(tussen) Uitslagen (onder voorbehoud van nacontroles!)


Ring 2 Dressuur klasse L1 cat. AB
Ring 3 Dressuur klasse L1 cat. C
Ring 2 Dressuur klasse L2 cat. C
Ring 3 Dressuur klasse L2 cat. AB
Ring 2 Dressuur klasse L1 cat. DE
Ring 3 Dressuur klasse L2 cat. DE
Ring 4 Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C
Ring 4 Dressuur klasse Z1 cat. DE groep 1
Ring 4 Dressuur klasse Z1 cat. DE groep 2
Ring 4 Dressuur klasse Z1 cat. DE Finale
Ring 5 Dressuur klasse Z2 cat. DE groep 1
Ring 5 Dressuur klasse Z2 cat. DE groep 2
Ring 4 Dressuur klasse Z2 cat. DE Finale
Ring 6 Dressuur klasse M1/M2 cat. C
Ring 7 Dressuur klasse M1/M2 cat. AB
Ring 6 Dressuur klasse M1 cat. DE
Ring 7 Dressuur klasse M2 cat. DE

Dressuur klasse L1 cat. AB

Sponsored by Agradi



Ring 2
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Jacobi, K.
Jury bij H: Steen, C. Van der
Jury bij M: Barelds - Willemsen, L.A.W.

L1/A en L1/B, proef 25 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1338Amy VosPanchoL125Klein Maar Dapper, PC.Nunspeet68,444211,5 (1)205,5 (2)199 (4)
2339Djulian GeraedtsRavensbos's WillekeL125Edele Ros, PC. HetBeek67,889199 (6)209 (1)203 (1)
3337Fabienne ConijnGino VanelliL125Sallandruiters, PC.Hardenberg67,611203 (2)203 (4)202,5 (2)
 
4342Elize BesselingCosford Sky LaternL125Cavalieren, PC. DeBerkel-Enschot66,833197 (7)204,5 (3)200 (3)
5333Nyke Sophie GeneePrinses RobinaL125Trynwâlden, PC.Oentsjerk66,611201 (5)202 (5)196,5 (5)
6336Gigi KaligisRockyL125Hooglandertjes, PC. DeHoogland65,667202 (3)197 (7)192 (6)
7334Lisa HoedtMeedenblik Shining Star's PacoL125Steenen Kamer BV (PC.), Manege DeHeerhugowaard65,611201,5 (4)198,5 (6)190,5 (7)
8335Roos ZwijnenburgWaterlands AbbyL125Lekruiters, PC. DeLekkerkerk62,167188 (10)185,5 (8)186 (8)
9341Brant BrongersLudinga TarzanL125Stroomruiters, PC. DeBeilen62,167192,5 (8)184 (9)183 (10)
10340Celest MinneboMuishoeken TashaL125Kleppertjes, PC.Axel62,056190,5 (9)183 (10)185 (9)

Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. C

Sponsored by PAVO



Ring 3
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Loenhout, G.M.W.M. Van
Jury bij H: Daalen - De Graaff, T. Van
Jury bij M: Romijn - De Zwart, J.M.

L1/C, proef 25 (11 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1273Ima van der VeldenGesa's FarinaL125Pikeurtjes, PC. DeGemonde69,722205 (1)211,5 (1)211 (1)
2264Bo LeijtenKing ArthurL125Voornruiters, PC. DeDe Meern67,389201,5 (2)197,5 (4)207,5 (2)
3271Milou La HeijneSydneyL125Kleppertjes, PC.Axel66,389197,5 (3)196 (5)204 (3)
 
4267Mathilde NiemarktRoosendaal's MatchmakerL125Raerderhimrúters, PC.Boarnsterhim66,222194 (6)208,5 (2)193,5 (6)
5270Sterre BomersTeddyL125Hummelo, PC.Bronckhorst63,944196 (4)189 (8)190,5 (7)
6266Kiek van der VoortYsselvliedts JackL125Prinsehofruiters, PC. DeLeidschendam63,833183,5 (10)194 (6)197 (4)
7268Esmee VerwoertPampa-starL125Deltaruiters, PC. DeIJsselmuiden63,778192 (7)192,5 (7)189,5 (8)
8269Isa SipkensBeau vd Oude MeerdijkL125Tempeliers, PC. DeGemeente Emmen63,556195 (5)183 (11)194 (5)
9828Larissa AaldersBLUE FOREST SHARON'S STARL125Abdijruiters, PC. DeAduard63,389181,5 (11)207 (3)182 (9)
10265Lisa BroersenSky DHL125Noorderkoggenruiters, PC. DeBenningbroek61,333187 (8)185 (9)180 (11)
11272Liz van DijckHazelberg's JulianL125St. Jan Merselo, PC.Merselo61,111184 (9)184 (10)182 (10)

Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. C

Sponsored by Harry Horse



Ring 2
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 10:45

Jury bij C: Jacobi, K.
Jury bij H: Steen, C. Van der
Jury bij M: Barelds - Willemsen, L.A.W.

L2/C, proef 29 (14 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1279Ima van der VeldenWoldberg's TobiasL229Pikeurtjes, PC. DeGemonde70,889213 (1)216,5 (1)208,5 (2)
2834Julia AkkermansLaminka's Loïse 013FVL229Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel69,111204,5 (2)208,5 (2)209 (1)
3832Imke BodenHoge Linthorst Ali BL229Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel66,056198 (3)193,5 (6)203 (3)
4830Emmelie de GunstLucky BoyL229Schaapskooiruiters, PC. DeWapenveld65,444195 (4)201 (3)193 (5)
 
5277Charlotte SnoeijingMayflowerL229Ericaruiters, PC.Erica64,722192,5 (5)200 (4)190 (9)
6833Amy BaxHaanpaol's RossiL229Valom, PC. DeHuissen64,500184 (13)198 (5)198,5 (4)
7275Tara Van de LindeBuitenstee's DoerakL229Vollenhove, PC.Vollenhove63,389189,5 (9)190 (8)191 (8)
8274Aytra de BoerOak Forest FeliceL229Gaasterland, PC. HSV.Bakhuizen63,056188,5 (10)191 (7)188 (10)
9836Veerle ReijmerStarlightL229Angerlo Keppel Langerak, PC.Hummelo en Keppel62,833190 (8)184 (13)191,5 (7)
10278Stacy KosterXaliaL229Boleemruiters, PC. DeZevenaar62,778187,5 (11)185 (12)192,5 (6)
11831Annamarie GommansKing Of HeartsL229Bucephalus, PC. HV.Sevenum62,389191,5 (6)188,5 (9)181,5 (14)
12276Jasper HosmarRockyL229Hertruiters, PC.Hellendoorn62,222190 (7)185,5 (11)184,5 (11)
13829Fenne VerrijdtOzzyL229St. Jan Merselo, PC.Merselo61,500184,5 (12)186 (10)183 (12)
14835Anouk WarmelinkGolden FuryL229Lemelerveld, PC.Lemelerveld60,667184 (14)180 (14)182 (13)

Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. AB

Sponsored by AJ Bedrijfsdiensten



Ring 3
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 10:45

Jury bij C: Loenhout, G.M.W.M. Van
Jury bij H: Daalen - De Graaff, T. Van
Jury bij M: Romijn - De Zwart, J.M.

