Lijst gemaakt op: 05-03-2023 18:00:38

Ring 2 Afdelingsdressuur
Ring 2 Afdelingsdressuur AB
Ring 1 Individuele dressuur groep 1
Ring 1 Individuele dressuur groep 2
Springring A Springen

Afdelingsdressuur

Ring 2
Datum: 05-03-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij B: Doorn, P. Van
Jury bij C: Ansems, E.C.M.

L/ALLE en L/ALLE en L/ALLE en M/ALLE, proef 55/57 (18 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyP.nr.VerenigingVer.plaatsptn.BC
1De Pikeurtjes Team I 55Pikeurtjes, PC. De Team IGemonde435,5217 (2)218,5 (1)
2De Valianten Team III 57Valianten (RSV.), PC. De Team IIIHeeswyk Dinther419,5219 (1)200,5 (4)
3Real Rielse Superstars 55St. Antonius, PC.Riel418,5202 (6)216,5 (2)
4De Toekomst 55Toekomst, PC. DeOirschot418,5209 (3)209,5 (3)
5De Valianten Team II 57Valianten (RSV.), PC. De Team IIHeeswyk Dinther397203,5 (5)193,5 (6)
 
6De Van Goghjes 55Goghruiters, PC. VanZundert392,5204,5 (4)188 (10)
7De Valianten Team I 55Valianten (RSV.), PC. De Team IHeeswyk Dinther389,5199 (7)190,5 (9)
8De Heerjansruitertjes HJR CD 55Heerjansruitertjes, PC. De HJR CDOud Gastel389195,5 (8)193,5 (7)
9Cowgirls 55Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum385,5190,5 (12)195 (5)
10Bosruiterkes Team II 55Bosruiterkes, PC. De Team IIOverloon382195,5 (9)186,5 (12)
11Oud Gastel Team I 55Heerjansruitertjes, PC. De Team IOud Gastel381190,5 (13)190,5 (8)
12HJR For Fun 55Heerjansruitertjes, PC. De HJR FFOud Gastel375195 (10)180 (17)
13De Duinrakkertjes 55Duinrakkertjes, PC. DeDrunen375190 (14)185 (13)
14Bosruiterkes Team I 55Bosruiterkes, PC. De Team IOverloon374192,5 (11)181,5 (16)
15De Enclaveruitertjes Team II 55Enclaveruitertjes, PC. De Team IIBaarle-Nassau372,5185,5 (16)187 (11)
16Jan van Amstel Team II 55Jan van Amstel, PC. Team IISchyndel362,5180,5 (17)182 (15)
17Jan van Amstel Team I 55Jan van Amstel, PC. Team ISchyndel361,5187 (15)174,5 (18)
18De Enclaveruitertjes Team I 55Enclaveruitertjes, PC. De Team IBaarle-Nassau361179 (18)182 (14)

Terug naar de top

Afdelingsdressuur AB

Ring 2
Datum: 05-03-2023
Aanvang: 14:15

Jury bij B: Doorn, P. Van
Jury bij C: Ansems, E.C.M.

L/ALLE en L/ALLE, proef 54/55 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyP.nr.VerenigingVer.plaatsprc.BC
1De Pikeurtjes Team II 54Pikeurtjes, PC. De Team IIGemonde72,800184,5 (2)179,5 (1)
 
2Fantastic Four 54Heerjansruitertjes, PC. De FFOud Gastel72,600185 (1)178 (2)
3Golden Girls 1.0 55Heerjansruitertjes, PC. De GG1.0Oud Gastel69,833211,5 (3)207,5 (3)
4De Trouwe Kameraden 54Trouwe Kameraden, PC. DeChaam66,700168 (4)165,5 (4)

Terug naar de top

Individuele dressuur groep 1

Ring 1
Datum: 05-03-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Pullens, A.C.L.
Jury bij H: Bie - Geffen, C.J.M. De

