Let op! Dit zijn (tussen) uitslagen; nacontroles vinden nog plaats na afloop van de rubriek!


Lijst gemaakt op: 31-07-2022 16:53:31

Ring 2 Dressuur paarden ZZL 1e proef
Ring 1 Dressuur paarden ZZL 2e proef
Ring 3 Dressuur paarden Z2 1e proef
Ring 1 Dressuur paarden Z2 2e proef
Ring 4 Dressuur paarden Z1 1e proef
Ring 4 Dressuur paarden Z1 2e proef
Ring 2 Dressuur pony's DE Z2 1e proef
Ring 1 Dressuur pony's DE Z2 2e proef
Ring 3 Dressuur pony's DE Z1 1e proef
Ring 4 Dressuur pony's DE Z1 2e proef
Ring 3 Dressuur pony's C Z1/Z2
Ring 1 Dressuur paarden M2 1e proef
Ring 3 Dressuur paarden M2 2e proef
Ring 2 Dressuur paarden M1 1e proef
Ring 3 Dressuur paarden M1 2e proef
Ring 3 Dressuur paarden L2 1e proef
Ring 3 Dressuur paarden L2 2e proef
Ring 4 Dressuur paarden L1 1e proef
Ring 4 Dressuur paarden L1 2e proef
Ring 5 Dressuur paarden B 1e proef
Ring 4 Dressuur paarden B 2e proef
Ring 1 Dressuur pony's DE M2 1e proef
Ring 3 Dressuur pony's DE M2 2e proef
Ring 2 Dressuur pony's DE M1 1e proef
Ring 4 Dressuur pony's DE M1 2e proef
Ring 1 Dressuur pony's AB B 1e proef
Ring 2 Dressuur pony's AB B 2e proef
Ring 2 Dressuur pony's C B 1e proef
Ring 2 Dressuur pony's C B 2e proef
Ring 3 Dressuur pony's DE B 1e proef
Ring 3 Dressuur pony's DE B 2e proef
Ring 4 Dressuur pony's DE L1 1e proef
Ring 4 Dressuur pony's DE L1 2e proef
Ring 5 Dressuur pony's DE L2 1e proef
Ring 3 Dressuur pony's DE L2 2e proef
Ring 6 Dressuur pony's C M1/M2
Ring 6 Dressuur pony's AB M1/M2
Ring 1 Dressuur pony's AB L1
Ring 1 Dressuur pony's C L1
Ring 2 Dressuur pony's AB L2
Ring 4 Dressuur pony's C L2

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse ZZL



Ring 2
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Verhulst, J.
Jury bij H: Pullens, A.C.L.
Jury bij M: Boomaars, M.P.J.

ZZL/P, proef 48 (14 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
130Chiel Van BedafKey-West TexelToto JR.ZZLPEtten-Leur72,238249 (1)257 (1)252,5 (1)
221Geertje HoogendoornKristalFor RomanceZZLPTilburg67,762238 (2)242,5 (2)231 (4)
333Nicole KimenaiErosZhivagoZZLPDongen67,238235 (3)232,5 (4)238,5 (2)
429Meike KrootHeante MKDCharmeurZZLPDiessen66,857233,5 (4)232 (5)236,5 (3)
 
523Gijs Van VugtKingstonDon OlymbrioZZLPDeurne-West66,143231 (5)236,5 (3)227 (5)
624Robin DriessenJentl Star FhRomanovZZLPBoxtel64,048225 (6)225,5 (6)222 (6)
731Sanne KielenstijnDomino DayKrack CZZLPRijen60,524218,5 (7)209 (8)208 (9)
8428Anja WijgerseElsa RosaSpielbergZZLPHerpen60,000214,5 (8)215 (7)200,5 (11)
925Sandra van de GraefHotspotDe NiroZZLPAarle-Rixtel59,857210,5 (9)196 (11)222 (7)
1022Rachelle Van der KroonAnaxosSolitairZZLPHalsteren59,190208,5 (11)197 (10)216 (8)
1127Fleur JansenSalvadorSorentoZZLPAarle-Rixtel57,476208,5 (10)203 (9)192 (13)
1228Manon Van GilsIci LHEverdaleZZLPDorst57,143199 (12)195,5 (12)205,5 (10)
1326Anneke PardoelMister Cadillac ZEurocommerce MemphisZZLPDeurne-West55,333197,5 (13)189 (13)194,5 (12)
x32Britte DijkCittharin-SJohnsonZZLPGemert-BakelUit18195,5196,5195

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse ZZL



Ring 1
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 13:50

Jury bij C: Wolters - Van den Berg, P.J.
Jury bij H: Osterholt, P.
Jury bij M: Drohm, M.T.M.

ZZL/P, proef ZZL-K-21 (8 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
1143Chiel Van BedafKey-West TexelToto JR.ZZLPEtten-Leur74,95075,175 (1)77,175 (1)72,500 (1)
2436Geertje HoogendoornKristalFor RomanceZZLPTilburg70,12569,300 (2)70,325 (2)70,750 (2)
 
3437Nicole KimenaiErosZhivagoZZLPDongen67,99266,425 (3)69,450 (3)68,100 (3)
4440Robin DriessenJentl Star FhRomanovZZLPBoxtel66,60065,575 (5)66,925 (4)67,300 (6)
5439Gijs Van VugtKingstonDon OlymbrioZZLPDeurne-West65,60066,025 (4)63,000 (7)67,775 (5)
6442Anja WijgerseElsa RosaSpielbergZZLPHerpen65,52564,500 (7)64,150 (6)67,925 (4)
7438Meike KrootHeante MKDCharmeurZZLPDiessen64,95065,000 (6)65,225 (5)64,625 (7)
8441Sanne KielenstijnDomino DayKrack CZZLPRijen62,71763,200 (8)62,675 (8)62,275 (8)

Afvaardiging naar de Hippiade: 6 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse Z2



Ring 3
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Willekens - Vermeulen, E.M.N.
Jury bij M: Lanen, M.A.A. Van

Z2/P, proef 44 (21 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
19Miranda RongenKir Royaal ODesperadoZ2PSt. Anthonis72,143265,5 (1)241 (1)251 (1)
23Curro Benitez SanchezLord PlatinumFergusonZ2PHelmond70,714252,5 (3)241 (1)249 (2)
315Curro Benitez SanchezLe Grand Ayden HbGrand galaxy winZ2PHelmond69,095253 (2)240 (3)232,5 (7)
42Femke De LaatKroonjuweel BhSir DonnerhallZ2PZegge68,238247 (4)228,5 (7)241 (4)
516Senna Van de GevelHassan v.d.Baltushoeve SDDoradoZ2PTilburg67,762239 (5)230 (4)242,5 (3)
64Stijn BruistenLorenzo DSBDesperadoZ2PDeurne-West66,238230 (7)229 (6)236,5 (5)
 
78Annika Van LooijImagine ThatApacheZ2PRijen64,143227 (8)218,5 (11)228 (10)
819Gianni GeversKolincaFerdeauxZ2PRijsbergen64,095210,5 (18)229,5 (5)233 (6)
913Leon VerbakelDylanoOscarZ2PAarle-Rixtel63,476214 (16)222,5 (10)230 (9)
10433Chiel Van BedafJive TalkingExpressionZ2PEtten-Leur63,286216,5 (14)225 (8)223 (13)
1120Sjuul SpeltLadandoJazzZ2PLiempde63,095221,5 (10)213,5 (13)227,5 (11)
1217Madelon FrankeKeystoneFirestoneZ2PLaarbeek62,810223,5 (9)211 (14)225 (12)
131Elise de LoosEnzoOscarZ2POud Gastel62,524232,5 (6)209 (15)215 (16)
1410Thamara JanssensKenzoFergusonZ2PTilburg62,143216 (15)223,5 (9)213 (17)
1514Lonneke De BruijnJelkeEverdaleZ2POverloon62,095218,5 (11)202 (17)231,5 (8)
167Thea BechJemima LhEverdaleZ2PNispen61,095217,5 (13)203 (16)221 (15)
1718Anja WijgerseElvisSir OldenburgZ2PHerpen61,000218,5 (12)217,5 (12)204,5 (19)
185Danique JanssenFurstiFürstenballZ2PPrinsenbeek60,333213,5 (17)198 (18)222 (14)
1911Maartje van de Ven - SwinkelsZyprianoZackZ2POirschot56,048183,5 (20)197 (19)208 (18)
2012Ien PeetersDragoniteDagostiniZ2PSt. Anthonis54,048186 (19)185,5 (21)196 (20)
216Britt DijkgraafEmperor RSVivaldiZ2PNispen53,048176 (21)187,5 (20)193,5 (21)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse Z2



Ring 1
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 15:02

Jury bij C: Wolters - Van den Berg, P.J.
Jury bij H: Osterholt, P.
Jury bij M: Drohm, M.T.M.