L2/A en L2/B, proef 29 (12 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1479Jacky van LeeuwenPuckL229Meers Paarden Centrum (PC.)Nieuw Vennep69,667206,5 (3)206 (2)214,5 (1)
2481Sterre SlosserKrien's DionL229Heihof, PC.Landgraaf69,444215 (1)213 (1)197 (4)
3480Lotte de KloetLady ZitaL229Drentse Hooglanden, PC.Beilen67,556210,5 (2)198 (3)199,5 (3)
 
4860Fabiënne RaijmakersOllieL229't Gulden Spoor, PC.Asten67,444205,5 (4)197,5 (4)204 (2)
5859Kate KeymansHeidepeel's RubinsteinL229Freestyle Academy 63,278191 (5)183 (5)195,5 (5)
6476Nyke Sophie GeneeJoepL229Trynwâlden, PC.Oentsjerk61,944189,5 (6)181,5 (7)186,5 (9)
7478Larissa AaldersPacoL229Abdijruiters, PC. DeAduard61,444188,5 (7)174,5 (9)190 (7)
8862Mandy van den BoschStormwindL229Groenendijkruiters, PC. DeHazerwoude61,111181 (11)182 (6)187 (8)
9477Robine van NoortMr MoosL229RSV. De Hoge DevelZwijndrecht61,056184,5 (8)173 (10)192 (6)
10858Imke VaatstraPebbleL229Hsf It Bytling, PC.Zwaagwesteinde60,167181,5 (10)176 (8)184 (10)
11482Valérie de BaerdemaekerHP MexL229Duinrakkertjes, PC. DeDrunen59,333182 (9)171 (11)181 (11)
x861Lindsey WiegersmaTommyL229Wieringermeerruiters, PC. DeWieringermeerVrijw   

Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. DE

Sponsored by Pikeur



Ring 2
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 13:10

Jury bij C: Werring - Slager, J.
Jury bij H: Tuyn, I.M.M.
Jury bij M: Postema - Korringa, B.

L1/D en L1/E, proef 25 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1468Esmae NiessenDempsy SilL125Personality, PC.Schaesberg71,722212 (1)220 (1)213,5 (1)
2474Jolien DuijtsDen Östrik's MachoL125Pikeurtjes, PC. DeGemonde69,500204 (2)213,5 (2)208 (2)
3457Sita HopmanDer Charmeur KHL125Paardensport Centrum Belckmeer PCSint Maarten67,333197,5 (3)209,5 (3)199 (6)
4459Caitlin RietveldtGaia RheaL125Voorne-putten, PC.Rockanje67,111197,5 (4)203,5 (4)203 (4)
5472Anne de RoonLady Gaga N&AL125St. Jansruitertjes, PC.Goirle66,889196 (6)199 (6)207 (3)
6458Famke KeppelMatcho ManL125Noordoostpolder, PC.Emmeloord65,833197 (5)202,5 (5)193 (12)
7854Naomi WasteneckerFlitsL125Noord Veluwe, PC. PSVOldebroek65,611195,5 (9)198 (7)197 (8)
8465Indy van de BeetenGruyters medleyL125Klein Maar Dapper, PC.Nunspeet65,111190 (16)195,5 (10)200,5 (5)
 
9466Demi MenningsNieuwmoed's MilordL125Graafschap, PC. DeVorden65,111192,5 (13)197 (9)196,5 (10)
10455Thialda KosterReduster BertineL125Raerderhimrúters, PC.Boarnsterhim65,000194,5 (11)198 (8)192,5 (14)
11475Bridget Van der LeeNandorL125Duinrakkertjes, PC. DeDrunen64,833191 (15)193,5 (12)199 (7)
12469Sophie Van RooijCastenrayseweg's Dominator WNEL125St. Jan Merselo, PC.Merselo64,667196 (7)193,5 (11)192,5 (15)
13460Luc EshuisLordL125Hertruiters, PC.Hellendoorn64,611193,5 (12)191 (14)197 (9)
14851Joyce Van SoestDaimler van het GildelandL125Grote Brug, PC. DeBuren64,333196 (8)192,5 (13)190,5 (16)
15454Mirthe WilligKorporaal SWL125Ronde Venen, PC. DeMijdrecht63,333192 (14)190 (18)188 (19)
16462Ellis HofmeijerCalippo KVL125Reestruitertjes, PC. DeDe Wijk63,278189,5 (17)191 (15)189 (17)
17473Yentel HamelinkLimited EditionL125Veerse Ruiters, PC.Veere63,056188,5 (18)186 (21)193 (13)
18852Fay Van BakelKrülle-müllL125't Raamdal, PC.Grave62,778194,5 (10)190 (17)180,5 (29)
19471Jo-ann RosnerBeukenoord's BonjourL125Klein Maar Dapper, PC.Nunspeet62,556184,5 (21)184,5 (25)194 (11)
20855Bibi Den ToomCoelenhage's MercedesL125Bosruiters, PC. DeDen Ham62,056184 (23)186 (22)188,5 (18)
21463Leonie Van DaatselaarGanzepol's ArdanwenL125Drie Gemeenten, PC. DeElsloo61,556184 (22)186 (20)184 (23)
22464Jorja MensinkAurora Van SlandshofL125Oortveldruiters, PC. DeEmpe61,444181,5 (25)191 (16)180,5 (28)
23467Amber van der BentDolce VitaL125Pluvinel Maren-Kessel, PC.Maren Kessel61,111178,5 (31)186,5 (19)185 (21)
24856Claire Van DeldenArgosL125Biesboschruiters, PC. DeWerkendam61,000185,5 (19)185,5 (23)178 (31)
25853Shailey GaariNieland's FemkeL125Les Chevaliers, PC.Bodegraven61,000181,5 (26)184,5 (27)183 (24)
26452Desiré VroegindeweijKigali van Equi CenterL125Rockanje (RPC), PC.Rockanje60,944180 (29)183,5 (28)185 (22)
27461Lisa Van WijnbergenDonjaL125Deltaruiters, PC. DeIJsselmuiden60,944181 (28)185 (24)182,5 (25)
28470Justin VosTrès JolieL125Boekweitruiters, PC.Dalerveen60,944178 (32)183 (30)187,5 (20)
29451Zara van TolChesterL125Funny Horse, PC.Aalsmeer60,611183 (24)183 (29)179,5 (30)
30456Liz UilUrcha KL125Waddenruiters, PC. DeEemsmond60,500185 (20)184,5 (26)175 (32)
31857Sara BeavenHuracanL125IJsselmeerruiters, PC.Enkhuizen59,944181 (27)177,5 (32)181 (27)
32453Frederique PronkKennedyL125Weespervechtruiters, PC.Weesp59,778178,5 (30)178,5 (31)181 (26)

Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. DE

Sponsored by Koopmans Geluid



Ring 3
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 13:10

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Dieperink, I.
Jury bij M: Kessels - Slieker, M.H.

L2/D en L2/E, proef 29 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1363Levi HeusinkveldTjiesto L.H.L229Ruurlo, PC.Ruurlo73,056216,5 (2)227,5 (1)213,5 (2)
2349Faye Lynn ZwaneveldJL Poseidon's GenoviaL229Broekerruiters, PC. DeBroek In Waterland71,722206,5 (4)224 (2)215 (1)
3345Isa Westendarp KnolDon ChelloL229Les Chevaliers, PC.Bodegraven70,000211 (3)209,5 (6)209,5 (3)
4359Marjolein EbbersAmalia's LucasL229Ottersum e.o., PC.Ottersum69,778217 (1)203,5 (12)207,5 (4)
5355Lorain PaasMarjoleinL229Exloo, PC.Exloo68,111199,5 (7)221,5 (3)192 (14)
6374Claire VermaesDempsy SamL229Hoefslag, PC. DeAarle-Rixtel66,500203,5 (5)199,5 (13)195,5 (8)
7371Sofie TeulingsJonkers' AnigoL229Reambo (HSV.), PC.Boxtel66,500199 (8)204 (11)195,5 (9)
8353Britt PeekPeek's Don DiegoL229Soc. Rijvereniging Vennen, PC. DeKwadijk66,444195 (9)209,5 (7)193,5 (10)
 
9365Guusje HaagsmaOvilembaL229Gompert, PC. DeHengelo GLD66,000194,5 (10)211 (5)188,5 (17)
10356Dané HouwenMagnificent MimiL229Fivelruiters, PC. DeAppingedam65,889188 (16)206,5 (9)198,5 (7)
11368Liv TasseronOnyx Van De Kleine VlierL229Pikeurtjes, PC. DeGemonde65,556191 (13)195,5 (15)203,5 (5)
12364Roosmarijn MiddagMr. Crème Brulee BloemendaelL229Giessenruiters, PC. DeAmeide65,500189 (15)211,5 (4)189 (16)
13366Gustina KarssenKingL229Bosruiters, PC. DeApeldoorn65,056187,5 (19)205,5 (10)192,5 (12)
14350Jaidy de WinterWinters Obama H DiorL229Oud-beijerland, PC.Oud-Beijerland64,611200,5 (6)189,5 (21)191,5 (15)
15354Ruby BergPaco RabanneL229Soest, PC.Soest64,556182 (23)207 (8)192 (13)
16369Fem Van den HurkOdenz Van De ElizabethhoeveL229Pikeurtjes, PC. DeGemonde64,444186,5 (20)190,5 (19)203 (6)
17352Eva HobbelinkDreamL229Kanaalruitertjes, PC. DeDenekamp63,000194,5 (11)188,5 (22)184 (23)
18347Julliëtte OoijevaarOosting DavincyL229Beukers Hippix, PC. RV.Alkmaar62,944190,5 (14)196 (14)180 (29)
19351Noor FaberKamilla EmelwerthL229Noordoostpolder, PC.Emmeloord62,722194,5 (12)185 (24)185 (22)
20370Yfke van HiltenSpirit ECL229Roskam, PC. DeTiel62,556185,5 (21)190,5 (20)187 (21)
21343Estelle MiddelkoopUnique Drum van het JuxschotL229Voornruiters, PC. DeDe Meern62,500182 (24)192,5 (17)188 (18)
22358Javaj Van BregtMississippiL229Heuvelruiters, PC. DeWezep62,333183,5 (22)184,5 (25)193 (11)
23372Renske van de VenHermes Contessa de la LunaL229Leijeruiters Helvoirt (PV.), PC. DeHelvoirt62,056187,5 (17)183,5 (26)187,5 (20)
24361Iris WorstOkidokiL229Waaghalsjes, PC. DeHoevelaken61,889181,5 (25)192 (18)183,5 (25)
25348Annieck HoeksemaKantje's ElmerL229Giessenlanderij, HC.Noordeloos61,667179 (27)194 (16)182 (27)
26346Bente ReitsmaLucianoL229Molenwieken, PC. DeHet Bildt61,444187,5 (18)177,5 (28)188 (19)
27357Dewi KoopmansNever Know's HobyL229Boekweitruiters, PC.Dalerveen61,111178,5 (28)188 (23)183,5 (24)
28362Zoë LibotteJonkers' BornL229Blauwe Steen (HSV.), PC. DeWijnandsrade60,667180,5 (26)183 (27)182,5 (26)
29373Senna de JongFiction ZHL229Duyksehoef, PC.Loon Op Zand59,111174 (30)176,5 (30)181,5 (28)
30344Britt de JongTopsvoorter MonopolyL229Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker58,611175,5 (29)177 (29)175 (31)
31367Yentel HamelinkTomtomL229Veerse Ruiters, PC.Veere57,333170 (31)171 (31)175 (30)
32360Zoë De VriesVavavoomL229Schouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland56,778168 (32)168,5 (32)174,5 (32)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C

Sponsored by Pikeur



Ring 4
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 08:00

Jury bij C: Mayr, S.C.
Jury bij H: Buyserd, J.W.
Jury bij M: Duren - Bodewes, C.B.H. Van

Z1/C en Z2/C, proef 41/91 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1413Indy SchneiderRoosendaal's MiracleZ141Les Chevaliers, PC.Bodegraven68,571238 (2)242 (1)240 (2)
2329Yelin KayalarHeidepeel's ConstantijnZ291Achter 'n Bos, PC.Rijssen-Holten68,419270,5 (1)254 (2)276 (1)
3415Tess Van den HurkShow Time V/d BrownstablesZ141Pikeurtjes, PC. DeGemonde63,857227,5 (3)224 (3)219 (7)
 