B/A en B/B en B/C en B/D en B/E, proef 20 (12 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Jill SmitsMadonna20Pikeurtjes, PC. De Team IIGemonde210,50214 (1)207 (3)
2Ellen van PinxterenMadame Magic20Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum202,00196 (3)208 (1)
3Vera de HoogPrins20Bosruiterkes, PC. De Team IIOverloon201,00195 (4)207 (2)
 
4Elynn MiesBinjaly's Sita20Heerjansruitertjes, PC. De HJR CDOud Gastel199,25196,5 (2)202 (4)
5Emma SegersSparklin Marble20Enclaveruitertjes, PC. De Team IIBaarle-Nassau191,75192 (5)191,5 (8)
6Los de VosFunny20Goghruiters, PC. VanZundert191,50187 (8)196 (5)
7Isis LangenhuizenNobis Rico20Valianten (RSV.), PC. De Team IIIHeeswyk Dinther190,50188,5 (7)192,5 (7)
8Jayley van den BogaertWonderboy20Jan van Amstel, PC. Team ISchyndel190,00190 (6)190 (9)
9Lobke SmuldersSaffier20Jan van Amstel, PC. Team IISchyndel187,75181,5 (10)194 (6)
10Hannah BroosSweet Cappuccino20Trouwe Kameraden, PC. DeChaam185,75183 (9)188,5 (10)
11Luna KastelijnProud Princess20St. Antonius, PC.Riel182,75178 (11)187,5 (11)
12Suze ElstAthina20Heerjansruitertjes, PC. De FFOud Gastel178,75177,5 (12)180 (12)

L1/A en L1/B en L1/C en L1/D en L1/E, proef 24 (6 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Tess GaakeerHappy Socks24Pikeurtjes, PC. De Team IGemonde209,75206 (1)213,5 (1)
2Fleur DeckersUno van 't Mientje24Heerjansruitertjes, PC. De Team IOud Gastel196,75196 (2)197,5 (2)
 
3Bente MommersteegHeather24Duinrakkertjes, PC. DeDrunen184,00182,5 (3)185,5 (3)
4Josephine RodenburgHamtaro24Heerjansruitertjes, PC. De GG1.0Oud Gastel180,75182 (4)179,5 (4)
5Anna JansenVarona24Enclaveruitertjes, PC. De Team IBaarle-Nassau172,00168,5 (5)175,5 (5)
6Chlo PingenKoningshoek Casper24Bosruiterkes, PC. De Team IOverloon168,50167,5 (6)169,5 (6)

L2/A en L2/B en L2/C en L2/D en L2/E, proef 28 (3 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Suus SchoenmakersGetswerder's dimitri28Toekomst, PC. DeOirschot192,00188 (2)196 (1)
 
2Maxime BroekhuizenEverwood Belsavagio28Heerjansruitertjes, PC. De HJR FFOud Gastel188,75185 (3)192,5 (2)
3Milou KemperDarank28Valianten (RSV.), PC. De Team IHeeswyk Dinther188,25190 (1)186,5 (3)

M2/A en M2/B en M2/C en M2/D en M2/E, proef 36 (1 combinatie)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Zo de MolFair Fardau36Valianten (RSV.), PC. De Team IIHeeswyk Dinther179,00175,5 (1)182,5 (1)

Terug naar de top

Individuele dressuur groep 2

Ring 1
Datum: 05-03-2023
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Lanen, M.A.A. Van
Jury bij H: Braak, J.H. Van de

B/A en B/B en B/C en B/D en B/E, proef 20 (9 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Tess ArtsKamphoeve Shakira20Bosruiterkes, PC. De Team IIOverloon199,50194 (2)205 (1)
2Rubi van HuijgevoortRoosdonckens Ferro20St. Antonius, PC.Riel197,25198,5 (1)196 (2)
3Dimara van OsJoly's Ulientje20Duinrakkertjes, PC. DeDrunen188,00182,5 (5)193,5 (3)
 
