(tussen) uitslagen zijn onder voorbehoud van nacontroles!


Lijst gemaakt op: 21-01-2024 17:35:50

Dit kampioenschap wordt mede mogelijk gemaakt door: Epplejeck


Ring 1 Viertallen dressuur BCDE
Ring 1 Viertallen dressuur ABC
Ring 2 Individuele dressuur groep 1
Ring 2 Individuele dressuur groep 2
Springring 1 Springen

Viertallen klasse L en M  cat. BCDE



Ring 1
Datum: 21-01-2024
Aanvang: 09:00

Jury bij B: Harst, J. Van der
Jury bij C: Boxtel, A. Van

LM/, proef 56/58 (15 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVerenigingVer.plaatsptn.BCxq1xq2xq3
1De Pikeurtjes Pikeurtjes, PC. DeGemonde427,5222,5 (1)205 (1)1514222,5
2Girls just wanna have fun Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel408205 (4)203 (2)1413,5205
3The Golden Cowgirls Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum402,5202 (5)200,5 (3)13,513202
4Real Rielse Superstars St. Antonius, PC.Riel401206,5 (3)194,5 (4)14,513,5206,5
 
5De Vailianten Valianten (RSV.), PC. DeHeeswyk Dinther395209 (2)186 (5)1413,5209
6Fantastic 4 Concordia Florebit, PC.Etten-Leur382197 (6)185 (8)1412,5197
7De Enclaveruitertjes Team I Enclaveruitertjes, PC. DeBaarle-Nassau380,5194,5 (8)186 (6)1412,5194,5
8Team Licejabey Prins Maurits, PC.Roosendaal379196,5 (7)182,5 (10)13,513196,5
9Wouw Vooruit InSync Wouw Vooruit, PC.Wouw377,5194 (9)183,5 (9)1412,5194
10De Enclaveruitertjes Team II Enclaveruitertjes, PC. DeBaarle-Nassau376190,5 (12)185,5 (7)13,512190,5
11De Dansende Manen Pioniertjes, PC. DeMariahout373194 (10)179 (11)1312,5194
12Ponyruiters van Jeanne d'Arc Jeanne d'Arc (Ponyruiters van), PC.Zeeland369191 (11)178 (12)1312191
13Rodeoruiters Rodeoruiters, PC.Rucphen357181,5 (13)175,5 (13)1312181,5
14Wouw Vooruit Topteam Forever Wouw Vooruit, PC.Wouw350180 (14)170 (14)1211,5180
15The Cowgirls Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum324157 (15)167 (15)12,511157

Terug naar de top

Viertallen klasse L cat. AB(C)



Ring 1
Datum: 21-01-2024
Aanvang: 13:15

Jury bij B: Harst, J. Van der
Jury bij C: Boxtel, A. Van

L/, proef 54 (7 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVerenigingVer.plaatsptn.BCxq1xq2xq3
1De Ponydiva's Goghruiters, PC. VanZundert348,5182 (1)166,5 (1)14,514,5182
2Nolylilosa Pioniertjes, PC. DeMariahout329165,5 (2)163,5 (2)1412,5165,5
 
3Wouw Vooruit Oranje Duivels Wouw Vooruit, PC.Wouw309160 (6)149 (3)1412160
4Wouw Vooruit Girlpower Wouw Vooruit, PC.Wouw308,5161,5 (4)147 (4)1311,5161,5
5Ponypower Rooyse Ruiters En Ponyruiters, PC.Sint-Oedenrode307162 (3)145 (5)1311,5162
6DES / De Trouwe Kameraden Door Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen304160,5 (5)143,5 (6)12,511,5160,5
7Go 4 it! Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel301160 (7)141 (7)1311160

Terug naar de top

Individuele dressuur groep 1

Ring 2
Datum: 21-01-2024
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Steen, P.J.M. Van der

BL1L2M1M2/ABCDE, proef 30/18/22/26/34 (22 combinaties)
RangRuiterPonyVerenigingVer.plaatsptn.xq1xq2
1Ima van der VeldenPablo RDe PikeurtjesGemonde206,577
2Aniek van AertGesa's FarinaFantastic 4Etten-Leur2066,57
3Mischa KantersHeidepeel's RubinsteinPonypowerSint-Oedenrode / Nijnsel203,577
4Janne SchellekensKantje's DiorDe Enclaveruitertjes Team IBaarle-Nassau2036,57
5Lieke BekxGladysNolylilosaMariahout20077
6Lynn HeesakkersCalandias DragonflyThe CowgirlsBerlicum19977
 