4416Esmee WarlichHeirhofs PaulienZ141Sportvrienden, PC. DeBocholtz63,714219 (6)220 (4)230 (3)
5840Emma VanhoveFritsZ291Ponyrakkers, PC. DeNederweert62,222245 (5)234,5 (7)248,5 (6)
6414Daphne KeurentjesFluZ141Maaslanders (PV.), PC. DeLithoijen62,143226 (4)216,5 (5)210 (9)
7332Tessel Van den BergSuper Lutmars' MilanZ291Hummelo, PC.Bronckhorst62,051238,5 (8)237 (6)250,5 (4)
8331Floor BogaersBrenjenhof's IgorZ291Tilburgse RV. 't Zandeind, PC.Tilburg61,325241,5 (7)226,5 (9)249,5 (5)
9845Jasmijn NoordzijCampsterhoven's LeonardoZ141Schouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland59,571213 (9)210 (8)202,5 (10)
10846Lynn van WieringenPlayboyZ141Gelderse Boys, PC.Ammerzoden58,143199,5 (10)201 (10)210 (8)
x330Robine WaageCocina van de BeekerheideZ291Slangenbeek, PC. HetHengelo (Overijssel)NG   

Terug naar de top

Dressuur klasse Z1  cat. DE
1e proef Groep 1

Sponsored by Witte van Moort



Ring 4
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 09:45

Jury bij C: Buyserd, J.W.
Jury bij H: Wedzinga, R.
Jury bij M: Mayr, S.C.

Z1/D en Z1/E, proef 41 (19 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1318Feline NiessenDiamond BlueZ141Personality, PC.Schaesberg69,429240,5 (2)236 (1)252,5 (1)
2839Sanja JanssenValeska V.H.Z141Posterholt, PC.Posterholt68,190245,5 (1)225,5 (8)245 (2)
3297Dina Van PersieGreenfield ProudZ141Horsecenter PirouetteBergschenhoek65,286229,5 (3)226 (6)230 (3)
4312Robine BomhofBodoboyZ141Horsthoekruiters, PC. DeHeerde64,524216,5 (8)232,5 (3)228,5 (4)
5323Naita van der VeldenMake Me ProudZ141Pikeurtjes, PC. DeGemonde64,333229,5 (4)226 (7)220 (11)
 
6308Roos de JongWatermill FalconZ141Ericaruiters, PC.Erica64,333218,5 (7)232,5 (2)224,5 (5)
7317Silke ReuvekampMajorZ141Boekweitruiters, PC.Dalerveen64,190226,5 (5)227 (5)220,5 (8)
8320Finn van CasterenIester van den BoxenhofZ141Paardenvriendjes, PC. DeNuland63,381213,5 (11)229 (4)223 (6)
9321Elise JansenUncle SamZ141Klein Maar Dapper, PC.Nunspeet62,667216 (9)224,5 (9)217,5 (12)
10301Joyce WiegersmaAldancerZ141Wieringermeerruiters, PC. DeWieringermeer62,524224,5 (6)218,5 (12)213,5 (15)
11315Chris De WeerdtGetswerder DavinciZ141Schaapskooiruiters, PC. DeWapenveld62,476214,5 (10)221 (11)220,5 (9)
12306Yelin KayalarSpoorzicht's JupilerZ141Achter 'n Bos, PC.Rijssen-Holten62,286211,5 (12)222 (10)220,5 (7)
13316Roos BlaasHalinelliZ141Sé-ros, PC.Veere61,143205,5 (14)216,5 (13)220 (10)
14305Amke PotHooghe Maaten's MarshmallowZ141Hertruiters, PC.Hellendoorn59,810197,5 (18)215,5 (15)215 (14)
15325Senna Van de GevelDavinciZ141Klavertje Vier, PC.Tilburg59,429201 (16)205,5 (18)217,5 (13)
16296Imke KempenDiabloZ141Ronde Venen, PC. DeMijdrecht59,000198,5 (17)209,5 (16)211,5 (16)
17309Emma VeldmateWikipedia du ViZ141Heuvelruitertjes, PC. DeLuttenberg58,619201 (15)216,5 (14)198 (19)
18327Lieve van DijkSam KZ141Maasdijk En Omstreken, PC.Hoek van Holland57,667208,5 (13)195,5 (19)201,5 (18)
19313Sophie HoogendorpKolstein's TessaZ141Lilliputters (HVP.), PC. De PPC. DePutten57,333189 (19)206 (17)207 (17)
x328Claire VermaesCrème de la CrèmeZ141Hoefslag, PC. DeAarle-RixtelNG   

Terug naar de top

Dressuur klasse Z1  cat. DE
1e proef Groep 2

Sponsored by Witte van Moort



Ring 4
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 13:10

Jury bij C: Hansen, A.M.
Jury bij H: Heijstek, J.L.
Jury bij M: Leonhardt - Glimmerveen, J.K.

Z1/D en Z1/E, proef 41 (15 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1838Sarah WillemsenBaumann's DiorZ141Heuvelruiters, PC. DeBergharen69,048243,5 (3)247 (2)234,5 (1)
2298Laura BrieffiesFernando BZ141Oostelijk West Friesland, PC.Venhuizen68,619246,5 (2)249,5 (1)224,5 (8)
3322Lizette van EngelandBrownieZ141Jan van Amstel, PC.Schyndel67,857249 (1)242 (3)221,5 (10)
4295Sanne GlissenaarDie Wilde DreizehnZ141Voornruiters, PC. DeDe Meern66,619238,5 (5)228,5 (8)232,5 (2)
 