4Esmee De WitLilly Diamond20Heerjansruitertjes, PC. De HJR CDOud Gastel185,75185,5 (3)186 (8)
5Nomie von LiebensteinTrippel20Pikeurtjes, PC. De Team IIGemonde185,50184 (4)187 (7)
6Jinthe SchijvenThiru's Ozzy Wozzy20Heerjansruitertjes, PC. De FFOud Gastel185,00180 (6)190 (5)
7Lola Van LithMilion20Jan van Amstel, PC. Team IISchyndel184,25177 (9)191,5 (4)
8Jorn de GrootBreezer20Bosruiterkes, PC. De Team IOverloon183,50177,5 (7)189,5 (6)
9Joy van den OetelaarRobber20Jan van Amstel, PC. Team ISchyndel180,25177,5 (8)183 (9)

L1/A en L1/B en L1/C en L1/D en L1/E, proef 24 (5 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Guusje van GorpBlack Magic24Enclaveruitertjes, PC. De Team IIBaarle-Nassau186,25186,5 (3)186 (1)
2Lieke van GorkumNobis Bo24Valianten (RSV.), PC. De Team IIIHeeswyk Dinther185,75191 (1)180,5 (2)
 
3Lotte PommerMickey24Door Eenheid Sterk, PC.Chaam183,75188,5 (2)179 (3)
4Mara HellemonsLayka24Heerjansruitertjes, PC. De HJR FFOud Gastel172,75169,5 (4)176 (4)
5Bente van der SlikLa Vie24Heerjansruitertjes, PC. De Team IOud Gastel165,50163 (5)168 (5)

L2/A en L2/B en L2/C en L2/D en L2/E, proef 28 (4 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Imke DriessenJup28Valianten (RSV.), PC. De Team IHeeswyk Dinther200,50206,5 (1)194,5 (1)
 
2Jinte WijnenVip28Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum192,25199 (2)185,5 (2)
3Djanique van de MoosdijkRomeo28Valianten (RSV.), PC. De Team IIHeeswyk Dinther181,00181 (3)181 (3)
4Isa MoelandsStellie28Goghruiters, PC. VanZundert177,25179 (4)175,5 (4)

M1/A en M1/B en M1/C en M1/D en M1/E, proef 32 (4 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatsgem.CH
1Ima van der VeldenWoldberg's Tobias32Pikeurtjes, PC. De Team IGemonde216,75212,5 (1)221 (1)
 
2Pip FredrikzeDebby32Heerjansruitertjes, PC. De GG1.0Oud Gastel203,00207,5 (2)198,5 (2)
3Fleur van RijsselMaurik's Giorgio Armani32Toekomst, PC. DeOirschot193,25196 (3)190,5 (3)
4Laure JespersMelantho's Mayla32Enclaveruitertjes, PC. De Team IBaarle-Nassau180,50183 (4)178 (4)

Terug naar de top

Springen

Springring A
Datum: 05-03-2023
Aanvang: 16:15

Jury: Beenhakker, F.
Jury: Moerings, J.J.F.

0.50/A en 0.50/C en 0.50/B en 0.50/D en 0.50/E en 0.60/A en 0.60/C en 0.60/B en 0.60/D en 0.60/E en 0.70/C en 0.70/D en 0.70/E (14 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatssptn1stijl1
1Febe van der VeldenTrippel Pikeurtjes, PC. De Team IIGemonde0 
 Tesse van der MeerFaust Heerjansruitertjes, PC. De FFOud Gastel0 
 Fenne KnopjesManjara CS Trouwe Kameraden, PC. DeChaam0 
 Sue FredrikzeRuja's Harrie Heerjansruitertjes, PC. De GG1.0Oud Gastel0 
 Suze ElstStar Enclaveruitertjes, PC. De Team IIBaarle-Nassau0 
 Valerie RodenburgPeggy V.'t Gansche Huys Heerjansruitertjes, PC. De GG1.0Oud Gastel0 
 Janne SpijkersLike2drive's Nikey Toekomst, PC. DeOirschot0 
 Dewy SaijoenPip VDV Heerjansruitertjes, PC. De HJR FFOud Gastel0 
 Isabel MertensYoshi Jan van Amstel, PC. Team ISchyndel0 
 Suus van den BrekelLittle Star St. Antonius, PC.Riel0 
 