Z2/P, proef Z2-K-PA-21 (8 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
1443Miranda RongenKir Royaal ODesperadoZ2PSt. Anthonis75,45876,000 (1)77,375 (1)73,000 (1)
2446Femke De LaatKroonjuweel BhSir DonnerhallZ2PZegge73,45072,800 (2)76,800 (2)70,750 (2)
 
3447Senna Van de GevelHassan v.d.Baltushoeve SDDoradoZ2PTilburg68,05072,350 (3)64,075 (8)67,725 (5)
4444Curro Benitez SanchezLord PlatinumFergusonZ2PHelmond67,60068,975 (4)69,450 (4)64,375 (8)
5450Gianni GeversKolincaFerdeauxZ2PRijsbergen67,53368,675 (5)64,350 (6)69,575 (3)
6445Curro Benitez SanchezLe Grand Ayden HbGrand galaxy winZ2PHelmond67,44267,175 (6)69,825 (3)65,325 (6)
7448Stijn BruistenLorenzo DSBDesperadoZ2PDeurne-West67,05066,750 (7)69,075 (5)65,325 (7)
8449Annika Van LooijImagine ThatApacheZ2PRijen66,00065,875 (8)64,200 (7)67,925 (4)

Afvaardiging naar de Hippiade: 7 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse Z1



Ring 4
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Esch, H.M.L. Van
Jury bij H: Wolfs, J.M.A.M.
Jury bij M: Trommelen, F.J.L.M.

Z1/P, proef 40 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
1413Frederique Van ZeelandLEvarieta Texel"NegroZ1PGeldrop71,333262,5 (1)239 (3)247,5 (1)
2411Anke MaasHistory BoyAmpèreZ1PSteensel68,810251 (2)241,5 (2)230 (7)
3415Michelle BakxGolden tulipKentuckyZ1PSint-Oedenrode68,810247 (3)242 (1)233,5 (5)
4419Johan VerkuylenLamborghini V.FerroZ1PHeeswyk Dinther68,524246 (4)229 (5)244,5 (3)
5418Britt Van de WouwInthi DameChippendaleZ1PLoon Op Zand67,524236,5 (8)227 (9)245,5 (2)
6402Wenda WeltenL.JamesGreyflanellZ1PHaghorst67,381240,5 (7)229 (6)238 (4)
 
7403Gea Bouwstra - WijnenLundi AKWEye CatcherZ1PNistelrode67,000243 (6)230,5 (4)230 (8)
8409Franka Van den TillaartRicci Two VDTRiccioneZ1PVeghel65,905236,5 (9)222 (14)233,5 (6)
9427Nelleke KrolSrilankaHerbstkönigZ1PGemert-Bakel65,714244,5 (5)224,5 (11)221 (13)
10416Suus Van den NieuwenhofVDN KascadeDoradoZ1PBest64,714235 (10)224,5 (12)220 (15)
11423Nicole KimenaiKingstarFlorencioZ1PDongen64,143217,5 (12)228,5 (7)227,5 (10)
12421Lieke TinnenbroekJasonWyntonZ1PBoxtel63,190219,5 (11)226 (10)218 (16)
13405Danique JanssenLeonardoExpressionZ1PPrinsenbeek62,857215 (14)220 (15)225 (12)
14410Rowie RoothKiki D.E.RousseauZ1POirschot62,810212 (16)227,5 (8)220 (14)
15406Danique VerbruggeKensi GeuzenhofNespressoZ1PWoensdrecht62,619206 (18)223,5 (13)228 (9)
16420Noemie GovaartsJuwelElcaponeZ1PDrunen61,762215,5 (13)218,5 (16)214,5 (18)
17426Rixt FeenstraLovinde Bij-SGhandiZ1PRiethoven60,762201,5 (19)210,5 (19)226 (11)
18404Saskia van den Elzen - BankenInsomniaAndrettiZ1PVinkel60,238207 (17)216 (17)209,5 (20)
19417Muis SchreuderLambiekNegroZ1PSomeren Eind59,476212,5 (15)205 (21)207 (22)
20412Brigit SchakenraadEqui PearlDreamcatcherZ1PGemert-Bakel59,429198 (21)211 (18)215 (17)
21407Olga GraatDon DriaanTygoZ1POverloon58,524201 (20)201,5 (23)212 (19)
22422Lieke TinnenbroekEdelweiss van WittensteinCanturanoZ1PBoxtel58,381198 (22)207 (20)208 (21)
23425Lindsay De JongeInfinity BBon BravourZ1PNederwetten56,333188 (23)204 (22)199,5 (24)
24408Pleun DonkersIrco TangoDon-Tango BZ1PDiessen55,333183 (24)197,5 (24)200,5 (23)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse Z1



Ring 4
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 15:54

Jury bij C: Heijligers, C.J.H.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van
Jury bij M: Haas, D.J. De

Z1/P, proef 41 (7 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
1452Anke MaasHistory BoyAmpèreZ1PSteensel67,810237,5 (1)237,5 (1)237 (1)
2454Johan VerkuylenLamborghini V.FerroZ1PHeeswyk Dinther65,952235 (2)222,5 (3)235 (2)
 
3451Frederique Van ZeelandLEvarieta Texel"NegroZ1PGeldrop65,190227 (4)229 (2)228,5 (4)
4456Wenda WeltenL.JamesGreyflanellZ1PHaghorst64,476227,5 (3)218 (5)231,5 (3)
5457Gea Bouwstra - WijnenLundi AKWEye CatcherZ1PNistelrode63,571219 (5)221 (4)227,5 (5)
6453Michelle BakxGolden tulipKentuckyZ1PSint-Oedenrode62,048213,5 (7)213 (7)225 (6)
7455Britt Van de WouwInthi DameChippendaleZ1PLoon Op Zand61,524214,5 (6)214,5 (6)217 (7)

Afvaardiging naar de Hippiade: 10 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse Z2 cat. DE



Ring 2
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 12:50

Jury bij C: Verhulst, J.
Jury bij H: Pullens, A.C.L.
Jury bij M: Boomaars, M.P.J.

Z2/D en Z2/E, proef 90 (15 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
162Robin Van VugtNeed for SpeedFS Numero UnoZ2DZytaart72,667281,5 (1)300 (1)290,5 (1)
252Puk Van de VenNocturn van de BeekerheideNeptune Van De BeekerheideZ2DOirschot68,792271,5 (4)269 (4)285 (2)
356Lorna VerweijenNoordhof's SurpriseBrummerhoeve's BossZ2DHapert68,250273 (3)265 (5)281 (3)
464Jill van HooffBjirmen's SjerpCoelenhage's PuriosoZ2DDrunen68,208269 (7)281,5 (2)268 (4)
 
565Lynne van ErpBekelaar's NelsonOrchard WildemanZ2DNistelrode66,833271,5 (5)274,5 (3)256 (7)
659Nina Van RooijLe FormidableFS Champion de LuxeZ2DDen Dungen65,750274,5 (2)260,5 (6)254 (9)
761Robin Van VugtGabyWoldhoeve's BartZ2DZytaart65,375267,5 (8)255,5 (11)261,5 (5)
860Sofie Van RooijGolden BoyGolden RockZ2DDen Dungen64,792271 (6)256 (10)250,5 (10)
954Olivia ThomasJonkers' JortKlein Roderijs CocktailZ2DGrave63,875250 (13)259 (8)257,5 (6)
1051Dominique GameJustinOrchard D'avranchesZ2EWaalwijk63,792261,5 (9)259 (9)245 (12)
1150Janneke BleekerChabalito BFS Coco JamboZ2ERiel63,542254 (10)253,5 (12)255 (8)
1253Skye PlasmanDomingo du BoisDon Cremello Du BoisZ2DWaalwijk63,083253,5 (11)259,5 (7)244 (13)
1355Manon van OosterwijkArmandoOosterbroek FrancoisZ2DBaarle-Nassau61,250251,5 (12)244,5 (13)239 (14)
1457Kristel KolenPorschePANCHOZ2EMierlo61,125244 (14)240 (14)249,5 (11)
1566Ilse RietbergenSchadijkerhof's KasperVeenstra's MatsjoZ2DHeeswyk Dinther58,125238 (15)229 (15)230,5 (15)
x58Senna de JongLoopzicht's RosettaHeidehof's Don DiegoZ2DLoon Op ZandNG   

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse Z2 cat. DE



Ring 1
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 16:34

Jury bij C: Wolters - Van den Berg, P.J.
Jury bij H: Osterholt, P.
Jury bij M: Drohm, M.T.M.

Z2/D en Z2/E, proef PON-F-22 (6 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
1463Nina Van RooijLe FormidableFS Champion de LuxeZ2DDen Dungen73,89273,350 (1)77,375 (1)70,950 (1)
2458Robin Van VugtNeed for SpeedFS Numero UnoZ2DZytaart70,16769,125 (3)71,475 (3)69,900 (2)
 
3459Puk Van de VenNocturn van de BeekerheideNeptune Van De BeekerheideZ2DOirschot69,92569,300 (2)72,675 (2)67,800 (3)
4461Jill van HooffBjirmen's SjerpCoelenhage's PuriosoZ2DDrunen68,43368,500 (4)69,500 (6)67,300 (5)
5460Lorna VerweijenNoordhof's SurpriseBrummerhoeve's BossZ2DHapert68,35868,125 (5)69,550 (5)67,400 (4)
6462Lynne van ErpBekelaar's NelsonOrchard WildemanZ2DNistelrode68,19266,400 (6)71,075 (4)67,100 (6)

Afvaardiging naar de Hippiade: 9 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse Z1 cat. DE



Ring 3
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Moerings, M.E.A.A.
Jury bij H: Verhoeven, J.W.M.
Jury bij M: Steen, C. Van der

Z1/D en Z1/E, proef 40 (12 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
142Naita van der VeldenMake Me ProudHolthausen Frodo IIZ1DGemonde68,952253,5 (1)238,5 (1)232 (2)
248Senna Van de GevelDavinciDylano Du BoisZ1DTilburg68,905250,5 (2)236,5 (2)236,5 (1)
347Claire VermaesCrème de la CrèmeVader OnbekendZ1DAarle-Rixtel65,857236 (4)235 (3)220,5 (4)
 