7Suus van den BrekelLittle StarReal Rielse SuperstarsRiel1966,57
8Ammelie OomenWillow Tree GarwynDe Ponydiva'sZundert - Oud Gastel190,56,57
 Jinte WijnenVipThe Golden CowgirlsBerlicum190,506,57
10Fleur DeckersUno van 't MientjeGirls just wanna have funOud Gastel18966,5
11Dounia BenamarLa frontera's VaianaWouw Vooruit Oranje DuivelsWouw186,566
12Fiene van BergenDennisGo 4 it!Oud Gastel18656
13Saar PadillaCarienDe Dansende ManenMariahout18566,5
14Abbey-May KoolJelly@One2ITTeam LicejabeyRoosendaal184,566,5
15Laure JespersMelantho's MaylaDe Enclaveruitertjes Team IIBaarle-Nassau183,566,5
16Timo van der MeijdeLillyPonyruiters van Jeanne d'ArcZeeland18366
17Amber de WeertOdyWouw Vooruit GirlpowerWouw182,566,5
18Diede van LamoenMarieton's VivaldieDe ValiantenHeeswyk Dinther18166,5
19Isabella MathewTempledruid SabilaDES / De Trouwe KameradenRijsbergen - Chaam18166
20Esmee De WitBrodella SpiritWouw Vooruit InSyncWouw180,566,5
21Maudi de NijsCaridines CharmerWouw Vooruit Topteam ForeverWouw17466
22Sofie BaremansDelano van het SingelRodeoruitersRucphen17156

Terug naar de top

Individuele dressuur groep 2

Ring 2
Datum: 21-01-2024
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Veer, O.D.F. Van der

BL1L2M1M2/ABCDE, proef 22/30/26/18/34 (22 combinaties)
RangRuiterPonyVerenigingVer.plaatsptn.xq1xq2
1Tess GaakeerOnyx Van De Kleine VlierDe PikeurtjesGemonde20977,5
2Noor van HaarenEindershof WaylonGirls just wanna have funOud Gastel19866,5
3Maud van den BrekelBrillantReal Rielse SuperstarsRiel192,566,5
4Sue FredrikzeRuja's HarrieDe Ponydiva'sZundert - Oud Gastel1916,56,5
5Jinthe SchijvenThiru's Ozzy WozzyGo 4 it!Oud Gastel190,56,56,5
6Guusje van GorpBlack MagicDe Enclaveruitertjes Team IIBaarle-Nassau18966,5
 
7Saar van KleefPrincessNolylilosaMariahout187,566,5
8Fieke KoenenSulaatik's MancinieDe ValiantenHeeswyk Dinther18766,5
9Liv RijsdijkThatcher HutchTeam LicejabeyRoosendaal18666,5
10Nine van den BergPandoraThe CowgirlsBerlicum18466
11Corrie van den KieboomDinky ToyFantastic 4Etten-Leur18366
12Merel Van DongenCuffesgrange EnterpriseThe Golden CowgirlsBerlicum18166
 Anna-Lot MatthysenRoetsenest's StormWouw Vooruit Oranje DuivelsWouw18166
14Lieke van MoorselOrchid's NobellDe Dansende ManenMariahout180,566
 Yza BastianenSulaatik's Pataya MarmeladeRodeoruitersRucphen180,566
16Sjuulke van DongenTen Ankers MaurimkaPonyruiters van Jeanne d'ArcZeeland17966
17Lotte PommerMickeyDES / De Trouwe KameradenRijsbergen - Chaam177,566
18Nina RossenDen striks CilineWouw Vooruit InSyncWouw177,55,56,5
19Emma SegersSparklin MarbleDe Enclaveruitertjes Team IBaarle-Nassau17766
20Yinthe HovingLvS AbbyPonypowerSint-Oedenrode - Nijnsel1775,56
21Marly de BruijnSnickersWouw Vooruit GirlpowerWouw17366
22Kyra HensenGailoWouw Vooruit Topteam ForeverWouw1705,56