5326Kate JansenTurfhorst PachinoZ141WWNA, PC.Apeldoorn66,429241,5 (4)229 (7)227 (4)
6314Thomas DriessenJupZ141St. Hubertus, PC.Mariaheide66,238238,5 (6)231 (6)226 (6)
7311Lieke YdemaDoker de CivryZ141Scheeneruiters, PC.Weststellingwerf65,762228,5 (7)238,5 (5)223,5 (9)
8299Nicole HuijbersHeidehof's ArmandaZ141Beukers Hippix, PC. RV.Alkmaar64,857223,5 (10)239 (4)218,5 (12)
9319Merlijn GeverinkMachoZ141Molenruiters, PC. DeRekken63,952220 (11)224,5 (9)227 (5)
10303Noah De BruijnHCS HarleyZ141Noblesse, PC.Bernisse63,905228 (8)222 (10)221 (11)
11304Sabine Van der VeldeJuventusZ141Nienoord, PC.Leek63,714226,5 (9)216,5 (12)226 (7)
12302Jonne Liefhebbergoldwinshoeve VJZ141Killesteynruiters, PC. DeLexmond63,429218,5 (12)219,5 (11)228 (3)
13307Evelyn De JongLuckyZ141Tjongerruiters, PC. DeOranjewoud61,143212,5 (13)214,5 (13)215 (13)
14324Lotte SchutOrchard Jus de PommesZ141Schaapskooiruiters, PC. DeWapenveld59,952204 (14)213 (14)212,5 (14)
15310Myrthe GelingVanda's SambucaZ141Veendam e.o., PC.Veendam58,143198,5 (15)204 (15)208 (15)
x300Fleur van OortMon AmieZ141Rijnruiters, PC. DeNieuwegeinNG   

Terug naar de top

Finale Dressuur klasse Z1  cat. DE

Sponsored by Witte van Moort



Ring 4
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 17:15

Jury bij C: Berends, P.W.
Jury bij H: Dijk, W.A. Van
Jury bij M: Groen, P.

Z1/D en Z1/E, proef 41 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1318Feline NiessenDiamond BlueZ141Personality, PC.Schaesberg68,905241 (1)246 (1)236,5 (2)
2839Sanja JanssenValeska V.H.Z141Posterholt, PC.Posterholt68,571239,5 (2)232 (2)248,5 (1)
3838Sarah WillemsenBaumann's DiorZ141Heuvelruiters, PC. DeBergharen66,857238 (3)232 (3)232 (4)
 
4297Dina Van PersieGreenfield ProudZ141Horsecenter PirouetteBergschenhoek65,857229,5 (4)228,5 (5)233,5 (3)
5312Robine BomhofBodoboyZ141Horsthoekruiters, PC. DeHeerde65,143223,5 (8)231 (4)229,5 (6)
6295Sanne GlissenaarDie Wilde DreizehnZ141Voornruiters, PC. DeDe Meern65,095229,5 (5)223,5 (8)230,5 (5)
7298Laura BrieffiesFernando BZ141Oostelijk West Friesland, PC.Venhuizen64,762224,5 (7)226 (6)229,5 (7)
8323Naita van der VeldenMake Me ProudZ141Pikeurtjes, PC. DeGemonde64,095222 (10)225,5 (7)225,5 (8)
9308Roos de JongWatermill FalconZ141Ericaruiters, PC.Erica63,571223 (9)222 (9)222,5 (9)
10322Lizette van EngelandBrownieZ141Jan van Amstel, PC.Schyndel62,762229 (6)213,5 (10)216,5 (10)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z2  cat. DE
1e proef Groep 1

Sponsored by Witte van Moort



Ring 5
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 09:45

Jury bij C: Wientjes, H.B.
Jury bij H: Welten, W.H.C.
Jury bij M: Duren - Bodewes, C.B.H. Van

Z2/D en Z2/E, proef 91 (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1848Esmee BoersBeauty WZ291't Kabel, StalNieuw-Vennep71,880271,5 (1)275,5 (1)294 (1)
2443Robin Van VugtNeed for SpeedZ291Reigertjes, PC. DeZytaart66,880251,5 (6)257 (6)274 (2)
3417Sanne GlissenaarFilippoZ291Voornruiters, PC. DeDe Meern66,667255 (4)267,5 (3)257,5 (5)
4444Isa HollandsMabeline's FloranZ291Personality, PC.Schaesberg66,197248 (9)272 (2)254,5 (6)
5441Doutsen JansenDulce Evita's danceZ291Heideruiters, PC. DeOmmen65,812264 (2)247,5 (9)258,5 (4)
 
6433Puk Van de VenNocturn van de BeekerheideZ291Toekomst, PC. DeOirschot65,299246 (10)258,5 (5)259,5 (3)
7915Sara HollemanKing Stayerhof's JangoZ291Vier Heemskinderen, PC. DeBeneden-Leeuwen65,128250,5 (7)259 (4)252,5 (9)
8434Lorna VerweijenNoordhof's SurpriseZ291St. Martinus, PC.Hapert64,573258 (3)247 (11)250,5 (12)
9431Jolien FelixGolden ChallengeZ291Rijvereniging Hasselt (PO)Hasselt64,487252 (5)252 (7)250,5 (11)
10430Joanne NeidhoferPearcy's PopeyeZ291Wieringermeerruiters, RV.Wieringermeer63,974245,5 (11)250,5 (8)252,5 (8)
11426Kyra RoosEikenhorst's MaribelZ291Vrije Passage (HRV), PC.Wijdewormer63,291243 (12)246 (12)251,5 (10)
12447Carmen PesoDolce Vita RPZ291Equinus Stramproy, PC.Stramproy63,162242,5 (13)247 (10)249,5 (13)
13850Sophie van NorelSpeycksbosch DickensZ291Klein Maar Dapper, PC.Nunspeet62,308248 (8)235 (15)246 (14)
14418Yara Van den BergFuturo v.d. PonderosahoeveZ291Valleiruiters, PC. DeWoudenberg62,094232,5 (17)240,5 (14)253,5 (7)
15428Annemiek BovenWester Aikema's DiezelZ291Neta, PC.Winschoten62,094238,5 (16)244 (13)244 (16)
16424Isabelle SatonCapricho LIIIZ291Tjongerruiters, PC. DeOranjewoud61,068242,5 (14)234,5 (16)237,5 (17)
17432Pleun PassierRalph-ZZ291Klenckeruiters, PC. DeOosterhesselen60,513241,5 (15)222 (19)244,5 (15)
18420Shenoa KersWaslijn's VictoriaZ291Blauw Gele Vendel, PC. HetPijnacker58,333227 (18)231,5 (17)224 (20)
19450Skye PlasmanDomingo du BoisZ291Paardenvriend, PC. DeWaalwijk57,906221 (20)225,5 (18)231 (19)
20421Nanette De WitEikenhorst's RobbieZ291Oude Veer, PC.Anna Paulowna57,009223 (19)210 (20)234 (18)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z2  cat. DE
1e proef Groep 2

Sponsored by Witte van Moort



Ring 5
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 13:10

Jury bij C: Harst, J. Van der
Jury bij H: Nekker, J. De
Jury bij M: Spies, G.