438Thomas DriessenJupBovenheigraaf's CamilloZ1DMariaheide65,381240 (3)228 (4)218,5 (6)
543Lizette van EngelandBrownieKing KadanzZ1ESchyndel65,048235 (5)228 (5)220 (5)
637Finn van CasterenIester van den BoxenhofIsarcoZ1DNuland65,048228 (6)227,5 (6)227,5 (3)
749Britt van den BorneIrisRivaldo HZ1DDiessen62,048223 (7)215,5 (8)213 (8)
846Lisa HeesakkersDavigo van 't MolenboschDon Ducky C-two DvbZ1DHeeswyk Dinther61,571220,5 (8)213,5 (9)212,5 (9)
941Dewi BroekmansIvanhooVader OnbekendZ1EWaalwijk61,095215,5 (9)213 (10)213 (7)
1039Sema LintsenPostelhoefs Nena van de BeekerheideNeptune Van De BeekerheideZ1EAalst (NB)59,714214 (10)206,5 (11)206,5 (10)
1145Maud Van KempenYillz BWengelo's RicardoZ1ERiel59,714200 (12)221,5 (7)205,5 (11)
1240Louise VerweijKyraCartagoZ1DTilburg57,571208,5 (11)203 (12)193 (12)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse Z1 cat. DE



Ring 4
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 16:50

Jury bij C: Heijligers, C.J.H.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van
Jury bij M: Haas, D.J. De

Z1/D en Z1/E, proef 41 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
1466Claire VermaesCrème de la CrèmeVader OnbekendZ1DAarle-Rixtel66,667231 (1)231 (2)238 (1)
 
2464Naita van der VeldenMake Me ProudHolthausen Frodo IIZ1DGemonde66,429225 (2)238 (1)234,5 (2)
3465Senna Van de GevelDavinciDylano Du BoisZ1DTilburg61,143223 (3)206,5 (3)212,5 (3)

Afvaardiging naar de Hippiade: 6 combinaties


Terug naar de top

Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse Z1/Z2 cat. C



Ring 3
Datum: 29-07-2022
Aanvang: 15:26

Jury bij C: Moerings, M.E.A.A.
Jury bij H: Verhoeven, J.W.M.
Jury bij M: Steen, C. Van der

Z1/C en Z2/C, proef 40/90 (4 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CHM
144Tess Van den HurkShow Time V/d Brownstables Z1CGemonde66,905247,5 (1)230,5 (1)224,5 (1)
 
263Floor BogaersBrenjenhof's IgorHijker Forest CashZ2CTilburg64,417263,5 (2)253,5 (2)256 (2)
334Daphne KeurentjesFluJacodi's Bo's BarclayZ1CLithoijen60,714215,5 (4)216 (3)206 (3)
435Lynn van WieringenPlayboyVader OnbekendZ1CAmmerzoden60,095222 (3)209 (4)200 (4)

Afvaardiging naar de Hippiade: 3 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse M2



Ring 1
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Sterrenberg, M.W.
Jury bij H: Loo, R. Van der

M2/P, proef 36 (18 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1182Tom SilkensHomevision's FifadorijkeDecor DelatioM2POerle68,417201 (4)209,5 (1)
2192Renate VermeerLady UtopiaToto JR.M2PMoergestel68,417206,5 (1)204 (3)
3188Fleur JansenMerveille JGuardian SM2PAarle-Rixtel67,750203 (2)203,5 (4)
4176Maxime OsseMickyElcaponeM2PTilburg67,500202 (3)203 (5)
5186Nele van der WeydenJoy Van De KerkhoeveDon OlymbrioM2PHooge Mierde66,833194 (5)207 (2)
 
6178Helma Bierens - BastiaansenJengaEverdaleM2PTilburg65,583192,5 (7)201 (7)
7194Lizanne SchepensBonjourOscarM2PBest65,333189 (8)203 (6)
8189Kimberley Van GoolJamaicanta Du VlistAll at OnceM2PRotterdam64,833192,5 (6)196,5 (11)
9180Marielle OomenIrmani van de UilenhoekDon-Tango BM2PDiessen64,333187,5 (10)198,5 (9)
10191Anouk GerritsLunaHeroM2PGemonde63,917183 (11)200,5 (8)
11185Myrlon Van RavensteijnLabella VECocktail's WhinnyM2PBerghem62,917187,5 (9)190 (14)
12157Lisanne ZoutendijkLucaCharmeurM2PNispen62,417179,5 (12)195 (12)
13183Marieke HoevenaarsLizzyBordeauxM2PEersel62,167176 (14)197 (10)
14179Annique BastiaansenRhytmRoyal DiamondM2PUlvenhout62,000178 (13)194 (13)
15177Marjolein VerbruggeKeladineGhandiM2PZeeland58,917169,5 (17)184 (15)
16190Iris Van OlphenDonnaZiëstoM2PBoxtel58,583172,5 (15)179 (16)
17184Kim JonkergouwHelvetiaCantosM2PUden58,000170 (16)178 (17)
18181Kimberly Van LieropBZ LegoLeuns Veld's WinstonM2PMierlo55,500162 (18)171 (18)
x187Fleur JansenLavendelGeorge ClooneyM2PAarle-RixtelNG  

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse M2



Ring 3
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 14:40

Jury bij C: Siertsema, M.
Jury bij H: Doorn, P. Van

M2/P, proef 37 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1469Fleur JansenMerveille JGuardian SM2PAarle-Rixtel69,750216,5 (1)202 (3)
2468Renate VermeerLady UtopiaToto JR.M2PMoergestel68,250198,5 (4)211 (1)
 
3470Maxime OsseMickyElcaponeM2PTilburg67,417202 (2)202,5 (2)
4471Nele van der WeydenJoy Van De KerkhoeveDon OlymbrioM2PHooge Mierde65,083199,5 (3)191 (4)
5467Tom SilkensHomevision's FifadorijkeDecor DelatioM2POerle60,833188,5 (5)176,5 (5)

Afvaardiging naar de Hippiade: 9 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse M1



Ring 2
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Broek, J.J.M. van den
Jury bij H: Verkuylen, J.W.M.

M1/P, proef 32 (23 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1169Elke TussLucky Luke T.High Five U.S.M1PVught68,833203,5 (3)209,5 (2)
2154Lara Van GaalLagoon WGovernorM1PDen Dungen68,000203 (4)205 (5)
3171Inge HeesakkersHudsonCupidoM1PNijnsel67,833201 (6)206 (4)
4165Annemiek van VenrooijBlom's MacchiatoDaily DiamondM1PEtten-Leur67,750196,5 (7)210 (1)
5170Michelle WesterdijkKadivette IiGovernorM1PNijnsel67,250204 (2)199,5 (8)
6159Edwin HoogstederGauttier pQuality TimeM1PChaam66,833196,5 (8)204,5 (6)
 
7173Ingrid WijdevenMikanoryGhandiM1PUden66,583192 (13)207,5 (3)
8158Danique JanssenFirstloveFürstenballM1PPrinsenbeek66,083202,5 (5)194 (13)
9164Brigit SchravenIlan SWyntonM1PNijmegen65,833204,5 (1)190,5 (15)
10156Neelke Van KollenburgMorrisonDream BoyM1PHaghorst65,083190,5 (14)200 (7)
11429Ingrid van Estamar hWytse 462M1PHapert64,833195 (9)194 (12)
12167Noortje van der HoffMasaï SKJohnsonM1PLeende64,167187 (16)198 (9)
13166Danique van der HeijdenKensingtonEverdaleM1PBest63,917194,5 (10)189 (16)
14155Linda Van AkereMasterpieceAlexandro PM1POerle63,750185 (17)197,5 (11)
15153Jessica LeendersMajesteit Van De StokhorstFerdeauxM1PMill63,667184,5 (18)197,5 (10)
16162Richard BloklandExtravantVivaldiM1PUden63,333193 (12)187 (18)
17172Lynn PeijnenburgKardinaalGeniaalM1PBoxtel63,250193,5 (11)186 (19)
18174Silke van de WeijerLea FinnDesperadoM1PWesterbeek62,583182,5 (19)193 (14)
19161Rebecca BoeijenMidnight Dream VECocktail`s WhinnyM1PBerghem61,917189 (15)182,5 (20)
20168Freeke VinkenHavocEasy GameM1PSomeren Eind61,167178 (20)189 (17)
21160Iris VeekeJust A Dream ZFairytaleM1PEtten-Leur59,000176,5 (21)177,5 (21)
22175Joyce Van der PolCiceroSandro ClassicM1PDen Dungen55,667162,5 (23)171,5 (22)
23163Kim JaspersHomaarFlorencioM1PGrave53,417164,5 (22)156 (23)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse M1



Ring 3
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 15:20

Jury bij C: Siertsema, M.
Jury bij H: Doorn, P. Van

M1/P, proef 33 (6 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1475Annemiek van VenrooijBlom's MacchiatoDaily DiamondM1PEtten-Leur69,833209,5 (1)209,5 (3)
2473Lara Van GaalLagoon WGovernorM1PDen Dungen69,250204 (2)211,5 (1)
 
3476Michelle WesterdijkKadivette IiGovernorM1PNijnsel67,083192 (5)210,5 (2)
4472Elke TussLucky Luke T.High Five U.S.M1PVught66,583201,5 (3)198 (4)
5474Inge HeesakkersHudsonCupidoM1PNijnsel65,500201,5 (4)191,5 (5)
6477Edwin HoogstederGauttier pQuality TimeM1PChaam62,583190 (6)185,5 (6)

Afvaardiging naar de Hippiade: 8 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse L2



Ring 3
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Lee, J. van der
Jury bij H: Naagen - Pigmans, S.