Terug naar de top

Springen

Springring 1
Datum: 21-01-2024
Aanvang: 16:00

Jury: Beenhakker, F.
Jury: Hedel, H. Van

0.500.600.70/ABCDE en 0.800.901.00/CDE en 1.101.20/DE (44 combinaties)
RangRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1
1Fien CerstiaensSpirit Den TipWouw Vooruit Oranje DuivelsWouw053,92
2Lotte WoutsSunnyWouw Vooruit Topteam ForeverWouw055,56
3Jasmijn SonneveldBabelouTeam LicejabeyRoosendaal057,76
4Renske MondenHilandoFantastic 4Etten-Leur058,24
5Noor van den OeverAlexNolylilosaMariahout059,72
6Dounia BenamarLa frontera's VaianaWouw Vooruit Topteam ForeverWouw059,84
7Jailey van den BogaartMaxPonyruiters van Jeanne d'ArcZeeland059,95
8Valerie RodenburgPeggy V.'t Gansche HuysDe Ponydiva'sZundert - Oud Gastel060,06
9Yinthe HovingLvS AbbyPonypowerSint-Oedenrode - Nijnsel061,36
10Britt PerdaemsKornet Van KlaverborchWouw Vooruit InSyncWouw061,52
11Lieke SteendijkItsyWouw Vooruit GirlpowerWouw061,8
 Ima van der VeldenFair PlayDe PikeurtjesGemonde061,8
 
13Fee HendrickxHeihoeve's ZivaThe Golden CowgirlsBerlicum061,86
14Stan van GorkumNobis BoDe ValiantenHeeswyk Dinther061,87
15Lieke WoutersMillstreet's StuufkeFantastic 4Etten-Leur062,21
16Louc van HuyckPapillonGo 4 it!Oud Gastel062,43
17Saar PadillaCarienDe Dansende ManenMariahout063,41
18Lynn LommersVanityNolylilosaMariahout063,43
19Ise BaremansRockyDe Ponydiva'sZundert - Oud Gastel065,8
20Fay AntonissenLady's DreamDe Enclaveruitertjes Team IIBaarle-Nassau066,55
21Lynn HeesakkersCalandias DragonflyThe CowgirlsBerlicum067,29
22Hannah BroosSuusDES / De Trouwe KameradenRijsbergen068,56
23Milou HovingTistoPonypowerSint-Oedenrode - Nijnsel069,76
24Suus BoerenOlThe CowgirlsBerlicum071
25Fenne KnopjesSilverstarDES / De Trouwe KameradenRijsbergen - Chaam075,36
26Pien VriensQueen of the SouthDe Enclaveruitertjes Team IBaarle-Nassau179,52
27Imke BodenKailey Van De BeekerheideGirls just wanna have funOud Gastel460,16
28Floor SchilderBobbyRodeoruitersRucphen462,63
29Jade VerhoevenFlorisDe PikeurtjesGemonde462,67
30Suus van den BrekelLittle StarReal Rielse SuperstarsRiel465,06
31Quincy HuiswoudMillstream's No LimitWouw Vooruit InSyncWouw465,16
32Suus van den BrekelFireBallReal Rielse SuperstarsRiel466,04
33Sebas SchijvenThiru's GiordanoGo 4 it!Oud Gastel467,49
34Isabel van LiemptLucky LizzyDe ValiantenHeeswyk Dinther468,29
35Linde van LaarIze van Equi CenterThe Golden CowgirlsBerlicum468,49
36Pip FredrikzeGruyter's MellbourneGirls just wanna have funOud Gastel471,23
37Saar HellingsFinally van Stal BonaventuraDe Dansende ManenMariahout471,81
38Rosanne AntonissenKelvyDe Enclaveruitertjes Team IIBaarle-Nassau875
39Zo DonksDelightRodeoruitersRucphen1778,15
40Isa van de HeiJuultjePonyruiters van Jeanne d'ArcZeeland1794,01
xInara BenamarLa Frontera's FleurWouw Vooruit Oranje DuivelsWouwUit2 
 Aniek van AertGomesWouw Vooruit GirlpowerWouwUit11 
 Liz OomenFonDe Enclaveruitertjes Team IBaarle-NassauUit2 
 Brent Tappij GielenImkeTeam LicejabeyRoosendaalUit2 

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val

Terug naar de top