Z2/D en Z2/E, proef 91 (17 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1847Morgan WalravenDevill's Kiss NaoniZ291Oud-beijerland, PC.Oud-Beijerland73,077286 (1)283 (2)286 (1)
2849Maddy DijkshoornBoogie De L'AubeZ291Voornruiters, PC. DeDe Meern72,564277,5 (3)288,5 (1)283 (2)
3419Evolet van WestingBeekzicht's KeanoZ291HC Groenraven (PC)Houten70,214279 (2)268 (6)274,5 (4)
4429Kyra HingstmanGoldwynZ291Stroomruiters, PC. DeBeilen70,214277 (4)270 (3)274,5 (5)
5445Nina Van RooijLe FormidableZ291St. Jacobus, PC.Den Dungen68,590268,5 (5)268,5 (5)265,5 (9)
 
6435Lemoni DickerHulst IsadoraZ291Soest, PC.Soest68,504265,5 (6)266 (7)270 (7)
7440Jessica NesselaarCream on TopZ291Garderreentjes, PC. DeGarderen67,991249 (9)270 (4)276,5 (3)
8449Ellemijn van NorelBrouwershaven's NairobiZ291Schaapskooiruiters, PC. DeWapenveld67,436264,5 (7)255,5 (8)269 (8)
9425Maud StelmaDon DiabloZ291Waldruters, PC. DeSmallingerland65,812245 (11)252,5 (11)272,5 (6)
10422Pascalle Van de WateringTongerenhof DiamonietZ291Hoge Devel (RSV.), PC. DeZwijndrecht64,487249,5 (8)253,5 (9)251,5 (12)
11438Dominique GameJustinZ291Paardenvriend, PC. DeWaalwijk63,974239 (12)253,5 (10)256 (11)
12427Lieke BergsmaBolderman's FlorenceZ291Waldruters, PC. DeSmallingerland63,803237,5 (14)246,5 (13)262,5 (10)
13446Lynne van ErpBekelaar's NelsonZ291Kleine Heemskinderen, PC. DeNistelrode62,692245,5 (10)238 (15)250 (14)
14436Janneke BleekerChabalito BZ291St. Antonius, PC.Riel62,521238 (13)242,5 (14)251 (13)
15423Sara ErdeSchermeer's Hof CinderellaZ291Bucephalus, PC.Barsingerhorn62,094233,5 (15)248,5 (12)244,5 (15)
16439Olivia ThomasJonkers' JortZ291't Raamdal, PC.Grave60,470228 (16)235,5 (16)244 (16)
x442Maud Van WalstijnDon DiegoZ291Zelhem En Omstreken, PC.ZelhemUit11   
 448Sissi GijsenNew Star 8Z291Sé-ros, PC.VeereNG   

Terug naar de top

Finale Dressuur klasse Z2  cat. DE

Sponsored by Witte van Moort



Ring 4
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 18:50

Jury bij C: Twist, M.J.N. van
Jury bij H: Berends, P.W.
Jury bij M: Groen, P.

Z2/A en Z2/B en Z2/C en Z2/D en Z2/E, proef PON-F-22 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1849Maddy DijkshoornBoogie De L'AubeZ2PON-F-22Voornruiters, PC. DeDe Meern76,55878,775 (1)73,650 (3)77,250 (1)
2848Esmee BoersBeauty WZ2PON-F-22't Kabel, StalNieuw-Vennep75,24275,575 (2)75,525 (1)74,625 (2)
3847Morgan WalravenDevill's Kiss NaoniZ2PON-F-22Oud-beijerland, PC.Oud-Beijerland74,25874,750 (3)74,525 (2)73,500 (4)
 
4417Sanne GlissenaarFilippoZ2PON-F-22Voornruiters, PC. DeDe Meern71,25872,100 (4)71,925 (5)69,750 (7)
5429Kyra HingstmanGoldwynZ2PON-F-22Stroomruiters, PC. DeBeilen70,84270,300 (7)72,100 (4)70,125 (6)
6444Isa HollandsMabeline's FloranZ2PON-F-22Personality, PC.Schaesberg70,78369,350 (9)69,125 (10)73,875 (3)
7445Nina Van RooijLe FormidableZ2PON-F-22St. Jacobus, PC.Den Dungen70,74270,800 (6)69,675 (8)71,750 (5)
8419Evolet van WestingBeekzicht's KeanoZ2PON-F-22HC Groenraven (PC)Houten70,49271,575 (5)71,400 (6)68,500 (8)
9443Robin Van VugtNeed for SpeedZ2PON-F-22Reigertjes, PC. DeZytaart68,88368,350 (10)70,300 (7)68,000 (9)
10441Doutsen JansenDulce Evita's danceZ2PON-F-22Heideruiters, PC. DeOmmen68,33370,150 (8)69,225 (9)65,625 (10)

Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2  cat. C

Sponsored by Hartog



Ring 6
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Smits - De Bruijn, M.A.
Jury bij H: Noe, A.G.P.
Jury bij M: Cramer, M.

M1/C en M2/C, proef 33/37 (15 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1281Britt Kikkert - Van der LindeAllstar TexelM133Kleppertjes, PC.Texel68,278207 (2)208 (1)199,5 (4)
2285Noël AlbersQuality's EastwoodM133Rockanje (RPC), PC.Rockanje67,500206,5 (4)200,5 (2)200,5 (3)
3288Hannah FeyenStayerhof's Mc DreamyM133Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum66,389211 (1)186 (12)200,5 (2)
4280Soleil BravenboerSamoeraiM133Horsecenter PirouetteBergschenhoek65,944207 (3)197,5 (3)189 (13)
 
5287Nina SmeetsAction ManM133Ravensbosch, PC.Hulsberg65,889202 (7)195,5 (4)195,5 (6)
6290Sanne BosmanRomantic MelleM133Varus, PC.Varsseveld65,778195,5 (10)193,5 (8)203 (1)
7283Jaclynn OttenDreamboyM133HC Groenraven (PC)Houten65,722205,5 (5)194 (6)192 (10)
8292Lynn FleurkeBuddyM237Slagharen, PC.Slagharen65,389198 (8)192,5 (10)198 (5)
9294Bjarne OortSamorens MarenoM237Dalfsen e.o., PC.Dalfsen65,111202 (6)189,5 (11)194,5 (8)
10293Levi HeusinkveldTennesseeM237Ruurlo, PC.Ruurlo64,889195,5 (11)193 (9)195,5 (7)
11837Mirthe Van den BoomPresleyM237Wouw Vooruit, PC.Wouw64,500193 (12)194,5 (5)193 (9)
12282Melissa EshuisForest FireM133Hertruiters, PC.Hellendoorn63,944191 (13)194 (7)190,5 (12)
13291Linne TichelaarYtsM237Brocope (PS), PC.Oldeberkoop63,333196 (9)182,5 (14)191,5 (11)
14286Demi la HeijneSydneyM133Kleppertjes, PC.Axel62,500190 (14)185,5 (13)187 (14)
15284Charlotte SnoeijingJesse-lyM133Ericaruiters, PC.Erica58,056178,5 (15)174,5 (15)169,5 (15)

Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2  cat. AB

Sponsored by Horka



Ring 7
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van
Jury bij H: Le Mat, A.M.J.
Jury bij M: Honkoop, C.