L2/P, proef 28 (27 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1139Franka Van den TillaartDon Lucas VDTDancianoL2PVeghel71,333214 (5)214 (1)
2134Mirjam Kessels - SliekerMovie StarFive StarL2PRijsbergen70,167219 (1)202 (7)
3140Michelle WesterdijkNola MaraFerdeauxL2PNijnsel70,083214,5 (3)206 (3)
4137Elsa TiemessenLiquenda GraceGalaxieL2PSterksel69,750216,5 (2)202 (6)
5126Janneke BleekerMocca BGunner KSL2PRiel69,333214,5 (4)201,5 (8)
6138Imke MaasOeuvre van het GenelaarCharmeurL2PUdenhout68,917206 (9)207,5 (2)
7133Michelle KramerItrichtaEverdaleL2PWesterhoven67,917212,5 (6)195 (14)
 
8146Romy Van de BorneKadance SHDToto JR.L2PTilburg67,583209,5 (7)196 (12)
9131Nienke TheunsLoganGrand galaxy winL2PSint-Oedenrode66,500203 (11)196 (13)
10129Robin ScheepersFlaminga-BellaWyntonL2PSon66,417195,5 (14)203 (5)
11150Lieke De BresserLatino Prince HsHeroL2PBoxtel66,333206,5 (8)191,5 (18)
12145Silke van de WeijerMuseDesperadoL2PWesterbeek66,167197,5 (12)199,5 (10)
13148Dimphy Van OssMadalindaToto JR.L2PHerpen65,833203,5 (10)191,5 (19)
14135Joyce WeverVarioHippiQue's High ClassFlorencioL2PTilburg65,583196,5 (13)197 (11)
15142Nicole ReindersHiltonCupidoL2PTeteringen65,500190 (19)203 (4)
16147Jana LeenaertsEasyTuschinkiL2PUlvenhout65,083190,5 (18)200 (9)
17127Demi van den AkkerFeedbackArthos RL2PNuland64,583193 (15)194,5 (15)
18125Eva de VriesLeciroNegroL2PTilburg63,917193 (16)190,5 (20)
19128Merel WesselinghLorendaJohnsonL2PGemonde63,750193 (17)189,5 (23)
20151Lieke BlokxMarabellaSpielbergL2PZytaart62,833186,5 (20)190,5 (21)
21132Maud SimonsGina-wArmaniL2PGilze62,250181 (23)192,5 (16)
22144Maud VerhoevenKekke Lexy I. K.George ClooneyL2PGoirle62,167181 (22)192 (17)
23152Lysanne Bertrams - Van ReijenMagic MikeDesperadoL2PRiethoven61,500179 (24)190 (22)
24435Christel Verbakel - BastiaansFoxtrotFirst SelectionL2PLierop61,333184 (21)184 (25)
25149Joëlle MelisLegend JohnGuardian SL2PDrunen60,083171,5 (25)189 (24)
26141Hendrik Van EschMora-MoraGuardian SL2PGemonde59,250171,5 (26)184 (26)
27414Evelien BormZillkenney VCorlandL2PSint-Oedenrode57,000168 (27)174 (27)
x136Femke van RooijAnVaRo's BlissUnitedL2PSonNG  

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse L2



Ring 3
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 16:28

Jury bij C: Siertsema, M.
Jury bij H: Doorn, P. Van

L2/P, proef 29 (7 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1490Imke MaasOeuvre van het GenelaarCharmeurL2PUdenhout70,833217 (1)208 (1)
2486Mirjam Kessels - SliekerMovie StarFive StarL2PRijsbergen69,833216 (2)203 (3)
 
3487Michelle WesterdijkNola MaraFerdeauxL2PNijnsel69,667211 (4)207 (2)
4491Michelle KramerItrichtaEverdaleL2PWesterhoven66,750213 (3)187,5 (5)
5489Janneke BleekerMocca BGunner KSL2PRiel65,750202 (5)192,5 (4)
6488Elsa TiemessenLiquenda GraceGalaxieL2PSterksel62,667196,5 (6)179,5 (6)
7485Franka Van den TillaartDon Lucas VDTDancianoL2PVeghel60,917192,5 (7)173 (7)

Afvaardiging naar de Hippiade: 9 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse L1



Ring 4
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Krol, P.A.W.
Jury bij H: Dielissen - Van den Berg, H.A.M.

L1/P, proef 24 (29 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1102Heike Verspaandonk - Van ZonLegendGuardian SL1PVeldhoven66,583201 (8)198,5 (2)
2122Fleur RoestJ ' Adore LhNegroL1PVolkel66,417207,5 (2)191 (7)
394Siel Van CasterenMandourGrand galaxy winL1PNuland66,333210,5 (1)187,5 (11)
4103Yvette Van der VenNo Limit STVTotilasL1PBoekel66,250199 (11)198,5 (3)
597Susanne Van KasterenGuusHette 481L1POirschot65,833200,5 (9)194,5 (5)
6110Kim van ErpDemani-utopiaTuschinskiL1PBoekel65,667205 (4)189 (8)
7116Milou KorvingMotilasToto JR.L1PMoergestel65,500194 (14)199 (1)
8119Jennifer HendriksNutella V.Dream BoyL1PNistelrode65,333203 (5)189 (9)
 
9115Lise MichelsKateFairytaleL1PLiessel65,083202,5 (6)188 (10)
1098Evy MortierKygoFergusonL1PRijsbergen65,000206,5 (3)183,5 (15)
11111Ingrid van EsHerke HJouwe 485L1PHapert64,833192 (17)197 (4)
12108Kim VoskuilenMedleyGuardian SL1PMierlo64,417201,5 (7)185 (12)
13113Hilde Van der AaBink H.Beart 411L1PDen Dungen63,750198 (13)184,5 (14)
14123Morena Van 't Hof - PeroCake Walk van de BerghoeveCassini IL1PAsten63,750200,5 (10)182 (16)
15118Iris Van LaerhovenImieStarpowerL1PBerkel-Enschot63,333199 (12)181 (17)
16100Romee Van GaalMellow Yellow EmJantar van het AnserlandL1PDen Dungen63,083193,5 (16)185 (13)
17109Nikki Van den HoogenBengieBeniroL1PMariaheide62,250180,5 (26)193 (6)
18112Danny BraatNox NineVangelis SL1PSon62,000192 (18)180 (18)
19117Indy RaaijmakersJuulsEmpireL1PTilburg61,083189 (20)177,5 (20)
20104Aukje KlaasenMagic Girl IlineBaileysL1PDeurne-West60,500194 (15)169 (24)
21114Bibi Geurts van KesselMarinoGunner KSL1PBernheze60,250190 (19)171,5 (22)
2296Joyce RommeMerleauxFerdeauxL1PZevenbergen59,750187,5 (21)171 (23)
2395Romy van den DriesLorenzo M&FferdinandL1PHaghorst59,667179 (27)179 (19)
24107Famke SlegersMagnificent-BellieferdinandL1PNederwetten59,583184 (22)173,5 (21)
25120Isa Van den EijndenLuckydinaFerdeauxL1PVught58,583183 (23)168,5 (25)
26101Sanne Van OosterwijkCecarCecar airL1PBaarle-Nassau57,250182,5 (25)161 (27)
2799Indy KastelijnSantiagoLomansheide BrentL1PSchyndel57,250183 (24)160,5 (28)
28124Emma BoesLenteGuardian SL1PZytaart56,583176 (28)163,5 (26)
x105Esmee Van de WouwLazarusExpressionL1PLoon Op ZandUit11  

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse L1



Ring 4
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 15:52

Jury bij C: Kwinten, C.A.A.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van

L1/P, proef 25 (8 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1499Jennifer HendriksNutella V.Dream BoyL1PNistelrode67,583202 (2)203,5 (4)
2493Fleur RoestJ ' Adore LhNegroL1PVolkel67,500197 (3)208 (1)
 
3496Susanne Van KasterenGuusHette 481L1POirschot67,000204,5 (1)197,5 (5)
4495Yvette Van der VenNo Limit STVTotilasL1PBoekel66,167193 (5)204 (3)
5492Heike Verspaandonk - Van ZonLegendGuardian SL1PVeldhoven66,000191,5 (6)204,5 (2)
6494Siel Van CasterenMandourGrand galaxy winL1PNuland65,000196 (4)194 (6)
7497Kim van ErpDemani-utopiaTuschinskiL1PBoekel62,333188 (7)186 (7)
8498Milou KorvingMotilasToto JR.L1PMoergestel61,583186 (8)183,5 (8)

Afvaardiging naar de Hippiade: 9 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse B



Ring 5
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Fellinger - Veth, M.L.
Jury bij H: Gevers - Smakman, K.

