís LiewinaL1-poMW10,35163,69  
28258Romke WinkelRoyaal de KnipL1-poMN14,45159,85  
29123Mary Bakker - Van BijnenRianwyn ArmaniL1-poMO17,6160,14  
3090Christ Van DongenFellend SantanaL1-poMZ25,45187,86  
x261Lotte van EschBenthofs FemkeL1-poMWNG   

L/sul-po en M/sul-po en Z/sul-po en ZZ/sul-po (7 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1241Sabine Van der BellenVaderhoeve's FemurMs-poMW0131,02060,65
2243Anouk MersmanLeonaMs-poMN0127,62065,18
 
3242Jolanda VerhoevenDjingoLs-poMN0125,54369,34
4133Anissa BlasťMurphyLs-poMO3125,74  
5240Angeline SteijversSterreMs-poMZ7,35143,64  
6245Roos KalshovenNelson v.d. KikkertZs-poMW10,05144,1  
x244Fenna HendriksArthurZZs-poMOUit7   
 64Merel TielenDonnieMs-poMZNG   

L/2sp-po (14 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1271Reno ten HoeveLady Silver Star, Miss GoldstarL2-poMN0138,48066,3
2266Nathalie RuardyRoosje, CharlieL2-poMN0132,24067
3165Kimberley LangezaalOmega Casanova Lights the Sky, BlitzL2-poMW0140,67068,76
4264Saskia KoldenhofTempledruid Jumanji, AlexiaL2-poMO0141,94071
 
5267Jolanda VerhoevenDjingo, IndyL2-poMN0,8144,57  
6164Laure NijenkampBlackblaze Capriking, MurphyL2-poMO3133,74  
7272Amy TewisSjef, NickL2-poMW3,8144,53  
8269Brenda AndewegRocky Balboa Van Het Oetenhok, Annie van het OetenhokL2-poMW4,15151,28  
9270Eric SteijversTess, BoL2-poMZ6,15149,3  
10174Isabelle LangezaalVerona, ZorahL2-poMW6,55156,08  
11169Tetske DoumaRuja's Roel, Weidehoek's EsliL2-poMN7,05151,07  
12265Esther BuddeMatcho, Sunstar's CalvadosL2-poMO8,9160,78  
13268Margriet van der GootBlack Surprise, SnowflakeL2-poMW10,6158,19  
14163Wim Van den BrinkBarry, SjaakieL2-poMO12,5155,95  
x326Nancy JongenelenDenzel, CadanzL2-poMZNG   

L/1sp-pa (24 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.Kringsptn1tijd1sptn2tijd2
1157Imke van KerkhofVlekL1-paMO0137,74070,82
2276John SmeetsdanuL1-paMZ0140,15371,38
3273Denise van den BrinkSuper StarL1-paMO0,3149,56  
4154Joost van SoestForever SpecialL1-paMO0,5149,95  
5118Ingmar VenemanSiglavy LinadaL1-paMN1,75152,48  
6159Edwin Van TurnhoutGentle BoyL1-paMO3132,42  
 
775Marleen Bergamin - BakkerGelbrich-MartsjeL1-paMW3143,79  
866Wienik LokhorstIdoolL1-paMO3154,94  
9156Ekelien Van 't HoogYolo uit d'n DuylL1-paMW3,6150,17  
10278Kees Van TurnhoutTangoL1-paMO5,05153,03  
1167Mellanie BertelkampJilldriniL1-paMO5,4159,75  
12275Truus Middelkoop - WasteneckerLudoL1-paMO5,7160,37  
13114Gerda GrijpstraClaus 'fan Panhuys'L1-paMN6,05161,06  
14111Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeL1-paMW6,2155,33  
15279Jan TonnaerKasperL1-paMZ6,95162,81  
16277Anita KosseHeel mooiL1-paMN8,1153,14  
17152Sylvia HaerkensMaestoso RemenyL1-paMZ10,8158,53  
18158Kim van WijkElkupke-HL1-paMW12,35161,63  
19115Adrie De GrootLitolaneL1-paMZ12,9156,71  
20102Melissa WiemerGucciL1-paMO14,45171,81  
21274Richard SlumpIron LadyL1-paMO15,45161,82  
22104Kimberley RunhaarWanko AL1-paMO15,95162,9  
235Lysanne de JongVDB's MyL1-paMN16,2175,31  
24105Jean-pierre JacobsDoede fan 'e YpehoeveL1-paMN43,6206,11  
x153Bea Griffioen - BenschopKyana G.L1-paMWNG   

Terug naar de top