M1/A en M1/B en M2/A en M2/B, proef 37/33 (18 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1514Floor KulikRemito's Leutseveld's MilaM237Weelruiters, PC. DeBorsele66,500200,5 (1)199,5 (2)198,5 (3)
2380Felyne Boschloo - KarsijnsMunbus KyanM133IJsselruiters, PC. DeBrummen66,333197 (3)200 (1)200 (1)
3842Lynn HeesakkersTwisterM133Cowboys Berlicum, PC. DeBerlicum66,111198,5 (2)198,5 (3)198 (5)
4513Florence WindShamrock QuinnM237Zuidenveld (PV.), PC.Sleen64,444187 (8)194 (4)199 (2)
5378Pip FredrikzeDebbyM133Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel64,389195,5 (4)189 (8)195 (7)
 
6379Diede HeuvelmanCentannial LorenzoM133't Halster, ManegeOisterwijk63,722182,5 (11)192,5 (5)198,5 (4)
7382Julia AkkermansBeat IttM133Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel63,333182 (14)191,5 (6)196,5 (6)
8515Tess ReijmaekersGladysM237St. Antonius, PC.Riel62,500182,5 (13)188 (9)192 (9)
9289Harmke WesselinkGillM133Hullen, PC. DeNoord-Sleen61,889194 (5)177,5 (13)185,5 (13)
10384Vlinder HeefferSurprise SienM133Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel61,667184 (10)180,5 (12)190,5 (10)
11516Kate JansenLageveld MadocM237WWNA, PC.Apeldoorn61,444177 (16)190 (7)186 (12)
12375Juno PlugCharming CharlotteM133Blauw Gele Vendel, PC. HetPijnacker61,000177,5 (15)186,5 (10)185 (14)
13381Rose Lynn HeminkBright Blue BelleM133Stal DebWinterswijk60,722189 (7)176 (14)181,5 (17)
14377Nika VerbeekMirnaM133Millingruiters, PC. DeMelick60,500169,5 (18)180,5 (11)194,5 (8)
15376Carlijn DeddensZwanehoef's KadansM133Ericaruiters, PC.Erica60,333182,5 (12)172 (16)188,5 (11)
16512Faye Lynn ZwaneveldMarco's GoldflameM237Broekerruiters, PC. DeBroek In Waterland60,333190,5 (6)167,5 (18)185 (15)
17841Tess HendrickxSunnyM133Goghruiters, PC. VanZundert60,278184 (9)174,5 (15)184 (16)
18383Maud van den BrekelShadowM133Camping Breehees (PC)Goirle56,611174 (17)168 (17)167,5 (18)

Terug naar de top

Dressuur klasse M1 cat. DE

Sponsored by Horseware



Ring 6
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Zimmermann, A.
Jury bij H: Hermsen - Van Duin, M.E.M.
Jury bij M: Meulen - Comello, C. Van der

M1/D en M1/E, proef 33 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1484Elin BuijsWenums Veldzicht KenzoM133Rockanje (RPC), PC.Rockanje75,778220,5 (1)236,5 (1)225 (2)
2490Britt Kikkert - Van der LindeNur fuer Dich TexelM133Kleppertjes, PC.Texel72,000198 (3)214 (2)236 (1)
3506Esmee WarlichBregoM133Sportvrienden, PC. DeBocholtz68,222202 (2)192,5 (12)219,5 (3)
4505Moenza SchepersValkjeM133Kroenekranen, PC. PSV deCranendonck64,778197 (4)186,5 (16)199,5 (5)
5864Jolien DuijtsCasimir De LuxeM133Pikeurtjes, PC. DeGemonde64,722187,5 (8)204 (3)191 (10)
6503Romee NeefsKachentoM133Cavaliers, PC. DeHelden64,222188,5 (7)201 (5)188,5 (16)
7510Renske KurstjensRK's BastiaanM133Reambo (HSV.), PC.Boxtel64,167181 (13)203 (4)193,5 (8)
8509Joyce Van SoestDucati van het GildelandM133Grote Brug, PC. DeBuren64,167189 (5)198,5 (6)190 (14)
 
9489Mascha WeinansDDM Defilee de ModeM133Niop, PC.Nieuwe Pekela64,056181 (14)198,5 (7)197 (6)
10499Fiene BakkerMichaelM133Liemers (PV.), PC. DeBeek63,722180,5 (15)198 (8)195 (7)
11511Anne-Rose MaesIcoonM133Reambo (HSV.), PC.Boxtel62,722172,5 (24)187 (15)205 (4)
12502Demi la HeijnePronk Stables Five StarM133Kleppertjes, PC.Axel62,167173 (22)194,5 (10)192 (9)
13492Lisanne PluimersBoydM133Oosterhoffruiters, PC. DeRijssen62,111178 (17)196,5 (9)184,5 (20)
14488Maud StelmaAroshoeve's Miss RyleyM133Waldruters, PC. DeSmallingerland62,056178,5 (16)190 (13)190 (12)
15508Yoni KerstenHerculesM133Someren-eind, PC.Someren Eind61,944183,5 (12)185 (17)189 (15)
16507Naita van der VeldenOberlina van de BeekerheideM133Pikeurtjes, PC. DeGemonde61,667189 (6)178,5 (23)187,5 (18)
17501Annabell de BockCrommentuijns EsperanzaM133Breda, PC.Breda61,667184,5 (11)180,5 (21)190 (13)
18863Sanne KoppelaarsShakyra B.R.M133Sint Willibrordus, PC.Oss61,111173,5 (21)193 (11)183,5 (21)
19504Sophie BolsterHeijningshof PacoM133Hamelandse Ruiters, PC. DeGeesteren60,833185 (10)179,5 (22)183 (23)
20491Joanne NeidhoferHamlet's Magnum XLM133Wieringermeerruiters, PC. DeWieringermeer60,333186,5 (9)174 (29)182,5 (24)
21903Maud Van der WerfArckelhoeve's TwixM133Ericaruiters, PC.Erica60,111168,5 (26)188 (14)184,5 (19)
22485Britt de JongIfarM133Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker59,889172 (25)184 (18)183 (22)
23487Femke van RoijBlue Moon van het MontferlandM133Voornruiters, PC. DeDe Meern59,056176,5 (19)178,5 (24)176,5 (28)
24498Nika WittebroodPower RangerM133Gompert, PC. DeHengelo GLD58,944164 (27)178 (25)188,5 (17)
25486Evy-Lynn van BiertWenums Veldzicht Just MeM133Rockanje (RPC), PC.Rockanje58,722173 (23)182,5 (19)173 (31)
26497Sophie BerkhoffBeukenoord's BizarM133Klein Maar Dapper, PC.Nunspeet58,556175,5 (20)177 (27)174,5 (29)
27500Romy GrobMikaM133La Grande, PC.Beuningen58,222162 (30)182,5 (20)179,5 (25)
28494Jodi SlotBlitzM133Slagharen, PC.Slagharen58,111160,5 (31)172 (30)190,5 (11)
29493Anouk Ydemaheidehofs santa rosaM133Scheeneruiters, PC.Weststellingwerf57,611178 (18)168,5 (32)172 (32)
30483Sterre KraaijeveldValentino SKM133Dordrecht, HC.Dordrecht57,500163,5 (28)176,5 (28)177,5 (27)
31496Anne HiemstraHattrick XaileyM133Zuidenveld (PV.), PC.Sleen56,944162,5 (29)177 (26)173 (30)
32495Celeste Van der VlistOrlando van de IJsseldijkM133Voornruiters, PC. DeDe Meern56,167156 (32)171,5 (31)178 (26)