B/P, proef 20 (27 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
173Roxan De ClerGuessZambukaBPBoxtel71,250212,5 (6)215 (1)
268Quincy van ZoggelNanetteDesperadoBPSchaijk71,000221 (2)205 (5)
392Sarah Julia BogersMatisse WSchwarzgoldBPAmmerzoden70,583218 (3)205,5 (4)
474Suzanne Jansen - SmuldersNina Ricci HDaily DiamondBPDongen70,333222,5 (1)199,5 (10)
577Cathinca HakMiwandaDaily DiamondBPWesterbeek69,500215,5 (4)201,5 (8)
667Mascha van PoppelFerre HNane 492BPEersel68,667213,5 (5)198,5 (13)
772Linda van HerpenKenityFerdeauxBPDen Dungen68,333204,5 (8)205,5 (3)
 
893Evelien DercksenNobelMatisse de MariposaBPLage Mierde67,833206,5 (7)200,5 (9)
988Gwen Van VeldhovenFergieFergusonBPEersel67,833198,5 (17)208,5 (2)
1091Iris Van LaerhovenHappy S.Dream BoyBPBerkel-Enschot67,583201,5 (10)204 (6)
1176Anky TholenMaybriaTrafalgarBPWintelre67,083199 (16)203,5 (7)
1269Ieke van NistelrooijNoxInspireBPSchyndel66,750201 (11)199,5 (11)
1380Julie Koelewijnguinnesse BPBoekel66,333200,5 (12)197,5 (14)
1470Indy KastelijnNot For SaleferdinandBPSchyndel66,083199 (13)197,5 (15)
1571Charissa ter SteegeValen MesterMotorBPSchyndel66,000197 (19)199 (12)
1679Britt Van StipdonkNovaEltonBPHelenaveen65,667199 (14)195 (17)
1778Jill HoezenincognitoEye CatcherBPRiel65,417199 (15)193,5 (18)
1881Nienke TheunsBelieveVan The ManBPSint-Oedenrode65,333203,5 (9)188,5 (22)
1990Geert Van KempenBe ImpressedFlorett AsBPRiel64,917197 (18)192,5 (20)
2075Noah Van den HoutHurricaneAlvarinoBPGoirle64,917196 (20)193,5 (19)
2186Esmee KlootwijkChappyOnbekendBPBreda64,417190 (22)196,5 (16)
2283Stefanie DerksenNikitaJewel BBPGeldrop62,917186,5 (24)191 (21)
2382Noortje BaxNaminka BGaspahrBPBerkel-Enschot62,667190 (23)186 (23)
2487Laurie VinkenNux TcWildzang's SiroccoBPSomeren Eind62,333192 (21)182 (24)
2589Gaby VerhoevenMinoeskaFranklinBPHaghorst61,250185,5 (25)182 (25)
2684Celeste Da SilvaRuby SaturdayRubineroBPEtten-Leur59,250180 (27)175,5 (26)
2785Evy van MensvoortLara JaneGlamourdaleBPBoekel59,000185,5 (26)168,5 (27)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur paarden klasse B



Ring 4
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 14:56

Jury bij C: Kwinten, C.A.A.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van

B/P, proef 21 (7 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1481Suzanne Jansen - SmuldersNina Ricci HDaily DiamondBPDongen67,833203 (3)204 (1)
2479Quincy van ZoggelNanetteDesperadoBPSchaijk67,750203 (4)203,5 (2)
 
3478Roxan De ClerGuessZambukaBPBoxtel66,417207 (1)191,5 (4)
4480Sarah Julia BogersMatisse WSchwarzgoldBPAmmerzoden65,917203 (2)192,5 (3)
5483Mascha van PoppelFerre HNane 492BPEersel64,000193,5 (5)190,5 (5)
6484Linda van HerpenKenityFerdeauxBPDen Dungen61,750182,5 (7)188 (6)
7482Cathinca HakMiwandaDaily DiamondBPWesterbeek61,667188,5 (6)181,5 (7)

Afvaardiging naar de Hippiade: 7 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse M2 cat. DE



Ring 1
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 12:20

Jury bij C: Gijsberts - Hoes, M.
Jury bij H: Oosterum, J.M.A. Van

M2/D en M2/E, proef 36 (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1215Brecht LunenburgMillion Dollar GirlOrlandoM2DNuland69,083199,5 (7)215 (1)
2222Sema LintsenBrillant M2DAalst (NB)68,917214 (1)199,5 (5)
3217Suus GeurdsJaccoWoodrow CarisbrookeM2DAsten68,833199,5 (6)213,5 (2)
4224Ainhoa KuijsIlas v.d. BurgthoeveORCHID'S NICOLAIM2EDrunen68,583198,5 (8)213 (3)
5229Jilles TimmersDuc De D'ArbanvilleCoelenhage's PuriosoM2DBoekel67,250201,5 (5)202 (4)
 
6214Lisa van den BemtSaffierLe MatsjoM2DHeeswyk Dinther67,083206,5 (3)196 (8)
7216Brecht LunenburgPrestigeVeenstra's PromisM2DNuland66,833207 (2)194 (9)
8219Pien JongkindKantje's Handsome HOrchid's Romario IIM2DOerle65,583202 (4)191,5 (10)
9221Roos van WijkHattrick PhillMikelM2DUdenhout65,333196 (9)196 (7)
10218Anouk BlonkBowieNia Domo's BoleroM2ELierop64,250187 (12)198,5 (6)
11230Myrne LuttersOosting AlexanderPippin's Pride A.T.M2DDeurne63,500189,5 (11)191,5 (11)
12225Tess AertsCantosHeitrak's MarvinM2DRijsbergen63,000190,5 (10)187,5 (12)
13233Claire MaesMachoLe MatsjoM2DTeteringen61,500182,5 (14)186,5 (14)
14232Odette MaesMachoLe MatsjoM2DTeteringen61,167187 (13)180 (18)
15220Iris Van den BoschMaestro originalHobby Des MarronniersM2DOerle60,917178,5 (15)187 (13)
16226Feline OomenDenzell Van 't LuykinkboschPolsbury PirelliM2DZundert60,333176,5 (16)185,5 (15)
17227Liv MartensHoppenhof's SjorsHoppenhof's ShardonM2DRucphen60,083175,5 (17)185 (16)
18223Lieke van GorkumNobis RicoLomansheide BrentM2DHeeswyk Dinther58,667175,5 (18)176,5 (19)
19231Birgit van GelovenEikenhorst's MariskaLuckington SportaideM2DRiel58,333175 (19)175 (20)
20228Floor BogaersMiltonLucky LongshotM2DTilburg58,083167 (20)181,5 (17)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse M2 cat. DE



Ring 3
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 17:24

Jury bij C: Siertsema, M.
Jury bij H: Doorn, P. Van

M2/D en M2/E, proef 37 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1500Brecht LunenburgMillion Dollar GirlOrlandoM2DNuland73,417217 (1)223,5 (2)
2502Suus GeurdsJaccoWoodrow CarisbrookeM2DAsten71,167198,5 (3)228,5 (1)
 
3503Ainhoa KuijsIlas v.d. BurgthoeveORCHID'S NICOLAIM2EDrunen67,250199,5 (2)204 (4)
4501Sema LintsenBrillant M2DAalst (NB)67,000196,5 (4)205,5 (3)
5504Jilles TimmersDuc De D'ArbanvilleCoelenhage's PuriosoM2DBoekel64,917189,5 (5)200 (5)

Afvaardiging naar de Hippiade: 8 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse M1 cat. DE



Ring 2
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Bedaf, H.
Jury bij H: Kees, C.P.J.

M1/D en M1/E, proef 32 (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1209Moenza SchepersValkjeFS Mr. RightM1DCranendonck69,750218,5 (1)200 (4)
2199Jinte WijnenRembrandtVerona's Bo-giM1DBerlicum68,667207,5 (3)204,5 (3)
336Renske KurstjensRK's BastiaanHavehoeve's FlorisM1DBoxtel67,750211 (2)195,5 (8)
4198Annabell de BockCrommentuijns EsperanzaHeitrak's MarvinM1DBreda67,583196,5 (9)209 (1)
5211Naita van der VeldenOberlina van de BeekerheideOrchid's FlorisM1DGemonde67,333207 (4)197 (7)
 
6196Veerle JettenIan van StrijthagenOtto Van StrijthagenM1DDeurne66,833202 (6)199 (5)
7206Anne-Rose MaesIcoonIrakionM1DBoxtel66,833196 (10)205 (2)
8208Sophie EversChanouOrchard BoginovM1DOud Gastel65,833203,5 (5)191,5 (11)
9197Yoni KerstenHerculesOrchard WildemanM1DSomeren Eind65,333197 (8)195 (9)
10204Jolien DuijtsCasimir De LuxeFs Champion De LuxeM1DGemonde64,333194 (11)192 (10)
11212Sanne KoppelaarsShakyra B.R.SagrandM1DOss63,917197 (7)186,5 (13)
12202Iris Van den BoschBrutus VincenzoVincenzoM1EOerle63,417182 (16)198,5 (6)
13200Pien CoppelmansKayenne van der BurgthoeveORCHID'S NICOLAIM1DDrunen63,000192 (12)186 (14)
14207Caroline BreureAalbrinkhoeve's CindyHeitrak's MarvinM1EWillemstad en Fijnaart62,083184,5 (15)188 (12)
15203Jan-julius MooijaartHattrick XavierKantje's ArmandoM1DTilburg62,000187,5 (13)184,5 (16)
16213Jens HeesakkersUmero PrinseveldKonquistador van Orchid'sM1DBerlicum62,000187 (14)185 (15)
17201Isabel van LiemptLucky LizzyRoyal BravourM1EHeeswyk Dinther59,167175,5 (17)179,5 (18)
18210Jill HoezenAmarettoVader OnbekendM1ERiel58,583171 (18)180,5 (17)
19195Tara van den BrandEnjoy van Equi CenterKraneveld's KadansM1DBerghem57,333166 (19)178 (19)
20205Quinty van der LeeFalcoVader OnbekendM1DDrunen54,750162 (20)166,5 (20)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse M1 cat. DE



Ring 4
Datum: 30-07-2022
Aanvang: 17:24

Jury bij C: Kwinten, C.A.A.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van

M1/D en M1/E, proef 33 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1509Naita van der VeldenOberlina van de BeekerheideOrchid's FlorisM1DGemonde68,750209 (1)203,5 (2)
2507Renske KurstjensRK's BastiaanHavehoeve's FlorisM1DBoxtel67,917202,5 (3)205 (1)
 
3505Moenza SchepersValkjeFS Mr. RightM1DCranendonck66,583204 (2)195,5 (4)
4506Jinte WijnenRembrandtVerona's Bo-giM1DBerlicum66,417200,5 (4)198 (3)
5508Annabell de BockCrommentuijns EsperanzaHeitrak's MarvinM1DBreda60,333182,5 (5)179,5 (5)

Afvaardiging naar de Hippiade: 8 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse B cat. AB



Ring 1
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Star, N.
Jury bij H: Kessels - Slieker, M.H.