11Everly van den OetelaarVlekje Jan van Amstel, PC. Team IISchyndel4 
 Elynn MiesKielshoop Bokita of Rose Heerjansruitertjes, PC. De FFOud Gastel4 
xLette DuijtsLoo's Morgan Pikeurtjes, PC. De Team IIGemondeUit12 
 Floor Van LentDaimond Jan van Amstel, PC. Team ISchyndelUit2 

0.70/B en 0.70/A en 0.80/C en 0.80/D en 0.80/E en 0.90/C en 0.90/D en 0.90/E en 1.00/C en 1.00/D en 1.00/E en 1.10/D en 1.10/E en 1.20/D en 1.20/E (30 combinaties)
RangRuiterPonyP.nr.VerenigingVer.plaatssptn1tijd1
1Imke DriessenJup Valianten (RSV.), PC. De Team IHeeswyk Dinther048,77
2Tesse van der MeerBrodella Spirit Heerjansruitertjes, PC. De HJR CDOud Gastel048,91
3Fee HendrickxHeihoeve's Ziva Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum049,95
4Jinthe SchijvenThirus Enfant Terrible Heerjansruitertjes, PC. De HJR CDOud Gastel050,26
5Leila Van LaerhovenCassidy van Equi Center Goghruiters, PC. VanZundert050,31
6Rosanne AntonissenKelvy Enclaveruitertjes, PC. De Team IBaarle-Nassau050,56
7Thijmen BroosSuus Trouwe Kameraden, PC. DeChaam050,99
8Noor NielenJoly's Honey Bee GJB Bosruiterkes, PC. De Team IOverloon051,09
 
9Lieke van GorkumNobis Bo Valianten (RSV.), PC. De Team IIIHeeswyk Dinther053,67
10Imke BodenIlona van de Bochten Heerjansruitertjes, PC. De Team IOud Gastel053,95
11Jolien DuijtsPablo R Pikeurtjes, PC. De Team IGemonde054,04
12Saar CoppelmansDubaya Duinrakkertjes, PC. DeDrunen054,39
13Fay AntonissenLady's Dream Enclaveruitertjes, PC. De Team IBaarle-Nassau055,15
14Luna van der DonkDark Spirit Valianten (RSV.), PC. De Team IIHeeswyk Dinther056,36
15Jorn de GrootMelissa van de stompslag Bosruiterkes, PC. De Team IOverloon056,74
16Lisa de GrootZwavo's Coupe de Coeur Bosruiterkes, PC. De Team IIOverloon057,67
17Suus van den BrekelRico Verhoeven St. Antonius, PC.Riel058,51
18Floor Van LentSarah Jane Jan van Amstel, PC. Team IISchyndel449,34
19Isabel van LiemptLucky Lizzy Valianten (RSV.), PC. De Team IIIHeeswyk Dinther449,52
20Leila Van LaerhovenWhisper Goghruiters, PC. VanZundert450,23
21Jasmijn SonneveldBabelou Heerjansruitertjes, PC. De HJR FFOud Gastel450,77
22Thomas DriessenPower Of Love Valianten (RSV.), PC. De Team IHeeswyk Dinther451,23
23Jules BodenCala Luna Z Heerjansruitertjes, PC. De Team IOud Gastel453,95
24Vera SpijkersFenna van de Maasduinen Toekomst, PC. DeOirschot455,71
25Lisa HeesakkersZila Valianten (RSV.), PC. De Team IIHeeswyk Dinther1483,15
26Renske HendriksDenver Bosruiterkes, PC. De Team IIOverloon1794,35
27Myrthe BesDance Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum2072,8
xJade VerhoevenFloris Pikeurtjes, PC. De Team IGemondeUit11 
 Lieve ElstLady Janiche Enclaveruitertjes, PC. De Team IIBaarle-NassauUit2 
 Iker KuijsRomeo Duinrakkertjes, PC. DeDrunenUit2 

Terug naar de top