Terug naar de top

Dressuur klasse M2 cat. DE

Sponsored by Eskadron



Ring 7
Datum: 17-08-2022
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Harenberg - Huisman, J.E.
Jury bij H: Lambooy, J.A.H.
Jury bij M: Hemmen, J.R.

M2/D en M2/E, proef 37 (30 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.P.nr.VerenigingVer.plaatsprc.CHM
1399Yael KooikerElexaM237Heuvelruiters, PC. DeWezep73,056214 (1)217 (1)226,5 (1)
2387Nina BrandsMacchiatoM237Les Chevaliers, PC.Bodegraven69,667202 (3)215,5 (2)209,5 (3)
3405Hannelore LangbroekTurfhorst RivermanM237Oostelijk West Friesland, PC.Venhuizen66,500191 (8)197,5 (5)210 (2)
4392Box GreveFalandoM237Hoeve Westland Ruiters, PC. DeNaaldwijk65,722197 (5)200 (4)194,5 (8)
5389Larissa EversSchermeer's Hof AngelM237't Kabel, StalNieuw-Vennep65,444193 (6)191,5 (12)204,5 (4)
6393Kate NeijenhuisStukhuster SignificantM237Stuwruiters, PC. DeHagestein64,444185,5 (14)197 (6)197,5 (6)
7411Roos van WijkHattrick PhillM237St. Lambertus Udenhout (RSV.), PC.Udenhout64,222202 (2)200,5 (3)175,5 (26)
8390Yenna van ReesGreat Britain Expert DiemenM237Terschellinger Ruiters, PC.Midsland63,778198 (4)195,5 (8)180,5 (20)
 
9395Nardien EdensKillaturley BeautyM237Niop, PC.Nieuwe Pekela63,722187 (13)191 (14)195,5 (7)
10412Brecht LunenburgMillion Dollar GirlM237Paardenvriendjes, PC. DeNuland63,611187 (12)197 (7)188,5 (13)
11386Vera Van de KooijOrchard Cover GirlM237Hooglandertjes, PC. DeHoogland63,278192,5 (7)191,5 (13)185,5 (15)
12402Aimée LeisinkKeizerskroon AvalonM237Boleemruiters, PC. DeZevenaar63,056191 (9)192 (11)184,5 (16)
13388Maud GiethoornDancing KissM237Hynstewille, PC.Appelscha62,944188,5 (10)186 (18)192 (11)
14398Romy MantinghBijsterhof FuriosoM237Exloo, PC.Exloo62,833180,5 (19)186,5 (17)198,5 (5)
15407Sema LintsenBrillantM237Irene-Bosruiters, PC.Aalst (NB)62,556183,5 (17)190,5 (15)189 (12)
16408Jacintha Van PuttenIzay ZM237Sasruiters, PC. DeDirksland61,722185 (15)182 (24)188,5 (14)
17385Aniek HoornIco Van De BeekerheideM237Develruiters, PC. DeHeerjansdam61,667183 (18)192,5 (10)179,5 (23)
18410Jilles TimmersDuc De D'ArbanvilleM237Rutger van Herpenruiters (HSV.), PC.Boekel61,556174 (25)187,5 (16)192,5 (10)
19401Lisa van den BemtSaffierM237Valianten (RSV.), PC. DeHeeswyk Dinther61,056176 (24)194 (9)179,5 (22)
20404Ainhoa KuijsIlas v.d. BurgthoeveM237Duinrakkertjes, PC. DeDrunen61,000184 (16)184 (21)181 (19)
21844Anouk BlonkBowieM237Sint Jan, PC.Lierop60,833188 (11)180 (28)179,5 (21)
22403Feline NiessenDoppio PassoM237Personality, PC.Schaesberg60,667168 (30)185 (20)193 (9)
23843Yfke RuifrokDuvall van Blue MoonM237Time Stables PC.Nieuwe Wetering60,222177 (23)183 (22)182 (17)
24396Linda JansenTopgunM237Stroomruiters, PC. DeBeilen59,778179,5 (20)185 (19)173,5 (27)
25397Anne BrunekreefAroshoeve's Don OlivierM237Voorwaarts, PC.Essen59,556179 (22)175,5 (29)181,5 (18)
26406Willeke Den BestenEnkershof IrnaM237Driehoekruiters, PC. DeHattem59,167173,5 (26)182 (23)177 (24)
27391Malu BrandsChello PM237West Stichtse Ruiters, PC. DeMontfoort58,778179,5 (21)181 (26)168,5 (29)
28394Jasmijn GorterKaneM237Heuvelruitertjes, PC. DeLuttenberg58,611173,5 (27)181,5 (25)172,5 (28)
29409Vivian SchiphorstDon LuigiM237Gorssel-Zutphen, PC.Gorssel58,389170 (28)180 (27)175,5 (25)
30400Pien JongkindKantje's Handsome HM237Hinnikers, PC. DeOerle55,833168,5 (29)170,5 (30)163,5 (30)

Terug naar de top