B/A en B/B, proef 20 (23 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1237Iris van HelvertDiego de AlmagroHoney Bee's JolivierBBDrunen71,167215 (1)212 (2)
2290July VeningaGlamhorse CC CoverstoryCwmnantgwyn Little GiantBADrunen70,750209 (2)215,5 (1)
3234Jany PfeifferKnoetVader OnbekendBBSon en Breugel68,667207,5 (3)204,5 (3)
4254Carlijn HeuvelmanCentannial LorenzoFriars SupermanBBOisterwijk66,500201 (5)198 (4)
5253Carlijn HeuvelmanLittle KingHappyfeet's Mr. HumphreyBBOisterwijk66,333206,5 (4)191,5 (8)
6283Naomi VeraartElvisHeide's NapoleonBBOud Gastel65,333198,5 (7)193,5 (5)
 
7242Renco van der ZandenBoykeFrisia´s Chestnut GoldBBWesterbeek64,833199 (6)190 (10)
8247Noey MandersPuckVader OnbekendBALierop64,750196,5 (8)192 (6)
9299Claire KnukkelShamrock Hot WaterShamrock Lord CaernarfonBBZytaart64,333195,5 (9)190,5 (9)
10294Bente AkkermansBeat IttOnbekendBAOud Gastel63,917194 (10)189,5 (11)
11271Valerie RodenburgPeggy V.'t Gansche Huys BBZundert63,500192 (11)189 (12)
12251Noémie von LiebensteinTrippel BBGemonde63,333188,5 (15)191,5 (7)
13250Lette DuijtsBlacky BAGemonde63,000189 (14)189 (13)
14288Aniek van AertGomesRhydyfelin Star MakerBBWouw62,667190 (13)186 (17)
15261Febe van der VeldenTrippel BBGemonde62,583188 (16)187,5 (14)
16284Suus van den BrekelRico VerhoevenOnbekendBBGoirle62,417187 (17)187,5 (15)
17266Jitte VerhagenHigh Flown's LoenaSkellorn BenedictBBGemonde61,917191 (12)180,5 (21)
18297Hannah BroosSweet CappuccinoZomerdijk's Willie WortelBAChaam61,667183 (21)187 (16)
19298Thijmen BroosSuusVader OnbekendBBChaam61,583185 (20)184,5 (18)
20260Ima van der VeldenMiss Mary JaneRoetsenest's BugattiBBGemonde61,333187 (18)181 (20)
21240Pleun van HeesKwinsie BBLangenboom60,833182 (22)183 (19)
22300Fay AntonissenLady's DreamVechtzicht's Hy-BinderBBBaarle-Nassau60,667185 (19)179 (22)
23291Suus van den BroekCuijpershof Black LadyMulligen's DucoBANuland59,167177 (23)178 (23)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse B cat. AB



Ring 2
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 15:20

Jury bij C: Gaal, W.L.J.M. Van
Jury bij H: Korte, S.A. De

B/A en B/B, proef 21 (6 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1519Carlijn HeuvelmanLittle KingHappyfeet's Mr. HumphreyBBOisterwijk70,250205,5 (1)216 (1)
2516July VeningaGlamhorse CC CoverstoryCwmnantgwyn Little GiantBADrunen69,833205 (2)214 (2)
 
3515Iris van HelvertDiego de AlmagroHoney Bee's JolivierBBDrunen68,250198 (4)211,5 (3)
4517Jany PfeifferKnoetVader OnbekendBBSon en Breugel67,917201 (3)206,5 (4)
5518Carlijn HeuvelmanCentannial LorenzoFriars SupermanBBOisterwijk66,667196,5 (5)203,5 (5)
6520Naomi VeraartElvisHeide's NapoleonBBOud Gastel65,750194,5 (6)200 (6)

Afvaardiging naar de Hippiade: 8 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse B cat. C



Ring 2
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Ven, M.C.A.J. Van der
Jury bij H: Kees, C.P.J.

B/C, proef 20 (19 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1248Tess GaakeerHappy SocksVader OnbekendBCGemonde67,500205,5 (1)199,5 (2)
2276Tim van den HeuvelSplashVader OnbekendBCOirschot65,750194 (6)200,5 (1)
3295Lynn HeesakkersSmoothie BCBerlicum65,667197,5 (2)196,5 (3)
4270Beau van LeeuwenDemi-beauHoppenhof's JumboBCZytaart65,167197 (3)194 (5)
5239Fenne van OersNando BCBoxtel64,583193 (7)194,5 (4)
 
6246Diede van LamoenMarieton's VivaldieRietheim's HilbertBCHeeswyk Dinther64,250195 (5)190,5 (9)
7249Jade VerhoevenFlorisVivienne's Vision Of FreedomBCGemonde63,500195,5 (4)185,5 (10)
8301Loeka HolLadyFirst Stayerhof's Ramzi HBCBoekel62,833186,5 (9)190,5 (8)
9292Inge SwanenbergVivo BCNuland62,833184 (14)193 (6)
10304Irma van den ElzenHiriamVader OnbekendBCVinkel62,583184 (12)191,5 (7)
11252Mara HellemonsLaykaVader OnbekendBCOud Gastel61,917189 (8)182,5 (13)
12264Evy van DoorenWhoopy BCLiessel61,667184,5 (11)185,5 (11)
13274Ammelie OomenWillow Tree GarwynThistledown Lawrence of ArabiaBCZundert61,417185 (10)183,5 (12)
14293Fenne LoeffenMaestro BCVinkel60,083184 (13)176,5 (14)
15287Jana EmbrechtsLuna BCZundert59,417180,5 (15)176 (15)
16257Dena SmitsVictoryOnbekendBCMariahout59,083179 (16)175,5 (16)
17296Pip FredrikzeG-STARMaarlen's RomeoBCOud Gastel57,917176 (17)171,5 (17)
18302Sara van KatwijkChica LindaThis t Ledown Artic-AirBCBoekel54,417167,5 (18)159 (18)
19272Minke VerstegenMaarlen's RhodinLaithehill ZhivagoBCZeeland51,583154 (19)155,5 (19)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse B cat. C



Ring 2
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 14:40

Jury bij C: Gaal, W.L.J.M. Van
Jury bij H: Korte, S.A. De

B/C, proef 21 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1511Tim van den HeuvelSplashVader OnbekendBCOirschot70,333206,5 (1)215,5 (1)
2510Tess GaakeerHappy SocksVader OnbekendBCGemonde68,417200,5 (2)210 (2)
 
3513Beau van LeeuwenDemi-beauHoppenhof's JumboBCZytaart67,500197,5 (3)207,5 (4)
4512Lynn HeesakkersSmoothie BCBerlicum67,167195 (5)208 (3)
5514Fenne van OersNando BCBoxtel66,083196 (4)200,5 (5)

Afvaardiging naar de Hippiade: 7 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse B cat. DE



Ring 3
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Bie - Geffen, C.J.M. De
Jury bij H: Welten, W.H.C.

B/D en B/E, proef 20 (26 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1238Imke DriessenJupBovenheigraaf's CamilloBDMariaheide71,917210,5 (1)221 (3)
2262Lieke van GorkumNobis BoHeihoeve's BostonBDHeeswyk Dinther71,667205 (2)225 (2)
3279Noor van HaarenEindershof WaylonNia Domo's BoleroBDSint-Willebrord70,583197 (11)226,5 (1)
4236Pleun CoppelmansNicoCoelenhage's PuriosoBEDrunen69,833198,5 (10)220,5 (4)
5278Evie TasseronBloemendael's truffelJupBDGemonde68,083203,5 (3)205 (8)
6286Moenza SchepersBeukenoord's ArianaWesterhuis CupidoBDCranendonck68,083203,5 (4)205 (9)
7285Figo van LokvenHors-Ink's Il DivoBrummerhoeve's Levi HBDOisterwijk68,083199,5 (8)209 (5)
 
