Ring 1 Finale 1 PA Z 1 PO Z
Ring 2 Finale 1 PA ZZ 1 PO ZZ 2 PA B/L/M/ZZ
Ring 3 Finale 1 PA M 2 PO B/L
Ring 4 Finale 1 PO M 2 PO M/Z/ZZ
Ring 5 Finale 1 PA L 1 PO B
Ring 6 Finale 1 PO L 1 PA B

Finale Enkelspan paarden klasse Z  sponsored by Hartog

Finale Enkelspan pony's klasse Z sponsored by Horka



Ring 1

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Reijenga, P.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Kring
1--14:0034Carla DenissenOrlandoZ1-po82MZ
2--14:1036Daisy Kempenaar - KolDayaZ1-po82MO
3--14:2035HindriŽtta LameinKastanjehof JipZ1-po82MN
4--14:3030Saskia Van HeeschSir DartanoZ1-pa82MZ
5--14:4032Renate RolingOukje fan it Hiem DLZ1-pa82MW
6--14:5021Judith Olsman - HansGentleZ1-pa82MO


Terug naar de top

Finale Enkelspan paarden klasse ZZ  sponsored iby Pikeur

Finale Enkelspan pony's klasse ZZ sponsored by Hartog

Finale Tweespan paarden B/L/M/Z/ZZ (in handicap)  sponsored by Agradi



Ring 2

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Mark - Kabel, Y.C. Van der

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Kring
1--14:002Hans OuwerslootCocoZZ1-pa86MO
2--14:109Mirjam Vinke - DeenEversZZ1-pa86MW
3--14:2015Paul VersluisBombarieZZ1-pa86MN
4--14:301Klazien KleermakerHeroZZ1-pa86MO
5--14:40179Ito WerkmanMarjet, Sofie NZZ2-pa88MN
6--14:50178Udo De HaanHSP Milan, HSP MarkantL2-pa76MN
7--15:00176Harry StreutkerTopspeed Damian, Ra'Id JWL2-pa76MN
8--15:1012Hette JellemaVrijzicht`s AngelZZ1-po86MN
9--15:2010Tonnie CazemierRans Coca ColaZZ1-po86MN
10--15:3016Klazien KleermakerFleurZZ1-po86MO


Terug naar de top

Finale Enkelspan paarden klasse M  sponsored by Witte van Moort

Finale Tweespan pony's klasse B/L  sponsored by Eskadron



Ring 3

Jury bij C: Vos, N.
Jury bij H: Woudstra, L.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Kring
1--14:00       
2--14:10167Kelly Bellefroidluuk, BoykeB2-po74MZ
3--14:20173Jelle Lelivelddave, SamL2-po76MW
4--14:30161Daniella SmitHSP Dinky, HSP DannahB2-po74MN
5--14:40171Esther BuddeZuidhoeve's Henzel, MatchoB2-po74MO
6--14:5072Wim Ter HeddePabloM1-pa78MN
7--15:0069Jan BijemanIareskaM1-pa78MW
8--15:1074Ria HettingaStal Hettinga's AllureM1-pa78MN


Terug naar de top

Finale Enkelspan pony's klasse M   sponsored by Koopmans Geluid

Finale Tweespan pony's klasse M/Z/ZZ (in handicap)  sponsored by Horseware



Ring 4

Jury bij C: Amerongen, H.P. Van
Jury bij H: Doelen, F.A.S. van der

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Kring
1--14:0041Melanie van de BuntZuidhoeve's HenzelM1-po78MO
2--14:1051Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenM1-po78MN
3--14:2056Pieter VersteegeAmigo 1387M1-po78MW
4--14:3052Petra Meulman - KlinkhamerSuarezM1-po78MN
5--14:4044Ellen WijdenesWrentnall Red FoxM1-po78MW
6--14:5043Sjanne UittenbogertGuusM1-po78MO
7--15:0058Jeannette RijpkemaVikarienís Coldplay, 't Koetshuis HamishM2-po80MN
8--15:1062Melanie van de BuntStorm, TumtumZZ2-po88MO
9--15:2060Irma TeunissenSaga, CarlosM2-po80MZ


Terug naar de top

Finale Enkelspan paarden klasse L  sponsored by Horka

Finale Enkelspan pony's klasse B   sponsored by Horseware



Ring 5

Jury bij C: Nijenhuis - Kooman, H.M.
Jury bij H: Liesker, T.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Kring
1--14:00119Ria HettingaWybe VWL1-pa76MN
2--14:10105Jean-pierre JacobsDoede fan 'e YpehoeveL1-pa76MN
3--14:20116Koen WilhelmMariskaL1-pa76MO
4--14:30118Ingmar VenemanSiglavy LinadaL1-pa76MN
5--14:40108Cindy BenschopLibertyL1-pa76MW
6--14:50121Oniek van OlstShyra Silver ShadowB1-po74MO
7--15:00137Nienke van der BurghIncredibles JobB1-po74MW
8--15:10130Annika van den HoutLokiB1-po74MZ
9--15:20138Patrick WormgoorNewchallenge RhoswenB1-po74MO
10--15:30132Purdy Van der SalmKing LionheartB1-po74MW


Terug naar de top

Finale Enkelspan pony's klasse L  sponsored by Witte van Moort

Finale Enkelspan paarden klasse B  sponsored by Pavo



Ring 6

Jury bij C: Bast - Nieuwenburg, G.B.M.
Jury bij H: Schrale, N.L.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Kring
1--14:0081Jeannette RijpkemaVikarienís ColdplayL1-po76MN
2--14:1094Johan Van VeluwJolyL1-po76MO
3--14:2087Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-po76MN
4--14:3097Marije Van der Graaff - BrenkKenwoodL1-po76MO
5--14:4085Larissa ReintsVerdiL1-po76MO
6--14:50144Marjet Westerhoff - FeunekesMerlijnB1-pa74MN
7--15:00147Ronald BeuvingNozem BB1-pa74MN
8--15:10141Chantal Hekkert - OginkBaukje AB1-pa74MO
9--15:20155Ymke Slump - van der SpoelIron LadyB1-pa74MO
10--15:30151Jolanda KoekkoekWimaja van SteenbergenB1-pa74MN


Terug naar de top