8235Soumaya E-RramdaniCamphuysen's Lucky WilliamAladinBDRijen67,917200 (7)207,5 (6)
9241Elynn MiesBinjaly's Sita BDOud Gastel66,750202 (5)198,5 (15)
10243Noë-Joy BeerensDon UniqueDon Cremello Du BoisBDWaalre66,667194,5 (14)205,5 (7)
11281Dané BanninkMochitoCalipso Van De VondelhoeveBDMariaheide66,000191,5 (16)204,5 (10)
12303Julia GrootenboersRunner BoyJustice H.R.BDBavel65,917194,5 (12)201 (12)
13267Diede VerhagenMakoy Van Orchid'sMiltonBDGemonde65,750198,5 (9)196 (18)
14265Luuke van der SandenBright DiamondBijsterhof's Daimond DancerBDBoxtel65,667193,5 (15)200,5 (13)
15280Anne Van LentRosaHoudringe's RaspoetinBDBoekel65,583200 (6)193,5 (21)
16275Ise SaedtDancing QueenVader OnbekendBEMariahout65,583194,5 (13)199 (14)
17269Aniek BrouwersVigoSulaatik's VainqueurBDAarle-Rixtel65,000188 (21)202 (11)
18263Maartje van DoorenNaomie van Equi CenterKasanova Van KlaverborchBDLiessel64,750191 (18)197,5 (16)
19268Juul MustertLarienhof's ChapeauRivaldo HBDBerkel-Enschot64,333189,5 (19)196,5 (17)
20255Isa CornelissenNapoleon CNicolaiBDHeeswyk Dinther63,333185,5 (22)194,5 (19)
21289Imke van ZimmerenMaizyVader OnbekendBDWouw63,083184 (23)194,5 (20)
22259Lisa ClaessensJobSulaatik's VinginoBDOss62,750191,5 (17)185 (22)
23256Anna JansenVaronaReekamp's EclipsBDBaarle-Nassau61,500189,5 (20)179,5 (24)
24258Josefien EversVeerle D' ArbanvilleZodiak Nra Stb 9010BDNuenen60,333181,5 (24)180,5 (23)
25244Robyne SmitsCapriceRubiquilBEHaarsteeg58,167178 (25)171 (25)
26245Quinty VisserOililyOrlandoBDHaaren56,667171 (26)169 (26)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse B cat. DE



Ring 3
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 15:12

Jury bij C: Doelen, M.C.C.B.
Jury bij H: Star, N.

B/D en B/E, proef 21 (7 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1534Imke DriessenJupBovenheigraaf's CamilloBDMariaheide70,500217 (1)206 (1)
2536Noor van HaarenEindershof WaylonNia Domo's BoleroBDSint-Willebrord69,917213,5 (2)206 (2)
 
3537Pleun CoppelmansNicoCoelenhage's PuriosoBEDrunen68,583208 (4)203,5 (3)
4538Evie TasseronBloemendael's truffelJupBDGemonde68,167208 (5)201 (4)
5539Moenza SchepersBeukenoord's ArianaWesterhuis CupidoBDCranendonck68,083209 (3)199,5 (6)
6540Figo van LokvenHors-Ink's Il DivoBrummerhoeve's Levi HBDOisterwijk67,750206,5 (7)200 (5)
7535Lieke van GorkumNobis BoHeihoeve's BostonBDHeeswyk Dinther67,250208 (6)195,5 (7)

Afvaardiging naar de Hippiade: 5 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L1 cat. DE



Ring 4
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Ven, C. Van de
Jury bij H: Naagen - Pigmans, S.

L1/D en L1/E, proef 24 (25 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1315Jinte WijnenVipKraneveld's KadansL1DBerlicum71,750219 (1)211,5 (4)
2321Jolien DuijtsDen Östrik's MachoGood LookingL1DGemonde71,250210 (4)217,5 (1)
3338Anne de RoonLady Gaga N&AToto JR.L1EGoirle70,250206,5 (5)215 (3)
4322Jolien DuijtsDen Östrik's WoodyNia Domo's BoleroL1DGemonde70,000213,5 (2)206,5 (5)
5324Bridget Van der LeeNandorOrchard D'avranchesL1DDrunen68,500212 (3)199 (8)
6313Amber van der BentDolce VitaDon Cremello Du BoisL1DMaren Kessel67,833206 (6)201 (7)
7307Fay Van BakelKrülle-müllHoustonL1EGrave66,500184 (19)215 (2)
 
8319Laure JespersMelantho's MylaWengelo's RicardoL1DBaarle-Nassau65,250195 (9)196,5 (9)
9335Milou GottenbosJust Chimento L1DMariahout65,167195 (10)196 (11)
10318Britt Van OsRomeoVader OnbekendL1EWaalwijk65,083185,5 (18)205 (6)
11326Loena van OverveldBliksemWoodrow CarisbrookeL1DRucphen65,000196,5 (8)193,5 (12)
12316Fleur DeckersUno van 't MientjeCyklon TexassL1DOud Gastel64,667195 (11)193 (14)
13328Tess AertsMikkiGlobal ExpressL1ERijsbergen63,917187 (17)196,5 (10)
14430Enya HoogendoornFlame's MiracleOrchard BoginovL1DNispen63,833197,5 (7)185,5 (22)
15347Gwenn SwaanenOrchid's JasminOrchid's CestaniiL1DTilburg63,667193,5 (12)188,5 (18)
16308Jade DijsselbloemWestpoort's DeborahVeenstra's PromiseL1DDe Mortel63,583190 (13)191,5 (16)
17333Sofie TeulingsMadam's MennoKielshoop HoneyhillL1DBoxtel63,417188,5 (16)192 (15)
18337Lisa BouckaertTurfhorst Powered PassionBodoL1DBerkel-Enschot62,750183 (20)193,5 (13)
19312Jori KnoopsKantje's CapriceKantje's RonaldoL1DDeurne62,583189,5 (14)186 (21)
20330Kaatje SchoenmakersJolien van Equi CenterKraneveld's KadansL1DTilburg61,167176 (21)191 (17)
21309Lynn van VlijmenLynn BKKinetic WizardL1DMaren Kessel61,000189 (15)177 (25)
22342Rosanne AntonissenBlack PearlKantje's CarlandoL1DBaarle-Nassau59,083167 (22)187,5 (19)
23343Mirthe De BresserPrincessFochnant WaldoL1DGemonde58,333163,5 (23)186,5 (20)
24311Lara van HoogstratenDempsy SuusNia Domo's BoleroL1DNuenen57,500161 (24)184 (23)
25320Eline RokvenRadinaVader OnbekendL1DUdenhout55,583155,5 (25)178 (24)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L1 cat. DE



Ring 4
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 15:20

Jury bij C: Kessels - Slieker, M.H.
Jury bij H: Ven, M.C.A.J. Van der

L1/D en L1/E, proef 25 (7 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1522Jolien DuijtsDen Östrik's MachoGood LookingL1DGemonde72,750216,5 (1)220 (1)
2523Anne de RoonLady Gaga N&AToto JR.L1EGoirle70,000209,5 (2)210,5 (3)
 
3521Jinte WijnenVipKraneveld's KadansL1DBerlicum69,167203,5 (3)211,5 (2)
4525Bridget Van der LeeNandorOrchard D'avranchesL1DDrunen66,833192,5 (5)208,5 (4)
5524Jolien DuijtsDen Östrik's WoodyNia Domo's BoleroL1DGemonde65,833198,5 (4)196,5 (5)
6527Fay Van BakelKrülle-müllHoustonL1EGrave63,583190,5 (6)191 (7)
7526Amber van der BentDolce VitaDon Cremello Du BoisL1DMaren Kessel63,333188 (7)192 (6)

Afvaardiging naar de Hippiade: 5 combinaties


Terug naar de top

1e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L2 cat. DE



Ring 5
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Schouten, A.H.M.
Jury bij H: Gaal, W.L.J.M. Van

L2/D en L2/E, proef 28 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1359Senna de JongFiction ZHFlint Fortuna ZHL2DLoon Op Zand71,833220 (1)211 (1)
2371Sofie TeulingsJonkers' AnigoHighmead Duty FreeL2DBoxtel69,750210 (3)208,5 (2)
3380Claire VermaesDempsy SamNia Domo's BoleroL2DAarle-Rixtel68,250202 (9)207,5 (3)
4361Sam Van BeekMay-day LecoDe Goede Ree's MetallL2DVinkel68,000206,5 (6)201,5 (4)
5352Liv TasseronOnyx Van De Kleine VlierLeuns Veld's LordL2DGemonde68,000207,5 (4)200,5 (5)
6374Fem Van den HurkOdenz Van De ElizabethhoeveOrchard Limb-LopperL2DGemonde67,750215 (2)191,5 (13)
 
7357Pleun Van AssouwLeuns veld's finesseLeuns Veld's WinstonL2DBerkel-Enschot67,667207 (5)199 (6)
8381Renske van de VenHermes Contessa de la LunaNizar VS oxL2EHelvoirt66,917206 (7)195,5 (9)
9375Marit MortierWesterbrink's KjeltDe Goede Ree Now Or NeverL2ERijsbergen66,333201 (11)197 (8)
10434Luca De JongLady RosaWesterhuis ZorroL2DUdenhout66,167199 (14)198 (7)
11370Ninthe DobbelsteenDe Mersken EspressoEmpireL2DVinkel65,750203 (8)191,5 (14)
12363Donna Van DongenAmalia HOrlandoL2DHaarsteeg65,250199 (13)192,5 (11)
13349Wies van OostrumOrchid's MasterKantje's CarlandoL2ESt. Anthonis64,833201 (10)188 (15)
14431Joyce van KaathovenTi SentoBlytonL2DCranendonck64,833201 (12)188 (16)
15356Michelle VerbijAmigo L2DSint-Oedenrode64,583193,5 (18)194 (10)
16364Mirthe van EsAmigoArenberg's MauritsL2DVorstenbosch64,167193 (20)192 (12)
17382Lieke DurandSiepke`s SimbaBodoL2DOverloon63,917196,5 (15)187 (18)
18365Maud BastiaansenFabulous TattooTotilasL2EEtten-Leur63,167194 (16)185 (19)
19432Evi RoelofsBenja WNEOnbekendL2DAarle-Rixtel62,750191,5 (21)185 (20)
20355Fenna BroekmansIvanhooVader OnbekendL2EWaalwijk62,750194 (17)182,5 (22)
21378Suzie van BreeMenphis ChocoNieuwmoed's PatrickL2ENuenen62,500193,5 (19)181,5 (23)
22354Imke BodenStayerhof's Free VIPFirst Stayerhof's Ramzi HL2DOud Gastel62,083185 (22)187,5 (17)
23351Milou KemperDarankKarantL2DZytaart61,333184 (23)184 (21)
24360Kyra EekelsPassionLomansheide BrentL2DLierop57,083177,5 (24)165 (24)

Terug naar de top

2e onderdeel Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L2 cat. DE



Ring 3
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 14:24

Jury bij C: Kessels - Slieker, M.H.
Jury bij H: Ven, M.C.A.J. Van der

L2/D en L2/E, proef 29 (6 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1532Liv TasseronOnyx Van De Kleine VlierLeuns Veld's LordL2DGemonde67,417205,5 (1)199 (1)
2529Sofie TeulingsJonkers' AnigoHighmead Duty FreeL2DBoxtel66,000201,5 (3)194,5 (3)
 
3533Fem Van den HurkOdenz Van De ElizabethhoeveOrchard Limb-LopperL2DGemonde65,333202,5 (2)189,5 (6)
4531Sam Van BeekMay-day LecoDe Goede Ree's MetallL2DVinkel64,750195 (4)193,5 (4)
5528Senna de JongFiction ZHFlint Fortuna ZHL2DLoon Op Zand63,917188,5 (6)195 (2)
6530Claire VermaesDempsy SamNia Domo's BoleroL2DAarle-Rixtel63,833192,5 (5)190,5 (5)

Afvaardiging naar de Hippiade: 6 combinaties


Terug naar de top

Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse M1/M2 cat. C



Ring 6
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Korte, S.A. De
Jury bij H: Nuyten, J.P.M.

M1/C en M2/C, proef 32/36 (8 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1386Hannah FeyenStayerhof's Mc DreamyREMBRANDT DDHM1CBerlicum68,000209,5 (1)198,5 (3)
2385Jolien DuijtsPablo R M1CGemonde67,167202 (2)201 (1)
 
3400Mirthe Van den BoomPresleyVader OnbekendM2CWouw65,583193 (5)200,5 (2)
4399Lisa ClaessensMister Sock'sRuska GwyndafM2COss65,000196,5 (3)193,5 (4)
5384Suus BerkersMr.Blue BoleroOnbekendM1CLierop63,583192,5 (6)189 (6)
6395Sophie van ZutphenSissi M1CRavenstein63,250194,5 (4)185 (8)
7401Eleya VerkammenGremashof KayHolthausen Frodo IIM2CValkenswaard63,083188 (7)190,5 (5)
8397Ellen van PinxterenGoldfever M2CBerlicum62,500188 (8)187 (7)

Afvaardiging naar de Hippiade: 2 combinaties


Terug naar de top

Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse M1/M2 cat. AB



Ring 6
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 10:04

Jury bij C: Korte, S.A. De
Jury bij H: Nuyten, J.P.M.

M1/A en M1/B en M2/A en M2/B, proef 32/36 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1387Diede HeuvelmanCentannial LorenzoFriars SupermanM1BOisterwijk72,000216 (1)216 (2)
2392Pip FredrikzeDebbyVechtzicht's CarouselM1AOud Gastel69,583200 (3)217,5 (1)
3391Lynn HeesakkersTwister M1BBerlicum67,833201,5 (2)205,5 (3)
 
4390Julia AkkermansBeat IttOnbekendM1AOud Gastel66,750195 (4)205,5 (4)
5398Tess ReijmaekersGladysVlonderzicht's HarmM2ARiel65,000189,5 (8)200,5 (5)
6388Tess Hendrickx - HendrickxSunnyCeulan CariadogM1BZundert64,167193,5 (5)191,5 (7)
7393Vlinder HeefferSurprise Sien M1AOud Gastel63,917191 (6)192,5 (6)
8394Vlinder HeefferMysterious RhapsodySpringbourne HydeawayM1BOud Gastel61,417191 (7)177,5 (10)
9389Maud van den BrekelShadowHigh Flown's ViperM1BGoirle61,333179,5 (10)188,5 (8)
10396Imke DriessenSabaVader OnbekendM1AMariaheide61,000187,5 (9)178,5 (9)

Afvaardiging naar de Hippiade: 4 combinaties


Terug naar de top

Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L1 cat. AB



Ring 1
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Steen, C. Van der
Jury bij H: Gerwen - Damen, L.A.J. Van

L1/A en L1/B, proef 24 (12 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1317Elize BesselingCosford Sky LaternThistledown VierraL1BBerkel-Enschot72,417217 (1)217,5 (1)
2314Elynn MiesKielshoop Bokita of RoseVlonderzicht's HarmL1BOud Gastel70,250208,5 (2)213 (3)
3336Jenske PenningsFlaim L1BGemonde70,083204 (4)216,5 (2)
 
4341Sue FredrikzeDebbyVechtzicht's CarouselL1AOud Gastel69,000203 (5)211 (4)
5310Imke DriessenChipie L1BMariaheide69,000205 (3)209 (6)
6346Jinthe SchijvenThiru´s GiordanoCwmnantgwyn PendadurL1BOud Gastel68,333200 (6)210 (5)
7344Sille VerkuijlenBellonaRowol's SanderL1BHeeswyk Dinther66,583200 (7)199,5 (8)
8334Maud Van den HanenbergSuper L1BVinkel66,500191 (8)208 (7)
9340Syb van MilJunoVader OnbekendL1BGrave64,250189 (9)196,5 (10)
10329Lisa RosbenderDotjeVader OnbekendL1BBoekel62,750180 (11)196,5 (9)
11332Isa MoelandsStellieVader OnbekendL1BZundert62,500183 (10)192 (11)
12130Lotte PommerMickeyVader OnbekendL1ARijsbergen61,250179,5 (12)188 (12)

Afvaardiging naar de Hippiade: 1 combinatie


Terug naar de top

Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L1 cat. C



Ring 1
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 14:56

Jury bij C: Steen, C. Van der
Jury bij H: Gerwen - Damen, L.A.J. Van

L1/C, proef 24 (9 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1325Ima van der VeldenGesa's FarinaFrodo's BoyL1CGemonde73,333225,5 (1)214,5 (1)
2327Josephine RodenburgHamtaroVader OnbekendL1CZundert67,750206 (2)200,5 (6)
3348Marlein op 't HoogMaharadje L1CMoergestel67,417205 (3)199,5 (8)
 
4305Lily van den OordAriena Hoeve CinderellaVivienne's Vision Of FreedomL1CAmmerzoden67,083197,5 (8)205 (2)
5306Rian KosterKantje's DinoJustice H.R.L1CNijnsel66,917201,5 (4)200 (7)
6323Nina ScheversPablo R L1CGemonde66,833200 (5)201 (4)
7331Jonne DobbelsteenDesmo L1CVinkel66,667199 (6)201 (5)
8345Jinthe SchijvenThiru´s Enfant TerribleNia Domo's BoleroL1COud Gastel66,583198 (7)201,5 (3)
9339Sjuulke van DongenTen Ankers MaurimkaArenberg's MauritsL1CZeeland62,333191,5 (9)182,5 (9)

Afvaardiging naar de Hippiade: 1 combinatie


Terug naar de top

Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L2 cat. AB



Ring 2
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 12:20

Jury bij C: Ven, M.C.A.J. Van der
Jury bij H: Kees, C.P.J.

L2/A en L2/B, proef 28 (3 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1369Fabiënne RaijmakersOllie L2BAsten70,167216,5 (1)204,5 (1)
 
2367Valérie de BaerdemaekerHP MexVader OnbekendL2BDrunen60,833185 (2)180 (2)
3379Femke GoestenBloemOnbekendL2AAmmerzoden59,250176 (3)179,5 (3)

Afvaardiging naar de Hippiade: 2 combinaties


Terug naar de top

Regiokampioenschap Dressuur pony's klasse L2 cat. C



Ring 4
Datum: 31-07-2022
Aanvang: 13:16

Jury bij C: Ven, C. Van de
Jury bij H: Naagen - Pigmans, S.

L2/C, proef 28 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Ver.plaatsprc.CH
1362Ima van der VeldenWoldberg's TobiasDen Deel's JarnoL2CGemonde72,667226,5 (1)209,5 (1)
2373Maud de JongOrlando pulse BoslustHeidepeel's ConstantijnL2CBerkel-Enschot69,083210,5 (3)204 (2)
3377Julia AkkermansLaminka's Loïse 013FVLexL2COud Gastel67,583211 (2)194,5 (5)
 
4353Imke BodenHoge Linthorst Ali BAlexL2COud Gastel67,250205,5 (4)198 (4)
5350Josefien EversPrinsenweier's LeoVader OnbekendL2CNuenen64,667187 (9)201 (3)
6368Britta LiebregtsSunny SummerWaldusL2CSint-Oedenrode64,083200 (5)184,5 (6)
7372Dané BanninkCasperhof's Jolly VDNLinde Hoeve's SebastiaanL2CMariaheide63,000193,5 (6)184,5 (7)
8376Faye de GrootLady LuckVader OnbekendL2CDrunen62,250193 (7)180,5 (9)
9383Lisanne Backbierde Mensinghe's CasperDe Mensinghe's RinaldoL2CDiessen62,167189 (8)184 (8)
10366Guusje van RijsewijkHighland's Lily L2CBerkel-Enschot60,667185,5 (10)178,5 (10)

Afvaardiging naar de Hippiade: 3 combinaties


Terug naar de top